Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
2. říj 2010

@kukulinka tak sup sup fotecky🙂 🙂 to ja jsem odpo taky usnula, skladali jsme drevo... a probudila jsem se pak v 6... opet jak kdyz mi nekdo nafackoval😀 uplne mimo.. 😀 ted koukam ze ani nic nedavji vecer v tv, tak nevi co budu delat.. :( ach jo:(

kukulinka
4. říj 2010

ahojky holky 🙂, kdepak jste všechny? jak se vede? já dobrý, stoupla jsem od středy na váhu a zase kilo nahoře, už se na to asi fakt vykašlu ☹((, budu plakat!!!!!!tj. celkem +18kg a to nemám oteklé nohy...achhhhjoooooo....

dendasek
4. říj 2010

Ahojky holky..krasne pondelni rano🙂
U nas dneska sviti slunicko, tak je to takove veselejsi🙂
Vcera me nejak seklo v zadech..tak je to docela sila..hekam jako stara babka:( Snad to zase prejde.
Jinak s vahou se mi to zatim libi..ne ze bych byla spokojena s tim kolik vazim..ale zatim nepribiram, naopak tri kila jsem zhubla. Jak jste na tom byly vy na zacatku???

kukulinka: 18 kg uz je docela dost..ja jsem dost silna uz ted..tak doufam, ze to bude jako u Elisky, to jsem za cele tehu pribrala 8kg.

kamisek2000
4. říj 2010

@kukulinka nazdarek🙂 nesmutni to pak zase schodis, a jestli mas natekle nohy tak je mozny ze zadrzujes vodu, proto ti to skace nahoru...
@dendasek ja jsem pribirala od zacatku, nahore mam zatim 7kg... ale ted jsem urcio taky zase neco pribrala.. 🙂

Jinak ja ted vstala, a boli me hlava jako prase:( Tchan tu reze na pile a to je zvuk uhuhuuuuuuu mi asi praskne... :( Snad to prejde...

kukulinka
4. říj 2010

@dendasek jj, je to dost, do poloviny července jsem měla nahoře 4kg a od té doby těch dalších 14kg a to jím stále stejně, takže nechápu.....

kukulinka
4. říj 2010

@kamisek2000 kdy se zítra sejdeme na to cvičení? a co s sebou? asi nějaký tepláky, triko a tenisky a vodu, viď? co třeba po půl druhé u brány nemocnice?

kamisek2000
4. říj 2010

@kukulinka Mno ja budu v pul 2 na namesti svobody... tak jestli to neni pozde, ze by jsme se sesli treba v tech 13.40?? to se tam snad stihnu doplahocit🙂 Mno a co sebou😀 To bude slozitejsi😀 ja si asi budu muset vzit 3/4 katata ja teplaky nemam, nic mi neni, tak snad tam nezmrznu nebo bych si mozna mohla dneska pro neco zajet na Kladno kdyby se mazlikovi chtelo... 🙂 a pak nejaky to triko, vodu a botky no.. 🙂 Snad to tam nejdeme🙂 🙂 🙂 🙂

kukulinka
4. říj 2010

@kamisek2000 já si taky beru 3/4 gatě těhotenský, aspoň je unosím, když jsem si je v létě kupovala 🙂. tak jo, kolem 13:45 to bude akorát, kdyžtak počkám na Tebe, neboj, já než se tam taky dofuním, to bude sranda 🙂. Tak se moc těším..

pajmou
4. říj 2010

Ahoj holky hlásím příchod, je mi lépe, ale seslo mi to na průdušky, takže moc nemluvím 🙂

kamisek2000
4. říj 2010

@kukulinka Tak ok, ja se taky tesim.. jsem na sebe zvedava, uz vidim jak budu funet jak lokomotiva😀 Ja si byla koupit teplaky, tak uvidim co si nakonec vezmu, stejne budu vypadat jak debil😀 😀 Kdyby neco, mobil na me mas, tak se ozvi kdyby byla nejaka zmena🙂 🙂

kamisek2000
4. říj 2010

@pajmou nazdarek🙂 akorat jsem si dneska rikala co s tebou je ze si tu dlouho nebyla🙂 🙂 alespon ze uz je lip... 🙂 neco noveho??🙂

kukulinka
4. říj 2010

@kamisek2000 jasně, nic nebude, mobil mám napsanej na papírku 🙂, takže se zítra pořádně pobavíme a zasmějeme. Ve čtvrtek jdeme na 1.předporodní kurz, nejdete taky?papa

kamisek2000
4. říj 2010

@kukulinka ja jsem na to dneska taky koukala, a ono se musi chodit od zacatku mesic vid?🙂 Musim se domluvit s manzilkem🙂 Vy budete spolu chodit porad, nebo tam manza jde jen poprve???🙂 🙂

pajmou
4. říj 2010

@kamisek2000 ani nic, jen to mrně dnes kope jako blázen,, no teď bylo pár dní hodné, tak si to nahrazuje 🙂
akorát hlednám předporodní kurzy musím se do 22t nahlásit

kukulinka
4. říj 2010

@kamisek2000 my spolu půjdeme na všechny tři ty kurzy, manža chce jít, tak jsem ráda 🙂. je na mimíska natěšený, takže mu nebráním...

@pajmou ve 20.týdnu jsem si taky myslela jak hrozně kope, ale teď to je mazec, to se někdy nedá ani vydržet a docela už to i bolí, hlavně pod žebrama, auauau ☹, už by mohl jít ven, ale ještě má čas, čert jeden. Z postele lezu jako slon, ohýbám se jako dva sloni, prostě sranda...

kamisek2000
4. říj 2010

@pajmou pockej az budes ve vetsim TT to si teorve uzijes😀

@kukulinka tak to jo🙂 A nevis jestli se neco plati? Jako jestli hnedka platis tech 600 ze chces tatinka u porodu... vim ze kdyz jde na pedp. kurs ze to ma levnejsi o polovinu, ale nevim jestli se to plati hned nebo az pak az budes v porodce... nemame ted prebytecnych 600 pred platem😀 Tak se ptam🙂

pajmou
4. říj 2010

no právě taky dostávám do žeber a víc se mi ani nechce 🙂 dnes ani sedět moc nemůžu
jdu se natahnout

kukulinka
5. říj 2010

@kamisek2000 krásné ránko 🙂. já si myslím, že se to platí hned před tím 1.kurzem ☹. tak kolem 13:45 se těším 🙂

kamisek2000
5. říj 2010

@kukulinka mno uvidime, manza se zepta v praci jestli ho pusti a dyztak by jsme sli az v liostopadu🙂) budu tam🙂 taky se tesim pa🙂

pajmou
5. říj 2010

Ahoj holky 🙂

kukulinka
5. říj 2010

@kamisek2000 ahojky, díky za pokec, bylo to prima 🙂. byla jsem v texku a mají tam kojící podrpdy za 39Kč, jednu jsem si vzala a sedne mi krásně, mají velký výběr velikostí 🙂....nohy mám oteklé jako konve ☹, au au au...

kamisek2000
5. říj 2010

@kukulinka nazdarek🙂 Ja taky moc dekuju... 🙂 skoda jen ze to tak rychle uteklo, bych kecala klidne mnohem dyl🙂 tak doufam ze to nekdy zase zopakujem🙂 🙂 Ok, diky za tip zajdu se tam podivat, maji to normalne u podprsenek??🙂

kamisek2000
5. říj 2010

A koukala jsem na ty prednasky a jsou od 13.30, ta posledni je od jedny, ja to spletla, tak se sejdem az v 13.15?? nebo radsi 13.10?? jak chces... Teda jestli fakt nevadi ze se k vam tak vetrem😀

kukulinka
5. říj 2010

@kamisek2000 normálně u podprsenek úplně dole pověšené na ramínku...sejdeme se kolem 13:10 radši 🙂. sem teď skoro dvě hodiny ležela a nohy trochu splaskly....díky bohu...čekám na manžílka až se mi vrátí z práce a půjdu si dát něco k jídlu 🙂.

kamisek2000
5. říj 2010

@kukulinka tak ja se tam zajdu asi zitra podivat🙂 🙂 snad ej objevim🙂 ok tak jsem zatim domluveny🙂 Mno ja si ted dala nejaky tvarohovy buchticky a jsem plna... manza ted odjel na florbal... Tak jsem sama doma:(

pajmou
5. říj 2010

zitra akce, kdyby někoho zajímalo
http://www.unibabyshop.cz/

kukulinka
6. říj 2010

@pajmou díky, mrknu na to 🙂

jinak holky, se picnu, nohy mám furt oteklý a večer mi otekly i ruce, prostě sranda, takže se pomalu připravuju na nemocnici.....☹já tam ale nechci!!!!!!!

kamisek2000
6. říj 2010

@kukulinka hezky no... treba te neposle... se to srovna.. :( :( ach jo :( :(

kamisek2000
6. říj 2010

@pajmou jee tam jsou ceny... 😅 😕

pajmou
6. říj 2010

Ahoj holky, moc jsem to tam ještě nestudovala, tak to omrknu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru