Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

lifinka
15. únor 2011

@matysekk a kolik jsi přibrala teď? já mám také štítnou žlázu a první těhu mi bylo vyvoláno pro vysoký tlak a oteklá jak hrom, nohy ty jsem nemohla obout jen do tenisek no mazec...tak to vím, jak ti je ☹ ale brzy to budeš mít za sebou u mě čekali na 38tt a 5dní před jsem byla v nemocnici na pozorování...a kdy máš císaře? a kde budeš rodit?

josefine
15. únor 2011

Ahojky, tak mě dnes probudily přerušované bolesti v podbřišku, rychle jsem mazala k doktoru a ten zjistil že je vše v pořádku, byli to jen poslíčky. Teda no nikomu nepřeji ten strach co jsem dneska zažila. ☹

lifinka
15. únor 2011

@josefine no ještěže je vše ok!!!opatruj se, bereš magnésko?

josefine
15. únor 2011

@lifinka Děkuji, jj beru.

pajmou
15. únor 2011

@josefine ani teplá vana nepomohla viď taky to tak občas mám 🙂 ale nic z toho
Dnes jsem byla ještě v práci a jsem unavená, tak to zapíchnu rovnou do postele... 😒

josefine
15. únor 2011

@pajmou Nu já vlítla jen do sprchy a mazala jsem k doktoru, dost mě to zaskočilo, přeci jen je ještě dost času. Příště zkusím vanu. 😉

pajmou
15. únor 2011

@josefine seděla jsem tam i hodinu v teplé vodě a připouštěla, takže zkus a uvidíš, jinak odjezd 🙂

josefine
15. únor 2011

@pajmou děkuji za radu, no doufám že odjezd bude nejdřív až tak za 7 týdnů.

pajmou
15. únor 2011

@josefine určitě možná i dýl 😉 😀 jen si užívej, mě je docela líto, že to pomalu končí...

josefine
15. únor 2011

@pajmou Ale zase už budeš mít mrňouska u sebe, to je velký pozitivum. 😉

ohenavoda
15. únor 2011

@josefine
Josefine to chce nenervovat se (já vím to se lehko říká a těžce dělá). Já si s poslíčky zažila svoje, v asi 24tt jsem letěla do Madridu a chytli mě po tom letu takovi poslicci, ze jsem kazdej treti den jezdila pres celej Madrid taxikem do mistni porodnice ☹ Pokazdy me prohlidli, rekli ze je to ok a poslali me domu, pak uz mi dali i sedativa. Rodila jsem v terminu a cisarem, protoze jsem byla uplne zavrena, cipek nezkracenej, prdla voda a kontrakce neprichazely. Jinymi slovy: poslicci muzou bejt uuuuuuuuuuplne neskodny 😉

lennetfrigg
15. únor 2011

Ahoj holky, zdravím po delší době. Nakukovala jsem, ale nějak nebyla nálada psát. No, my dneska absolovali s prckem 3letou preventivku a pak i se mnou 😀 poradnu. Tak mimišek se má k světu, jen už mě teď dr. straší s tlakem, snad se bude držet...

@lifinka ja byla taky u prvního porodu celá oteklá. Ani se mi to tak nezdálo, ale jak jsem po porodu zplaskla, tak jsem to teprve viděla.

@matysekk tak držím palečky, ať to zvládnete. Ja měla taky spinál a šlo to. Není to tak težké, se nepohnout, jak se to zdá. Je tedy fakt, že někde se možná zdráhaj píchnout epidurál, při zvýšené hmotnosti. Jde pak těžko najít správné místo, není to tak viditelné. Hodně záleží na dr. jak se rozhodne. Každopádně je to ale pro Tebe i miminko bezpečnější, než celková narkoza. 😉

ohenavoda
15. únor 2011

Holky já v minulých těhu měla 118 a 125 těhu a pokaždý se mi trefili, jednou spinál, podruhý epidural, já myslím že to zvládnou 😉

matysekk
16. únor 2011

@lifinka přibrala jsem 13 kilo.Nakonec jsem se rozhodla pro Boskovice,mám tam známou doktorku,ke které už chodím několik let.Tak už dneska valím,měj se moc hezky a jak se vrátím ozvu se.

matysekk
16. únor 2011

@lennetfrigg moc děkuju,jak se vrátím tak se podělím o tom jaké to bylo

lennetfrigg
16. únor 2011

@matysekk Držím palečky, ať to všechno zvládnete a jste brzy doma 😉

pajmou
16. únor 2011

Ahoj holky, tak dnešní termín nevyšel, tak snad druhý v neděli 😀

lennetfrigg
16. únor 2011

@pajmou A jak se cítíš? Všechno je v pohodě? Před tím koncem, už asi nervy pracujou, aspoň ja byla napnutá jak luk 🙂

Dneska nějaký divný den, pořád se mi motala hlava, ale tlak jsem si měřila a v pohodě, tak asi něco ve vzduchu. 😢

pajmou
17. únor 2011

Ahoj holky🙂 u mě dobrý já se vůbec necítím na porod i když už bych to ráda měla za sebou🙂

janulazaynab
17. únor 2011

Ahoj, tak jsme dnes byli na velkém ultrazvuku a vypadá to vážně na holku, i když se to na nás obracelo zády a nechtělo nám to nic ukázat - asi bude po mamince stydlivka 😀 😝 Jinak je všechno v pořádku, akorát je mimi trochu větší - mělo by vážit 1.500g a odhad je 1.860g. Můj doktor říkal, že čím větší, tím lepší, ale vím, jak jsem se trápila s porodní váhou Mikuláška 3,85kg a jestli tohle bude větší.. 😕 Necháme se překvapit.. jednou hold vylézt musí 😉

pajmou
17. únor 2011

@janulazaynab dobrá zpráva jen tak dál 🙂

janulazaynab
17. únor 2011

@pajmou - čekám, až se ozveš Ty, že už máš mimi u sebe 😉

pajmou
17. únor 2011

@janulazaynab věř, že bych ráda 🙂 když nic, tak v po na kontrolu a uvidíme co dál

kamisek2000
17. únor 2011

@pajmou porad nic?🙂) furt kontroluju tel.. :D
@janulazaynab na ty orientacni vahy se moc nespolehej hele.) kamosce tvrdili jak ude mit maly miminko a narodil se kluk 55cm a pres 5kg:D... a to sla prirozene.. ptz pak to uz bylo v takovy fazi kdyz to zjitili ze cisar nesel udelat...

janulazaynab
17. únor 2011

@pajmou - nejdeš na vyvolání? Pokaždé, co jsem slyšela, že někde nechali přenášet déle než týden, nedopadlo to nejlíp, čímž nechci strašit..

@kamisek2000 - jasně, Mikulíka taky tipovali na 4kg a měl "jen" 3,85kg, ale stejně je to mimi větší než byl v téhle době Mikuli.. necháme se překvapit..

kamisek2000
17. únor 2011

@janulazaynab ja prenasela 9 dni.. 10 jsme meli vyvolavat🙂 nastesti se rozhodl prijit sam🙂

pajmou
17. únor 2011

@kamisek2000 neboj dala bych vědět 🙂
@janulazaynab no prý vyvolání až týden po tak uvidíme jak v pondělí, určo se ozvu, že nechci dlouho přenášet

janulazaynab
17. únor 2011

@pajmou @kamisek2000 - mě to vyvolali mám dojem čtvrtý den po termínu a byla jsem víc než spokojená 🙂

kamisek2000
17. únor 2011

@janulazaynab tak ono je to v kazde nemocnici jinak no.. 🙂

lennetfrigg
17. únor 2011

No, mně vyvolávali v termínu, ale neúspěšně, po 3 dnech císař. Byla jsem za něj vděčná, sílama na konci a spešně jsem ho téměř prospala. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru