Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
4. zář 2010

@kukulinka Ahojky, mno asi ne, ja prebalovak ani nechci, rikala jsem si ze si dam na zem deku a prebalim prcka tam, na posteli nebo na stole.. jeste nevim.. ale dekuji za nabidku.. 🙂

pajmou
6. zář 2010

Ahoj holky dnes bude dlooooooooouhy den.U nás je krásně tak si to dnes užijte 🙂

kukulinka
6. zář 2010

Ahojky, je krásně. Já jsem během víkendu vyprala 5 praček pro mimíska a dneska tam ještě něco dám, když je tak krásně. Pak to budu postupně žehlit.Užívejte sluníčka 🙂.

tetamon
6. zář 2010

Ach, provokaterky 🙂
Krasny den i vam, zdravim od PC z prace 😉

pajmou
6. zář 2010

@kukulinka nejraději bych taky už něco naprala, ale budem stěhovat, tak to asi nemá smysl ☹ v čem jsi prala?

kukulinka
6. zář 2010

Koupila jsem si Dreft pro miminka a pak aviváž Silan pro mimina, vše krásně voní a vypraly se i fleky na starším oblečení.

pajmou
6. zář 2010

@kukulinka To je super, kamarádka koupila Lovelu a je nešťastná, protože to zapírá...Díky za tip 🙂

tetamon
6. zář 2010

@pajmou ja zacla i na sebe pouzivat praci sliz, coz se mi ted hodi, protoze to je i miminkovhodny 🙂
A avivaz, jako alternativa, se da pouzivat ocet, coz ja teda nedelam, jenze ja stejne avivazuju akorat trosku, aby to vonelo 🙂 Jen se budu muset poohlidnout taky po avivazi pro mimca...

pajmou
6. zář 2010

@tetamon To vůbec neznám, co je to za prášek?Trochu si ten ocet nedovedu představit...

tetamon
6. zář 2010

@pajmou samo-domo 🙂 Nastrouhany jelen rozpusteny v horke vode s praci sodou, z jednoho jelena je ca 12 l .. no slizu, fakt to tak nejak vypada 🙂

pajmou
6. zář 2010

@tetamon Aha 🙂

tetamon
6. zář 2010

@pajmou to vis, pro me je to ekologicky prijatelnejsi, odbouratelnejsi nez klasicky prasky na prani, a eko prasky jsou vetsinou drahy. Tohle me vyjde na 30 kc 😀

pajmou
6. zář 2010

@tetamon jasný, rozumín, moje mamka taky pere v něčem podobném, ale už to kupuje

kamisek2000
6. zář 2010

Ja mam prasek lovelu a avovaz silan myslim a nemuzu si stezovat teda.. 🙂 o vikendik jsem taky prala jak diva🙂 tak uz jen vyzehlit a naskladat do skrine🙂 🙂 na to se vhnu asi tedka.. 🙂

matysekk
6. zář 2010

ahoj holky,přeji Vám moc hezký den.Taky u Vás svítí?
Udělala jsem si dvouhodinovou procházku a je mi fajn. 🙂 🙂 🙂

pajmou
6. zář 2010

Ahoj holky, tak mám za sebou první hodinu cvičení pro těhule, super, i jsme trenovali porodní dýchaní.Zase jsem po těch 3 měs zjistila, že mám nějaké svaly 😀

kamisek2000
6. zář 2010

@pajmou Taky mozna budeme chodit... Vid Kakulinko 🙂 🙂

tetamon
6. zář 2010

@pajmou tak pak dej vedet, jak sis na dychani vzpomnela u porodu 😀
Chjo, natiram bricho, a vypadam jak nepovedeny tygr s tema striema 😕 No jsem kocka, popraskany a chlupaty bricho, mnau 😀

pajmou
7. zář 2010

@tetamon Myslím, že todle se nedá zapomenout 🙂 jinak koukám, že vypadáme všechny stejně 😝
Jinak od rána jsem 2x zvracela, to začínám brzo.

kukulinka
7. zář 2010

Zítra se na cvičení optám, tak snad to půjde. Já se mám dobře, mám ke dnešku nahoře 13kg, zítra do poradny, no minule mi sestra napsala o kilo méně, tak teď to naskočí 🙂. Ale já mám děsný chutě na sladký, to se nedá vydržet ☹.

kamisek2000
7. zář 2010

@kukulinka to ja mam posledni dobou taky, ale ne jako cokolady atd, ale na peceny sladky🙂) koblihy, buchty... atd😀

@tetamon kdyby si videla moje bricho, tak se zhrozis... je to humus fakt... 🙂cim to mazes?

pajmou
7. zář 2010

@kamisek2000 Já taky na pečený či vařený sladký, utloukla bych se holky a koukám, že obě budete mít kluka, tak to jsem zvědavá 🙂

tetamon
7. zář 2010

@pajmou noooo, ja co se bavila fakt se vsema tehulema, tak do jedne rekly, ze si u porodu na nejaky dychani ani nevzdechly. Jediny, kteery byly alternativnejsi, tak rikaly, ze je telo vedlo, a v urcite fazi meli s sebou alternativniho manzela, ktery zcela poucen, vedel, ze v urcite fazi zena jakoby zpanikari, a proste neni schopna sledovat vedeni tela, a v te chvili pry nejaky vzpominani je marny, takze se da navigovat jedine prikladem, proste "dychat s ni", jakoze dychate oba jako magori 😉
Tak jsem prave zvedava, jestli nebo nejestli 🙂

@kamisek2000 nejdriv elastiq ci jak, olej jsem zkouela nejaky spesl, ted to matlam normalnim mastnym kremem. Marna slava... 😒 Ale ja mela prasklinky uz od puberty, kdy moje telo ziskalo sve oble tvary 🙄

tetamon
7. zář 2010

@kamisek2000 jo, coz o to, sladky chute by byly, ale to paleni zahy potom ☹

pajmou
7. zář 2010

@tetamon To zatím nemám, ale hlavně ty sladká jídla neumím uvařit takže je papam jen občas u babičky 🙂

Myslíte si, že ty chutě na sladné říkají bude to kluk 🙂?

tetamon
7. zář 2010

@pajmou myslim, ze je to uplne jedno 😀
Stejne jako spicaty bricho, hezka nebo spatna plet, zazila jsem tolik pripadu, ktery sly pro i proti tolika takovym tvrzenim, ze ... 🙂

pajmou
7. zář 2010

@tetamon No právě 🙂 nejhorší je, že manžel se to týdny a to nevím jestli to vydržím se příští týden nezeptat 🤐

pajmou
7. zář 2010

@pajmou Nějak se mi to vymazalo 🙂 chce se to dozvědět až se mnou, ale vrátí se za 4.týdny

devila
7. zář 2010

Ahoj holky,
zase se po nějaké době hlásím. Obě holky mi spinkají, tak mám chviličku. Ted jsme malovali ložnici, protože jsme si objednali novou postel a skříň, tak tady je jak po výbuchu . Neměla jsem tudíž moc času sem kouknout.

Dýchání - já nechodila na cvičení ani jednou, ale je fakt, že při těch kontrakcích jsem ani neměla čas přemýšlet o tom, jak mám dýchat, jak mi to asistentka ukazovala. Teda při prvním mimču, při druhém to šlo nějak tak samo. Ale manža statečnej dýchal vedle mě se mnou (jsem si připadala jak dva bernardýni 😀 ) a držel mi kapačku 🙂
Holky,druhý porod je lepší, tak pak hurá na druhé miminko 😀 😀 😀

Jo holky, jedna rada, ale to určitě víte. Já to nevěděla při prvním porodu. Při tlačení zavřete oči, nebo vám popraskají žilky a budete mít krvavé oči. Nemluvě o to, že je to dosti nebezpečné. Já to nevěděla, zamotala se mi hlava, že jsem chvíli nevnímala, tak mi dali kyslík do nosu a pak už v pohodě. Ale ty krvavé oči pak několik dní. Fakt si na to dávejte pozor.

Zatím je tedy většina co čekají kluka že jo 🙂 To jsem zvedavá na ostatní.

Moje obě holky jsou ted dost nachlazené, rýma, kašel,.... děs. Ono je to jak řetězová reakce, jeden den začne jedna a druhý den hned druhá. ☹

Dnes bychom se měli jít fotit. Manža od spolužačky to mí jako koníčka focení a úpravu fotek. Má na to programy, drahé foťáky,......fakt fotí skvěle, tak už se těším 🙂 Snad to klapne, manža je totiž dnes na nějakém školení a snad přijede brzy.

Jo a stím sladkým, tak to já "žrala" celé těhotenství. To byl děs, já musela mít u sebe pořád něco sladkého. A to sladké mi z části zůstalo do dnes 🙂
Co se týče i pleti, tak to opravdu nelze brát tak, že když jsi hezká, tak to bude kluk a naopak. Mě v práci říkali, že bych měla být těhotná pořád, že jsem krásná 😀) - jsem se urazila, že jinak asi nejsem dost hezká 😀 😀 😀 ).

A co jinak holky?

Pajmou - já si v těhu pořád dokola vařila nudle s mákem - po tom jsem se mohla užrat 😀

tetamon
7. zář 2010

@devila provokaterko, s makem. Miluju makovy buchty, ale paliva me zaha ☹

O tech ocich jsem to kdysi davno cetla, ale nevim, jestli si zvladnu vzpomenout 😕
Ale ty bernardyny bych brala 😅 Aspon tam nebudu jak debil sama 😀

@pajmou hmm...tak leda si to z utz vykoukat sama jeste pred manzou a od dra si to nechat rict az potom spolecne 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru