Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

devila
13. zář 2010

ahoj holky,
zdravím všechny 🙂
@kukulinka - to je fajn, že se prcek nakonec na utz ukázal 🙂 A taky je super, že je ti už lépe.

@pajmou To ti to začíná brzy teda 🙂 Obvykle už bývá po těhotenských nevolnostech 🙂 Že ty chceš mít něco extra, viď? 😀

No u nás to vypadá tak, že Sabinka má bacila v krku a strašně pořád kašle. Budí ji to i ze spaní ☹ Má ten kašel hrozně suchý. A k tomu ještě rýmu už dva týdny. Uvažuji o zvlhčovači vzduchu. Máte s tím holky některá zkušenost prosím?

pajmou
13. zář 2010

@devila Jj, vždycky něco extra 🙂 taky tě zdravím. Od mala trpím na záněty horních cest dýchacích, mamka mi na topení dávala pekáče s vodou, prakticky to samé, ale neváhala bych moc mi to pomáhalo, k tomu jsem se nahřávala horským sluníčkem a do aroma lampy pár kapek eukaliptu na rýmu a nějaký citrus na desinfekci vzduchu.Do dnes používám a pomáhá to.Na ten suchý kašel dej i pár kapek eukaliptu do vaničky až budte koupat.A prostříkávat nos vincentkou (někdo používá mořská sůl, stejný účinek jen jiná cena 🙂 ) i když rýmu má a i mezi kapkama do nosu.

kukulinka
13. zář 2010

@pajmou Jdeme až v říjnu, ale moc se těšíme 🙂.

devila
13. zář 2010

@pajmou no já uvažuji o tom zvlhčovači, protože u nás by pekáče asi dlouho na topení nevydržely 😀 , nemluvě o tom, že ani moc netopíme, protože jsme všichni strašné potivky. Na ten kašel fakt pomáhá i eukalipt do vaničky a vykoupat?To jsem nevěděla. Děkujimoc za radu. Vincentku doma máme ve spreji do nosu i mořskou sůl.

tetamon
13. zář 2010

Ahojte 🙂

jsem ted docasne bez notyho doma, preinstalovava se, ale uz se to snad krati.

Tak jdu docist 😉

pajmou
13. zář 2010

@devila Jde o ty výpary z té teplé vody tak to zkuste 🙂

Byla jsem na cvičení, jsem příjemnně unavená 🙂

kamisek2000
13. zář 2010

Holky mam kocareeeeeeeeeeeeeeeeeek 🙂 🙂 dneska jsem se jela podivat na jumpera a mam nakonec waroira🙂 meli ho v akci za 7900 komplet se vsim🙂 tak jsem desne rada🙂

pajmou
13. zář 2010

@kamisek2000 Moc pěkný 🙂

kamisek2000
13. zář 2010

@pajmou 🙂 dekuji

pajmou
13. zář 2010

@kamisek2000 Na jednu stranu ti závidím, že to máš za pár a na druhou stranu si říkám, že je to krásné když je v bříšku 🙂

kamisek2000
13. zář 2010

@pajmou jee za par to jeste nemam🙂 to je jeste doba.. 🙂 i kdyz ono to uz utece a budou tu vanoce a my snad s mirdinkem taky🙂 🙂 akorat dneska jsem manzovi rikala, ze bych se vubec nezlobiola, kdyby se mu na svet chtelo driv.. treba zacatkem prosince🙂 🙂

matysekk
14. zář 2010

Ahoj holky,přeji moc hezký den.
@kamisek2000 kočárek je moc hezký.Chci se dneska podívat po obchodech a nabrat trochu inspiraci.Začnu s kočárkem. 🙂 🙂 🙂 🙂

pajmou
14. zář 2010

Hezký den všem holky, dnes tripl, ale zase se po měsíci uvidím s miminkem, tak se moc těším. 😀

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 Kočárek je nádhernej a rodit bych taky chtěla dřív, musíme se spolu domluvit, abychom tam byly spolu 🙂.

kamisek2000
14. zář 2010

@matysekk diky🙂 tak at neco vyberes🙂
@kukulinka mno to musime🙂 dyztak ta jedna co zacnew driv tu druhou popostrci🙂 jak ti je??🙂 mne dneska nic moc, v krku me boli, rymu mam, tak cajickuju... parada... 🙂
@pajmou to ja se uvidim az pristi tyden :(

pajmou
14. zář 2010

Ahoj holky,takový fofr u doktorky jsem ještě neviděla, u sestřičky to dneska frčelo.Těšila jsem se na mimi viděla jsem ho pár vteřin, bylo na bříšku a paní doktorka jen řekla vše ok, prohlídla i mě a šla jsem, zase až za měsíc, takže nemám ani fotku,ani nevim,jak je velky nic, ach jo.Takže až na velký utz, to už s náma půjde i taťka,tak si to mrně pořádně okouknem 🙂

matysekk
14. zář 2010

@kamisek2000 díky,je hodně velký výběr.Před patnácti lety jsem vybírala ze tří kočárků.Ale líbil se mi dnes jeden hodně.Je do terénu.Tak na vycházky bude super.snad mi ho schválí i doma. 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
14. zář 2010

@matysekk co to je za kocarek??🙂
@pajmou on ten mesic utece neboooj🙂

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 zatím nic moc, ale nevydržím celý den ležet, teď jsem celé dopol. poklízela binec a potřebovala bych žehlit, ale to se mi nějak nechce...krk je lepší, jen mám hroznou rýmu a ráno mi furt škrábalo v krku, sem se málem udusila. Je to děs, jak mi roste pupek, se už sotva ohnu, co já budu dělat třeba v listopadu?????Nevím 🙂.

kamisek2000
14. zář 2010

@kukulinka to jsme na tom stejne🙂 ja taky nevim co pak budu delat🙂 Mne zmaha skoro vsechno uz 😀 Hold pak nekam zalezem a nevylezem🙂 hehe🙂 To ja pekla rano babovku, myla jsem nadobi a uz se mi zase nic nechce... maso mi nechce rozmrznout.. tak doufam ze do 3 to pujde:D jinak je manza bez jidla a ja taky😀 a to nevim co je horsi... ted tu koukam na netu a filmy, ale celkem nuda:( Bych nekam tak vyrazila.. 🙂 pokecat, procournout bo tak neco.. ale neni s kym:( sakraaaaaa :(

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 až mě bude dobře vyrazíme na to cvičení a na pokec 🙂, neboj 🙂. Jinak se zdárně blížím váze 100kg, fuuujjjjj, poslední týden jak jsme tu měli řemeslníky, jsem furt pekla a žrala to, ale mám i rýmu to váha vyskočí nahoru (se tím utěšuju) ☹((, co by člověk pro miminko neudělal, že. Jen jestli budu furt nabírat kilo týdně, tak se z toho asi fakt picnu a půjdu rodit jako velryba.

kamisek2000
14. zář 2010

@kukulinka jj urco🙂 No to ja pujdu 100procentne:D od posledni navstevy u dr coz bylo nekdy 23.8 jsem pribrala 4kg.. takze tak kg za tyden... jsem z toho fakt nemohla, kdyz jsem predtim pribrala za "cele" to tehu 5kg.. 😀 Ty mi daji pristi tyden az si vlezu na vahu... :(

kamisek2000
14. zář 2010

@kukulinka ty mas kocarek doma, nebo u nekoho schovanej?🙂 My ho dali k mirovy segre... doufam ze to tam prezije, maji malou holku, tak snad mi s tim nebude jezdit.. jen co me stve ze ho budou hnedka kazdymu ukazovat :(

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 já měla skoro to samé a během dvou měsíců mám nahoře 10kg, ale nějak to na sobě nevidím, když jsem před tím měla kolem 100kg, připadala jsem si tlustější než teď v těhu a to jsem dneska měla 99,3 ☹. Oni nenadávají, když nemáš prý cukr v moči, tak nevím. Já jdu k dr až 29.9. to nechci vidět ty čísla tam 🙂.

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 já ho mám u babičky v úschovně 🙂.

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 a stejně se máš, máš nahoře jen 9kg a já 14 ☹. Utěšuju se tím, že to pak dáme dolů🙂.

tetamon
14. zář 2010

@kamisek2000
@kukulinka to musite jako ja, vaha se mi pokazila asi pred necelym rokem, porad jsem se odhodlavala koupit novou, ale vzdycky bylo neco dulezitejsiho 😀 Ted se vazim akorat u dr, a jediny ukazatel je obleceni 😕

kamisek2000
14. zář 2010

@kukulinka Mno uvidime... 🙂 Jenze na me jim za chvili nebude ani stacit ta vaha co tam maji 😀 Jako mne taky neprijde ze bych nejak zasadne kinula.. je to videt jen na tom rostoucim brisku... tak uvdime no... 🙂 ja jdu 22. a pak 23. jdu na ten utz tak se moc tesim.. Snad se prcek ukaze:D a jen se desim toho aby mi nerekli ze to bude holka:D ted uz bude vetsi a bude to lip videt... tak snad se pani dr minule nespletla😀

kamisek2000
14. zář 2010

@tetamon ja ji doma mam taky rozbitou, ale jak prijdu k tete nabo k babi hned letim na vahu😀

tetamon
14. zář 2010

@kamisek2000 Masochisto 😀 Ja nastesti domu k mamce jezdim jednou do mesice, to se hodi tak jako zhruba obhlidnout, jestli od doktorky pribrala ci ne 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru