Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

devila
30. srp 2010

@pajmou Už tady asi nejsi, ale mrkni na tohle co jsem našla. Vypadá perfektně a ta cena je bomba.
http://www.eshopbaby.cz/katalog/pro-3-rider-koc...

tetamon
30. srp 2010

@pajmou üz se taky pomalu chystam na kute, ale jeste odpovim 🙂
Prcek je previt, nechce se ukazat, asi se budu muset objednat na 3D, pokud to budu chtit vedet 🙂

Kocarek: segra mela x-landera, nejaky XA urcite taky, ale co kdy jak kde proc uz nevim. Kazdopadne vim, ze s nim byla hodne spokojena, i kdyz jsem se ptala na rady, tak rikala, ze pokdu by vybirala znovu, jde do neho zase. Zalezi teda asi i na rocnim obdobi, pac ona rodila v zime, a ja budu taky, takze malinkaty nababusany miminko se postupne s rustem zbavuje vrstev, az v lete-na podzim prechazi na sportak 😉 A sportak byl fakt k nezaplaceni 🙂 Korbicku si uz nevybavuju (preci jen, synovec ma koncem ledna 4 roky 😀 )

tetamon
30. srp 2010

Jo, akorat vlastne rikala, ze nevyhoda je u sportaku, ze kdyz bobes spi (ma to hozeny nalezato), tak se hur dostavalo do kosiku pod kocarkem, coz se nekdy s nakupem fakt hodilo.

@devila ja nejak nevim proc, i kdyz sjem to zkousela uk amosky, tak me ty trikolky nejak prijdou nestabilni.. I kdyz je fakt, ze je spousta mamin, ktery je maji rady, tak na nich asi neco bude 🙂

devila
30. srp 2010

@tetamon S těma tříkolkama máš pravdu, ale to je asi jen o zvyku- Někdo na ně nedá dopustit a někdo je nemá rád. To je individuální.

Koukám, že se vám mimi schovává, takže nevíte ještě co to je?Tak snad si to nenechá až do porodu jako překvápko 🙂

3D je úžasná věc. Já mám natočené obě holky 🙂

tetamon
30. srp 2010

@devila no, bratranec je gynekolog, takze mi vysvetlil, ze na 3D jde pohlavi zjistit, i kdyz se mimi maskuje. Ze vlastne tim, ze je to 3, tak to ma vsechny dimenze, takze programkem se daji "odrezat" rucky,nozky...a je videt 😅 Takze se necham objednat, at mam video a jeste navic bonus, ze budu vedet (nemam rad prekvapeni, je to desny 😕 )
Hlavne at je prcek zdravy, ale malinko vic bych brala pindikatyho nez culikatou, ale je mi to vcelku fakt fuk 😉

Jj, prave, me ta trikolka nejak nesedla, ale vim, ze kamoska z ni byla nadsena a odvozila si v tom obe deti, ap okud se ji podari muze ukecat do tretiho, budou porizovat zase trikolku 🙂

Dobrou 🙂

pajmou
31. srp 2010

@devila Děkuju za typy 🙂 omrknu to tam.
@tetamon Díky za názor, asi vyhraje xlander, zamilovala jsem se i do té barvy vulcano.Už jsi byla na 3D?

kamisek2000
31. srp 2010

Nazdarek holky🙂 Ja jsem tedka vstavala😀 a jsem jak kdyz me prejel vlak😀
@pajmou Ja s vahou taky zadny problemy zatim nemam.. tuky tuk 🙂 A nikdo ani nic nerikal, coz jsem se divila, ptz jsem se desne bala🙂 Ten kocarek xlander je prej dobrej.. cetla jsem na nej recenze a i holky rikali🙂 My chceme kupovat http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-jumper-x... nejdriv ale nasetrit ty korunky... uz by jsme ho davno meli🙂 kdybych nebyla strevo a nezrusila u auta zadni napravu 😀

pajmou
31. srp 2010

@kamisek2000 Je moc pěkný, přímo tenhle zelený?Taky šetříme jak barevní, máme trošku výhodu, mám 2 sestry a jedné je 6 tak třeba postýlku a papací židličku máme a nějaké věci po ní aj po mě 🙂

kamisek2000
31. srp 2010

@pajmou jj primo tenhle bych chtela🙂 To ja mam po bratrankovi tak leda vanicku 🙂

pajmou
31. srp 2010

@kamisek2000 Je moc pěkný 🙂
Je tady někdo ze západu???

mautka
31. srp 2010

já jsem každé těhotenství začínala asi s 90 kily a řekla jsem si že stovku ale nepřekročím. A povedlo se U prvního to bylo 9 a u druheho už jen 6. ale stejně jsem vypadala jaké velryba. Tak je to celkem jedno.

pajmou
31. srp 2010

Tak jsem poslouchala mimi domacim ultrazvukem a oplakala jsem to, těšim se, až doratí manžel, aspoň takle si mimi poslechne, když už s náma nemůže na ulz. 🙂 🙂

kamisek2000
31. srp 2010

@pajmou sis koupila? se mnou manza byl jednou🙂 a 23. jdeme zas🙂

pajmou
31. srp 2010

@kamisek2000 jj, koupila, manžílek je teď přes týden mimo republiku, tak aspoň takle 😝 Závidím ti, že může jít s tebou, snad se taky dočkáme...

kamisek2000
31. srp 2010

@pajmou proc nemuze jit? ze je mimo cr? si teprve 16tt to se urco zajdete jeste podivat spolu🙂

pajmou
31. srp 2010

@kamisek2000 Přesně tak, přeci jen je to první, tak by nejraději byl taťka u všeho 🙂 vypadá to, že bude pryč do konce roku, tak to už budem skoro u konce 🙂

kamisek2000
31. srp 2010

@pajmou aha... :( tak to je spatny no, tak alespon fotecky... 🙂 Muzes za nim alespon jezdit? Mne by bylo hrozny smutno:(

pajmou
31. srp 2010

@kamisek2000 Jezdí domů skoro na každý víkend, tak mi ani smutno není, fotečky mu vždy nascanuju hned po návštěvě u doktora a pošlu, jinak bych dostala specung 🙂 A mám ho každý věčer na skypu, jako teď

kamisek2000
31. srp 2010

@pajmou tak alespon ze tak🙂 to neni tak hrozny, ja myslela ze je az do konce roku pryc jako porad... 🙂 takhle to je v pohode🙂

devila
31. srp 2010

Ahoj holky 🙂

pajmou
31. srp 2010

@devila Ahoj mamino, jaký jsi měla den?

devila
31. srp 2010

Uběhaný 🙂 Dopo jsem se stavila se Sofinkou do práce za kolegy a pak jsem utíkaly do poradny 🙂 Odpo jsem zase vzala Sabinku a šly jsme vybrat nějakou krásnou tapetu do ložnice na stěnu za postel. Sice celý den porádně lilo a byla hrozná zima, ale Sabinka je spokojená venku za každého počasí 🙂

No a dneska jsem poprvé vzala Sofinku k sobě do vany, tak byla spokojená jak želva 🙂

Co vy holky? Jaký jste měly den?

devila
31. srp 2010

No a ted ještě musím uvařit oběd na zítra at si manža může vzít ráno do práce 🙂 Aby mi tam neumřel hlady. 🙂 Holky už nám hezky spinkají, tak máme klid. Obě jsou naučené chodit spinkat v půl osmě 🙂 To jsem horzně ráda, že je nemusíme od narození uspávat. Naučili jsme si je tak. Prostě se okoupou, napapají a spinkat. Spousta mích kamarádek děti musí uspávat a ještě k tomu jim děti chodí spát pozdě. Tak jsem ráda, že je mám tak naučené. Obě se tak naučili spát prakticky od konce šestinědělí.

pajmou
31. srp 2010

@devila Docela to šlo, jen hrozná zima, zalezu brzy do postele.Dotelefonuju s manžílkem a jdu hajat.

devila
31. srp 2010

A co manža dělá, že je pořád tak pryč? Teda jestli to není tajné 🙂

pajmou
31. srp 2010

@devila Není 🙂 pro MBTech (mercedes-benz technologie) a dělá tam různé testování jednotek.Zrovna je na projektu.

devila
31. srp 2010

ty jo, super práce, to musí být šikovný 🙂

kukulinka
31. srp 2010

@kamisek2000 Ahojky, jak se vede? Já super, doma je doma. V nemocnici jsem se jen cpala a spala a mám kilo dole, takže to všechno byla zadržená voda .-). teď jsem si dala palačinky a Pepík kope jako blázen. Dnes jsem mu koupila vaničku a nějaké větší oblečky, podívej se na fotky, mají slevy v Batolátku v Tuchlovicích.

pajmou
31. srp 2010

@devila Je to hlavně o tom umět jazyky, jinak se člověk vše naučí, neměl ani tucha co bude dělat, dělal před tím projekty na elektrárny.Já neumím cizými jazyky ani koukat...v tom ho obdivuju.Bere práci navíc, aby jsme měli na věci pro mímo a tak, vždyť to znáš.Akorát jsme domluvili.Dneska mi není z té zimy fakt dobře, tak půjdu do hajan.A co tvůj manžel?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru