Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

matysekk
26. led 2011

@pajmou děkuju moc,našla jsem tam všechno co jsem potřebovala vědět 🙂

matysekk
26. led 2011

@janulazaynab děkuju moc,už to všechno vím 🙂 Já jsem udělala na večeři krupičnou kaši už jsme na ni měla chuť dlouho 😝

pajmou
26. led 2011

@matysekk to je dobře 🙂

U nás k večeři buřtguláš 😀

matysekk
27. led 2011

@pajmou dík,dneska ho udělám. 🙂 🙂 🙂

pajmou
27. led 2011

Holky ahoj, jakpak se máte?A co mimča?
@matysekk dneska budou ptáčky .-)

janulazaynab
27. led 2011

Ahoj, Ája pěkně kope a převaluje se, až se mi celé břicho vlní.. Vysávala jsem barák, tak se ji to moc nelíbilo, ale co nadělám, mě taky bolely záda a břicho.. Mikulík se dnes povozil v kočárku - chudák, ani si nemůže poběhat venku po sněhu, mám strach, abych neuklouzla, tak jezdíme jen s kočárkem..

josefine
28. led 2011

Ahojky, téda když už si myslím, že mám vše pro Šímu vyprané, tak vždycky ještě někdo něco donese....máme už tolik věcí, že můžu Šimonka převlékat každé dvě hodiny. 😀

pajmou
28. led 2011

@josefine Buď ráda, pak pro druhé nebo prodáš 😉 a jaký máš kočárek?

josefine
28. led 2011

@pajmou Už bych si tu skoro mohla pořídit jesličky 😉 . Babičky jsou velice aktivní 😀 . Kočárek máme kombinaci od jedné známé, je to asi největší kočárek co jsem v poslední době viděla. Najdu fotky a hodím si jí k sobě. 😉 A jak se máte? Už se vám to blíží, my ještě 78 dní.

pajmou
28. led 2011

@josefine to se máš, mi máme jen jednu babičku a od té máme 2 věci 😒 no třeba se ještě pochlapí, ale nevím tedy s čím...máme se dobře, zrovna poklízím mám po obědě babinec na mary kay

pajmou
28. led 2011

@josefine budeš kupovat nějaké hračky? kamarádka má eshop a teď beru nějaké chrastítko a hračku na kočárek, www.uberusky.cz tak kdybys chtěla něco 🙂

josefine
28. led 2011

@pajmou Třeba tě ještě překvapí. My už máme hraček plno, ale určitě se kouknem, třeba se nám něco zalíbí. S manžou je to těžký, koukali jsme minule na hračky na kočárek, ale žádná se mu nelíbila, protože nebylo poznat co je to za zvířátko.

pajmou
28. led 2011

@josefine mám dobrou zkušenost s Lamaze 🙂

josefine
28. led 2011

@pajmou No na ty jsme taky koukali, stejně to udělám tak, že něco koupím a bude to 😀 . Tak už jsem si přidala kočárek, nu on je to spíš kočár 😀

josefine
28. led 2011

Přemýšlím co upeču dobrého...

pajmou
28. led 2011

Já dělala kefirovou buchtu 🙂

josefine
28. led 2011

@pajmou Tu neznám ale určitě bude moc dobrá, já tu mám spoustu kokosu, tak dělám kokosovou, nu snad bude k jídlu 😀

matysekk
28. led 2011

@pajmou to jste si pochutnali,jak Ti to jde teď ke konci?Mě všechno bolí,prý je to věkem.U prvího jsem ke konci jen spala.teď si nepamatuju,kdy jsem se naposledy vyspala. ☹

matysekk
28. led 2011

jinak přeji všem hezký večer?Jak se máte maminky? 🙂 🙂 🙂 🙂

janulazaynab
28. led 2011

@pajmou - my máme doma pejska od Lamaze a plno hraček od Fisher Price, ale přijde mi to moc těžké.. To je tak pro děti od roku minimálně, protože jinak se s tím leda mlátí.. Osvědčily se mi ale malí plyšácí, co chrastí - když se s tím bouchne do hlavy, nebolí to 😉

venik
29. led 2011

@alisek
Ahojky Alísku,jsem tu nová,tak moc nevím jak to funguje,ale jsem štastná,že jsem četla tvůj příspěvek,vím,že jsi to psala už dávno,ale snad mi odpovíš.Jsem štastná,že jsem našla konečně někoho kdo začínal s takovou šílenou váhou jakou mám já.Byla jsem dřív pěkná holka tak s váhou +- 70-75 kg.Ale asi už tak 6-7 let jsem se dostávala na 90,pak to překročilo šílenou 100kg,a v hrozném těžkém roce plném problémů se moje váha dostala na neuvěřitelných 123 kg!!!!!!!!☹ byla jsem z toho šíleně neštastná,ale pak se mi povedlo začít na sobě pracovat a dostat se na 108kg,byla sem moc ráda,pak sem to ale nějak přestala a dostala jsem se zpět tak na 113kg .Přítel na mě tlačil at už shodím,že už by jsme měli pracovat na mimi,a já začla s tím,že na jaře začnem na mimi pracovat.Pak sem absolutně nečekatně přišla do jiného stavu a nemohla to asi 3 týdny rozdýchat z toho důvodu,že sem nechtěla přijít do jiného stavu dřív než budu mít aspon tak kolem 100kg,kvůli zdraví a zátěži při těhotenství.Takže sem tuto informaci nemohla rozdýchat!!!!
Na první kontrole na gyndě jsem měla 113 kg,dnes jsem v 14+6tt.a mám 109,0 kg.Snažím tak "nežrat " sladké,protože to je moje prokletí,ale chutě na sladké mám furt.jiné mě zatím nepotkaly,jako kyselé okurky,apod.ale na sladké mám chut furt,takže se jakříkám krotím.
Jak jsi zvládla těhotenství s takovou "váhou" a zvládla jsi v poho i porod?já se stále nějak nemůžu smířit s tím,že to bylo tak nečekané,a jak vypadám ted a co teprve potom...????přítel mě stále uklidněje,ale jsem asi magor,že jsem z toho stále na mrtvici.
Jediné štěstí je to,že se mi aspon podařilo dostat se z těch 123kg na těch 113kg,ted mám těch 109kg,tak se furt uklidnuju že ikdyž přiberu 14kg,tak budu na té samé váze co před rokem,ale je to slabá útěcha.
Pokud by to bylo možné,prosím odepiš mi,protože jinak čtu samé diskuze těch štastnějších chudých,kde řeší,že přibrali a mají 80kg,apod.což mě nijak neuklidnuje,spíš deptá.
Děkuji moc předem a doufám,že máš pěkné a zdravé miminko.
Zdravím Veník 🙂

alisek
29. led 2011

@venik ahoj venik a vítek na MK 🙂
Přesně jak píšeš, s takovou váhou být těhotná je už riziko. U mě to dopadlo asi tak, že jsem se celé těhotenství fakt držela, správně jedla, docela se hýbala (dlouhé procházky) a za celé těhotenství přibrala jen 7kg. Začínala jsem na 109, to jsem už na první straně psala, rodila jsem s váhou kolem 115kg (přesně to nevím) a bezporstředně po porodu jsem vážila 104kg. Musím ale říct, že jsem rodila v 32tt, takže za normálních okolností bych měla třeba i více, těžko říct, rodila jsem ale prcka (1620g), takže porod byl brnkačka, jak jsem řekla porodníkovi, migréna je horší, ale zase to není objektivní, no malej byl víc jak měsíc připravenej k porodu, tak asi proto ten snadný porod, za 3h. bylo povšem a to od první kontrakce. Ted si začínám konečně užívat mateřství plnýmy doušky, nejsem ve stresu a tak i s váhou zase něco dělám.
Přeju ti aby jsi měla pohodové těhotenství, sem tam si tu čokošku dej, já ji taky občas mlsala a snaž se chodit na dlouhý procházky ať jsi fit k porodu a váju řeš až potom. kdybys chtěla ještě něco vědět nebo poradit, tak napiš IP.

pajmou
29. led 2011

Holky každé těhotenství je riziko a je jedno kolik vážíš, kolem mě holky mají problémů, potraty, nedonošené mimča atd.je to na našem těle jak to zvládne a váha je důležitá, ale druhotná to mi věřte, jsem toho živým důkazem.

Krásný večer všem

krpeska
29. led 2011

@venik ahojky to bude v poho neboj já mám výchozí váhu 107 a tet začínám 26 týden a mám 110 takže bych řekla že to jde a když mám na něco chut tak si to dám a netrápím se stím i v poradně jsou na mě hodní a nic neříkaj naopak chválej že zbytečně nepřibírám jsem zvědavá na kolik to dotáhnu do konce 😉 😉 😉 😉 😉

krpeska
29. led 2011

jinak přeji všem také krásný večer máme doma tatku tak je nám hej 🙂 🙂 🙂 🙂

janulazaynab
29. led 2011

@venik - Ahoj, já začínala na zhruba 90kg a při porodu měla 116kg, teď jsem znovu těhotná a mám 113kg a to jsem teprve ve 29.tt, takže kdo ví, jak to bude při porodu.. 🙄 Hlavně, že děti jsou a budou zdravé, ty kila mě budou trápit až potom, teď s tím stejně nejde nic moc dělat.. 😝

kamisek2000
29. led 2011

@venik ahoj Veniku🙂 nedelej si hlavu.. já začínala tehu na 113kg a pred porodem jsem mela 124,5kg, po porodu jsem schodila vsechno hned v porodnici... tehotenstvi jsem mela bez jedineho problemu... zalezi proste "kus od kusu" at je clovek hubenej nebo neni.. uzivej si tehotenstvi a vahu neres, tes se na mimco, je opravdu na co!!!🙂

sarkafial
30. led 2011

Ahoj Všem jsem tu nová a moje výchozy váha když jsem otěhotněla byla 105kg a v tuhle chvíli mám uz 110,5kg zůstava mi 11týdnů do porodu budeme mít holčičku tak už se na ní moc všichni těšíme ale mam strach ze mi to po porodu zůstane a půjde to těžko dolu chtěla bych se pak dostat pod tu váhu co jsem vážila před těhotensvím tak doufám že tu najdu nějakou spríznenou duši a budu si tu mít ským vyměnit pár písmenek.Budu se těšit Ahoj A hezký Den Vám Všem Přeje Šárka 🙂 😉

pajmou
30. led 2011

@sarkafial vítej mezi námi 🙂

sarkafial
30. led 2011

Děkuji 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru