Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
24. led 2011

@josefine to jo no, se v tom neda poradne jit, uz aby to slo do prd.... a bylo teplo🙂

josefine
24. led 2011

@kamisek2000 To je pravda. 🙂

kamisek2000
24. led 2011

@josefine uz mas vsechno pro malyho?🙂

janulazaynab
24. led 2011

Počasí na houby! Manžel jel včera koupit auto a jak jel zpátky, dostal na ledovce smyk a musí se nechat opravit.. To, co jsme ušetřili na koupi (3.000kč), vrazíme zase zpátky a ještě něco navíc.. 😒 U nás sněží, ani nemůžeme jít s malým ven - v kočárku se neprojde a samotného ho pustit nechci, abych náhodou neuklouzla.. Stačí, že mě od rána bolí podbřišek až běda.. 🙄

krpeska
24. led 2011

Ahoj holky to počasí mě taky štve navíc mám řidiče z povolání tak jsem pořád na jehlách aby v pořádku dojel ale u nás zatim tolik sněhu nejni zítra mě čeká poradna ach jo a zas ta sladká voda ☹ ☹

kamisek2000
24. led 2011

@krpeska ti budou zitra delat cukrovku jo? tak drzim palce🙂

krpeska
24. led 2011

jojo jen nechápu proč nesmím od půlnoci ani pít vždyt voda snad vadit nemůže ne ☹ ☹ ☹ budou my to dělat po 2 i u obou předchozích těhotenství jsem cukrovku měla ☹ ☹

kamisek2000
24. led 2011

@krpeska nesmis nic no:( tk at ti to dobre dopdne... ted je tehu teta a taky ji ma

pajmou
24. led 2011

@krpeska můžeš vodu čistou bez bublin i sebou 🙂
Tak ať to to dobře dopadne

kamisek2000
24. led 2011

@pajmou ja taky nemohla vodu ani...

janulazaynab
24. led 2011

@krpeska - mě říkala sestra, že pít nemám vůbec, leda si pak potom vypláchnout pusu, ať není ta pachuť pořád na jazyku..

jjankaa24
24. led 2011

@pajmou dekuji snad se brzy zadaří.

pajmou
24. led 2011

Já mohla, tak vidéte zase jak v které laborce, kdybych nepila omdlela bych jim tam---

krpeska
24. led 2011

@pajmou no já se právě taky bojim aby my nebylo špatně jídlo my neva ale to pití jo jsem zvyklá pít i v noci ☹

pajmou
24. led 2011

@krpeska opravdu jsem měla sebou lahev vody bez bublin a nikdo mi tam neřekl ani pumpička...

krpeska
24. led 2011

díky za radu já si ji sebou vezmu snad to přežiju 😉 😉

josefine
25. led 2011

@kamisek2000 Jj už máme všechno. Už nám chybí jen Šimonek... 🙂

matysekk
25. led 2011

@janulazaynab ahoj,tak jak to všechno zvládáte?Já jen v noci nespím,brní mě pořád ruce a mám křeče.Včera jsme byli na výletě u bříbuzných.Strašný,cesta tam a zpátky trvala pět hodin.Ty křeče byli horší než,když ležím.Tak mám po cestování.
Nevíte někdo co pro miminko při odchodu z porodnice?

josefine
25. led 2011

Ahojky, ne že bych mohla radit, ale já se řídím podle rad z porodnice, např. http://www.fnplzen.cz/pracoviste/inc/gpk/Co_s_s... Tam je na konci uvedeno co vzít s sebou na cestu domů.

pajmou
25. led 2011

@matysekk
@josefine taky mám podle toho zabaleno vždy 56 body a dupajd y a 62 taky nevim jak se mi vejde 🙂 a pak kombinézu, deku a autosedačku

krpeska
25. led 2011

ahoj holky tak jsem to přežila ale budu muset na jeden den do nemocnice ach jo 😒 😒 😒 😒

jitulik24
25. led 2011

Ahoj holky, měla bych na vás dotaz. Dělal vám lékař v druhé půlce těhu 3D/4D ultrazvuk? Nebo vám kvůli váze dělal jen 2D? Všem děkuji za odpověď.

pajmou
25. led 2011

@krpeska pročpa to?
@jitulik24 u nás dr.dělá jen 2D a když chceš 3D/4D musíš si zaplatit ať jsi hubená nebo prostorově výraznější 😀 já si ho zaplatila, chtěli jsme to s manžou vidět 🙂 a byl to krásný zážitek

jitulik24
25. led 2011

@pajmou Já jsem si myslela, že u silných žen 3D nejde dělat. V pondělí jdu na ultrazvuk, tak se na to zeptám. A kolik to stojí?

jitulik24
25. led 2011

@pajmou A bylo vše krásně vidět? Nevím kde jsem na tom byla, že na tom 3D nepůjde přes ty moje špeky nic vidět. Na 2D mi doktor řekl, že je mimi špatně vidět kvůli mé vyšší břišní stěně-špeku.

pajmou
25. led 2011

@jitulik24 koukni mi do alba tam je teda jen foto a ještě máme dvd 🙂 4D platili jsme 1000,- a špeky jé těch mám na rozdávání 😀

pajmou
25. led 2011

@jitulik24 to má asi blbej utz 🙂

jitulik24
25. led 2011

@pajmou Ultrazvuk má nový. Tak možná mám těch špeků až moc

pajmou
25. led 2011

@jitulik24 no myslim, že jich mám mnohem víc, tak buď v klidu

jitulik24
25. led 2011

@pajmou Tak jsem se mrkla do alba a ta fotka je opravdu povedená🙂. Řekla bych, že má doktor ten sám ultrazvuk jako ten tvůj. Ráda bych věděla pohlaví, tak snad budu mít štěstí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru