Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
6. říj 2010

Tak se jedu mrknout do Kladna na ty prdprdy🙂 tak jsem na ne zvedava🙂 a musim koupit tchyni darek v patek ma svatek.. a ja jsem v koncich, nevim co mam schanet:( :( Drzte palce🙂

kukulinka
6. říj 2010

@kamisek2000 pěkně pořiď, napiš pak, jak si dopadla....já si jdu dát nohy nahoru, vyprala jsem prádlo a dala ho ven, tak může pršet 🙂. zítra se těším,pa

pajmou
6. říj 2010

já mám k vánocům už 2 dárky 🙂

kukulinka
6. říj 2010

@pajmou já taky jeden pro všechny = miminko v břiše 🙂

pajmou
6. říj 2010

@kukulinka tak to já až za vysvědčení 🙂

kamisek2000
6. říj 2010

Tak jsem doma🙂 Podrpsenky mam, sice mi jsou jen tak tak, ale za 39kc😀 😀 Je tam snad pak narvu i pri tom kojeni😀 😀 😀
Jinak tchyni jsem koupila nejakou kosmetiku do koupele, tak snad bude spokojena, nic jinyho ji ani nebejva😀 Hehe🙂 🙂
Jinak s darkama na Vanoce uff... 😀 taky mam jeden velkej v brisku.. 😀 a myslim ze ani na nic jinyho ani nezbydou penize😀 😀 uvidime... 😀 ja byla vzdy zvykla kupovat tyden pred vanocema a letos.. no nevim nevim.. 😀 😀

pajmou
6. říj 2010

@kamisek2000 tomu říkám nákup 🙂 mmoji velikost by asi nemeli 😝

kamisek2000
6. říj 2010

@pajmou mno maximalne meli 95 D .. a velikosti meli jen dve a to jeste 95 C jiny jsem nenasla🙂 🙂 Tak snad se mi tolik nenalijou... uvidime... mne to staci jen do porodky, doma uz muzu nosit co mam ted, to se da hezky stahnout dolu... Mno uvidime... dyztak si holt sezenu nekde vetsi🙂 🙂 🙂

pajmou
6. říj 2010

@kamisek2000 já mám normální velikost 100F, tak nevim, zda se mi nalejou, tak už snad jen výprodej padáků 😀

kamisek2000
6. říj 2010

@pajmou Hehe 😀 to mi povidej, ja mam taky desnej problem schanet "padaky" 😀 a zase je mi lito za praskacky utracet velky prachy... :( kor kdyz to nikde neukazuju😀

pajmou
6. říj 2010

@kamisek2000 to jo, ale někdy nic jiného nezbyde...

Mějte hezký zbytek večera 🙂

kamisek2000
6. říj 2010

@pajmou NJn🙂 dobrou noc🙂

kamisek2000
7. říj 2010

@kukulinka Tak dneska ve 13.10 se budu tesit🙂 🙂

kukulinka
7. říj 2010

@kamisek2000 já se taky těším 🙂 a manžílek taky, snad se něco dozvíme...papa

pajmou
7. říj 2010

Užijte si to holky

kukulinka
7. říj 2010

Tak kurz byl dobrý, viď kamisek2000?Porodní sály taky OK, jen ten alternativní jsme neviděli, rodilo se tam, ale operační sál na císaře hroznej, snad tam nebudeme muset ☹.

pajmou
7. říj 2010

@kukulinka to je fajn, že se vám libilo holky a co jste dělali?

kukulinka
7. říj 2010

@pajmou jen jsme poslouchali, co nám paní povídala o porodu a celkově o porodnici, kdy tam jet, co mít s sebou, atd....

pajmou
7. říj 2010

@kukulinka a budete i nacvicovat?

kukulinka
7. říj 2010

@pajmou co nacvičovat?.....příště nám budou ukazovat porod na DVD a na posledním kurzu péči o miminko....

pajmou
7. říj 2010

@kukulinka aha ja myslela nacvičovat uvolnovani, porod a tak, tak to jsem úplně mimo 😖

kukulinka
7. říj 2010

@pajmou to se dělá na cvičení pro těhulky asi.....

pajmou
7. říj 2010

@kukulinka to ano, děláme to tam, ale mysela jsem, že i v te porodnici jako skoro na ostro 🙂

kamisek2000
7. říj 2010

Jj kurz byl ok🙂 Jen to sezeni😀 Ale nakonec jsem se tam dostala😀 😀 Hehe, jen me docela pani prekvapila ze bysme meli mit sbaleno od 30tt... tak mam asi co delat a nakupovat🙂 🙂
Jo Oli... s tebou jde manza do poradky v tu stredu?? Ja myslela jesli by te neposlal do ty nemo, jestli by si nechtela nekam zajit, ze by jsme mohli neco pokoupit pro nas a tak... Jak chces, jen me to tak napadlo🙂

kukulinka
8. říj 2010

@kamisek2000 My už jsme to byli nakoupit včera pro mě do porodky, abych to měla doma a netáhla to domů busem, ale když mě tam nepošle, půjdu ráda s Tebou, ještě mi chybí koupit něco v lékárně. Manža se mnou půjde, ale jen mi tam odveze a počká na ortel a pojede do práce, víš? A já si myslím, že mě tam pošle, zase už mám od rána oteklý nohy i ruce, to už je fakt hrůza děs.... 😨

kamisek2000
8. říj 2010

@kukulinka aha... no uvidis... kdyz bych te tam nepotkala tak je jhasny ze te tam poslal... 🙂 🙂 co si vsechno kupovala??🙂

kukulinka
8. říj 2010

@kamisek2000 dvoje balení těch vložek, kalhotky jednorázový balení po 5ks a pak pratelný kalhotky takový obyčejný 3ks a pak čaj pro kojící matky a fenyklový čaj....

kamisek2000
8. říj 2010

@kukulinka za kolik jsou ty jednorazovy kalhotky?🙂 To maji normalni v drogerce?? A vlozky klasicky?🙂 To jsou otazky co😀

kamisek2000
8. říj 2010

@kukulinka ted na netu ctu, ze tam ty jednoraz. kalhotky dostaneme... tak nevim jestli si je mam radsi koupit..

kukulinka
8. říj 2010

@kamisek2000 byla jsem ve zdravotních potřebách Medica na hlavní třídě. Vložky ty klasický do porodnice, oni už vědí a kalhotky stály 55Kč/5ks, raději jsem si je koupila....kdyby náhodou....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru