Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 to já jsem takovej debil, že lezu na váhu skoro každej den, jsem jak nemocná ☹. A kolik máš, jestli to není tajné?
Ty jdeš na ten UTZ, jak si ho platíš do nemocnice? Po 30.týdnu nás čeká velký UTZ, na který nás zase doktor pošle, ještě mi nic neříkal ohledně toho.
@tetamon kdybych se vážila jen u dr, asi by to vyšlo nastejno a neměla bych takové nervy 🙂. Asi tu mojí váhu vyhodím z okna a bude to 🙂.

kamisek2000
14. zář 2010

@tetamon mno ja taky, ne ze kazdou navstevu stojim na vaze... 🙂 ale nekdy proste neodolam:D

@kukulinka Mno tedka mam nejakej 118.. parada vaha fakt.. 😀 Jj do nemocnice... a ten utz v tom 30tt dela pry dr u sebe, ze uz obvykle do nemocnice neposila... teda alespon mi to minule rikal jak jsem si mu rikala o tel. c. do ty nemo🙂

kukulinka
14. zář 2010

@kamisek2000 tak to není tak hrozná váha, s tou půjdu já rodit, se vsadím 🙂. Tak to ani nevím, že ho dělá u sebe, no uvidíme, jak to bude, on nám vše řekne, ale kvůli váze nikdy nic neřekl, tak snad ani teď nebude.papa, jdu si chvíli lehnout.

kamisek2000
14. zář 2010

@kukulinka mne hrozna prijde🙂 ale ted v tehu na to prdim.. 🙂 az pak zacnu neco delat.. pokud bude cas a sila😀 jj utikej🙂 papa

pajmou
14. zář 2010

@kukulinka Doporučuji nastrouhat zázvor a zalít horkou vodou, vždy zabere 🙂

pajmou
14. zář 2010

@kamisek2000 Já bych chtěla vážit co vy holky, zavedu forum těhulky nad 150kg...asi se krom mě nikdo nepřihláší 😀

kamisek2000
14. zář 2010

@pajmou na to podle fotky teda urco nevypadas🙂
jeeee mne dneska tak nic nebavi... :( :( :( :(

pajmou
14. zář 2010

@kamisek2000 Děkuju 🙂 ani se tak necítím, normálně si člověk řekne, že by se v těch kilech ani nehnul a já jsem jak laňka 🙂
Jdu za chvilku do práce, ale jen na 2hod, tak se nudit nebudu.Škoda, že jste tak daleko, mohly jsme jít třeba na prochajdu

kamisek2000
14. zář 2010

@pajmou jj to skoda ze, ze jsme takhle rozhazeny no :( Do prace brrr... jak ja jsem rada ze uz tam nechodim🙂 🙂

pajmou
14. zář 2010

@kamisek2000 Chodim vždy jen na chvilku,tak to jde, každá kačka dobrá 🙂 večer ahoj

kamisek2000
14. zář 2010

@pajmou jj mne by se taky hodila🙂 jjj ahoooj, a opatrne mamco🙂

matysekk
14. zář 2010

@kamisek2000 Ten kočárek-kombinovaný Impast Bolder SD.Nikdy jsem to neslyšela.Ale byl to jen jeden obchod.Ještě se chystám do Boskovic.Tam býval velký obchodní dům/snad ještě je/ se vším co k miminku patří.
Jinak přeji ať je ti brzy líp.To nachlazení je nepříjemný.Doma už to taky vypuklo.Jsu zvědavá jak dlouho vydržím.Dneska jsem byla na alergologii,poslala mě tam obvoďačka.Čtyři měsíce jsem čekala než mi dala termín.A dneska mě poslala dom,že mě testovat nemůže jako těhotnou až odkojím.Když se daří tak se daří.
Aspoň,že nám neprší. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
14. zář 2010

@matysekk hezky no 😀 takze zbytecna navsteva dr😀 Jj snad to prejde uvidime, manzel uz je v poho... my si to vzdy prehazujem mezi sebou.. klasika🙂
Jj tak snad je objevis🙂 ja pak musim jeste pokoupit nejaky kabatky... pod kombinezku a tak... 🙂

kukulinka
14. zář 2010

@pajmou to jsem zkoušela jednou a nejsem schopná to vypít 🙂.Mě už je líp, jen když ležím tak mi furt lochtá v krku, že bych se udusila ☹.

matysekk
14. zář 2010

@kamisek2000 u nás už to taky vrcholí.Všechny bolí v krku a mají rýmu.
Já jsem teprve u kočárku a taky jsem se dívala na postýlku.S matrací a s povlečením tři tisíce.Na to oblečení musím taky kouknout.Donesla jsem si katalogy s oblečením tak něco určo vyberu.Je toho hodně.

pajmou
14. zář 2010

@kukulinka Akorát jsem si ho preventivně teď koupila, udělám si čajík, dávám si do toho medík, nesmíš ho dělat moc silný, tak malá lžička na velký hrnek 🙂 pak se to vypít nedá, pálí jak čert.

kukulinka
14. zář 2010

@pajmou já vím, ale stejně to nejsem schopná vypít 🙂. Byla jsem se naložit ve vaně, hele, to je sranda, už nejsem schopná se ani oholit kdesi, jak mi tam vadí pupík, jsem vylezla utahaná jako blázen a ne odpočatá po koupeli 🙂. Čekám na manžílka, až se mi vrátí z práce a půjdu se dívat na telku. Pěkný večer a ráno zase papa.

pajmou
14. zář 2010

@kukulinka Já už si tam nevidím teď 🙂 čajík už jsem vypila, dobrý byl .-) tak si užij večer s manželem, závidím 🙂

kukulinka
14. zář 2010

@pajmou ale ono nic nebude, nemůžeme, mám nízko placentu ☹

pajmou
14. zář 2010

@kukulinka Ani jsem to tak nemyslela,jsem přes týden sama doma, Honza je pracovně v Německu, ještě 4 týdny... tak spíš vůbec to, že ho máš doma 🙂

kamisek2000
14. zář 2010

@matysekk jj je toho moc🙂 ja taky potrebuju alespon jedno povleceni.. ale je to desne drahy na tu postylku.. kdyz bych do toho chtela jeste ten mantinel pod 500 nejdes:( ja mam jednu tu sadu s matikem a nebesama, za 950,- myslim a jedno obyc. starsi povleceni🙂

JInak holky, ja uz si dolu taky nevidim😀 minule jsem se holila tak nejak po pameti😀 ted to bude zase sranda😀

pajmou
15. zář 2010

Ahoj holky, dneska venku moc nic.Razím do bazénku se prohřát 🙂 a pak na chvilku do práce.

kukulinka
15. zář 2010

Ahojky holčiny, ta rýma mě snad zničí ☹, jsem už musela vstávat po sedmé, jinak bych se snad udusila, jak mě lochtalo v krku.
K tomu povlečení, měly jste napsat, že sháníte, mám tip na super stránky, ze kterých mám povlečení já a vyjde za hubičku oproti jiným prodejcům Já mám povlečení+mantinel celkem kolem 300Kč a stránky jsou:
http://www.kubino.eu/fourj/eshop/4-1-Cenove-zvy...

je fakt kvalitní i po vyprání, mrkněte mi do albíčka a mají i levné overaly na spaní 🙂.

pajmou
15. zář 2010

@kukulinka Díky za tip.Co bereš na tu rýmu?

kukulinka
15. zář 2010

@pajmou Normálně Olynth si stříkám, doktor říkal, že se může 🙂.

pajmou
15. zář 2010

@kukulinka No právě, říkala jsem si, co asi budu moc když dostanu rýmičku 🙂

kamisek2000
15. zář 2010

@pajmou ja jsem si vcera koupila na rymu nejak panthenose... uz mam ten nos jak bambuli :(
Venku je dneska teda pekne hnusne, u nas i paradni vitr... :(
@kukulinka jdu se na to mrknout🙂 diky za tip

storm07
15. zář 2010

pajmou: Přiznám svou váhu 130 a taky jsem to zvládla. těhotnět jsem začala při 125kg a nabrala jsem 8 kg.

kamisek2000
15. zář 2010

@storm07 nevim myslim si ze o ty vaze to neni🙂 zalezi na tom jak se clovek citi... 🙂 muze bejt uplne v cudu nekdo s 80kg a oproti tomu nekdo pres 100 se muze citit bajecne a zvladat 100x lip veci nez jiny... 🙂

storm07
15. zář 2010

kamisek2000: máš naprostou pravdu. 🙂 I ve cvičení se divili, co jsem zvládla a řekla mi cvičitelka, že jsem na tom líp než některé hubené. S tloušťkou se trápím od dětství,ale tady tu jsem nabrala díky hormonům a o to hůř jdou kila dolů (respiktive nejdou). teď jsem se přihlásila na aqua aerobic- tak doufám, že mi přihlášku potvrdí a uvidíme, jestli s těma kilčama hejbnu. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru