Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

antoa
22. led 2011

@martiska36 ahoj já včera na víkend uvařila bramborový knedlík, moravkého vrabce a dvě barvy zelí 😉

janulazaynab
22. led 2011

@martiska36 - my máme halušky s mákem.. Zapomněli jsme večer vytáhnout maso z mražáku 😒 😀

pajmou
22. led 2011

@martiska36 jen si užívejte taky se snažíme co to jde 🙂

Jinak u nás dneska vaří restaurace a zítra bude rajská s čuftama 🙂
Tak hezký víkend všem

kamisek2000
22. led 2011

@martiska36 ja delala brambory se slehackou a zitra budu delat rizek v bramburkach s hranolkama.. jsem zvedava jaky to bude... 🙂 Jinak jsem ted upekla vybornou buchtu... mnam mnam🙂

hezkej vikendik🙂

martiska36
22. led 2011

Jen tak dál, právě jsem získala inspiraci skoro na celý týden. Dnes byl masový špíz a dál se už budu inspirovat. 😀

janulazaynab
22. led 2011

@kamisek2000 - brambory se slehackou? To jako bramborovou kasi?

janulazaynab
22. led 2011

Vcera jsem se bavila, tak pokud se maminky doma nudite, treba vas to inspiruje a taky si zkraslite oblecky pro miminda 😉 😝

kamisek2000
22. led 2011

@janulazaynab nn oloupes brambory, das tam nejaky maso, ja davam salam (junior) osolis opepris, zamichas, zalijes slehackou a das pect do trouby, je to vyborny🙂

janulazaynab
22. led 2011

@kamisek2000 - aha, ja si prave rikala, ze brambory jen se slehackou je nejaka blbost.. 😕 Ale rikala jsem si, ze to jsou treba ty tehotenske chute 😀 😝 😉 Jinak to taky obcas delame, ale rikame tomu zapekane brambory 🙂

kamisek2000
22. led 2011

@janulazaynab aha🙂 tak kazdej tomu rika jinak🙂

janulazaynab
23. led 2011

A je to v pr.. Mám nejspíš angínu! 😖 Krk mě bolí, polykání taky a na mandli mám bílý flek.. Nevíte, jak je to s angínou v těhotenství, když se berou antibiotika? Na netu jsem se dočetla, že problém je to spíš v prvním trimestru, což já už jsem kolem začátku třetího. Snad to nebude tolik vadit. V úterý zajdu k obvoďákovi, uvidíme, co mi napíše.

pajmou
23. led 2011

@janulazaynab nahoď rychle homeovox, zabere kdyby ne i některá anti se můžou, dr.ti poradí

janulazaynab
23. led 2011

@pajmou - sjeli jsme na pohotovost, ať se to radši chytí zavčas. Naštěstí to angína není, ale pokud by se to nezlepšilo, mám jít k obvodnímu na kontrolu a angína by se z toho ještě rozjet mohla. Ufff, oddychlo se mi. Koukal se do krku i Mikulíkovi a taky tam nic nemá. Udělala jsem si sirup z cibule s cukrem a ještě budu kloktat vodu se solí a alpou, mělo by to zabrat.

sorini2
23. led 2011

taky se přidám... já vážím docela dost i bez těhotenství.... sestra jak mě poprvé vážila... tak nevěřila...ale opak je pravdou, mám bohužel dosti těžké kosti a i díky tomu jsem bez zlomenin přežila pád z kopce až dolů... skoro kilometr jsem se kutálela, a různé dětské vylomeniny... kdy ostatní děti dostali hned sádru a já nikdy nic... takže přes tu stovku se já na 100%dostanu... ale co hlavně zdraví a manželovi to nevadí....ale snad půjdou pak ty kila rychle dolů. 🙂

martiska36
23. led 2011

@sorini2 Vítej do klubu, pořádných bab není nikdy dost 🙂

jjankaa24
23. led 2011

Ahoj holky, taky bych se tady k vám ráda přidala.sice ještě těhotná nejsem ale o mimi se snažíme s přítelem.Mám už doma 3 půl letého klučinu a doufám že se nám co nejdřív podaří další miminko.Já u prvního těhotenství přibrala asi 20 kg začínala sem na asi 85kg a rodit jsem šla se 105kg.všechno bylo v pořádku žádné problémy sem neměla.Ted vážím 94kg a doufám že u druhého tak moc nepřiberu.Tak doufám že se nám to miminko co nejdřív podaří.

janulazaynab
23. led 2011

@jjankaa24 - Ahoj 🙂 Taky doufám, že teď při durhém tolik nepřiberu, ale byly mezitím ještě svátky a i když jsem neměla skoro žádné cukroví a jedla docela střídmě, už mám nahoře přes 6kg a to jsem trochu za půlkou.. 🙄 Jak to všechno shodím - mám navíc min. 20kg nad normálem - fakt nevím.. Budeme muset zřídit místnost s hubnutím 😀

sorini2
24. led 2011

@martiska36 děkuji.... přesně tak... hlavně zdraví.... a jak si můžu dovolit vyjít ještě ve dvou dilných plavkách, ta to zase tak hrozné není.

josefine
24. led 2011

Dobré dopoledne

pajmou
24. led 2011

@sorini2 zdravím, tak když můžeš nostit dvoudílné, tak pohoda, já už ani nevim,jak jsem v nich vypadala, no to bude tím, že jsem je nikdy nosit nemohla 😀
@jjankaa24 držím palce, ať se povede 🙂
@josefine ahoj mamino, byla jsi u dr.?Můžeš jít cvičit?

josefine
24. led 2011

@pajmou Ahojky, jj byla jsem. Nedoporučují mi to. ☹

pajmou
24. led 2011

@josefine to je škoda ☹ tak hlavně ať jste v pořádku

josefine
24. led 2011

@pajmou Děkujem, taky mě to mrzí, těšila jsem se, že se dostanu mezi lidi. ☹

josefine
24. led 2011

@pajmou A co ty, jak se cítíš?

pajmou
24. led 2011

@josefine jo je mi dobře, akorát se snažím chvilku pracovat než přijde manža, už mi nadává, že mám odpočívat 🙂

kamisek2000
24. led 2011

ahoooj tehulky🙂 jakpak se mame???🙂

josefine
24. led 2011

@pajmou Myslí na vaše dobro. 😉

josefine
24. led 2011

@kamisek2000 Ahojda, nu já se mám celkem dobře, jen mě dneska drobet pobolívají záda, ale to chce jen rozhýbat. 😉 A jak se máš ty?

kamisek2000
24. led 2011

@josefine to mne boleli furt🙂) my se mame ok, malej ted spinka, za chvili prijde mantza tak super🙂) az na ten blbej snih venku:(

josefine
24. led 2011

@kamisek2000 Já už manžela taky vyhlížím. 😉 Ten sníh je děsnej, akorát se tak někde natáhnout. 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru