Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
23. pro 2010

@kamisek2000 Ahoj neboj, určo to zvládneš dobře, dej mi vědět jak v sobotu a opatruj se!!!

kamisek2000
23. pro 2010

@pajmou jasny ja se ozvu🙂 Jinak krasny Vanoce, uzij si to 🙂 🙂

pajmou
23. pro 2010

@kamisek2000 Tobě taky krásné vánoce 🙂

pajmou
24. pro 2010

Přejeme vám krásné vánoce Pavlí+Jiříček a Honza

pajmou
26. pro 2010

@kamisek2000 Ahoj mamino, tak co, nějaký dáreček pod stromeček? 😀

kukulinka
27. pro 2010

@pajmou ahojky, večer mi psala kamisek2000, narodil se jim Mireček, 3,7kg a 51cm, oba jsou v pořádku....víc nevím...

pajmou
27. pro 2010

@kukulinka jj mě taky psala, ale díky 🙂 a jak to jde doma vám???

matysekk
27. pro 2010

@kamisek2000 neboj,malej si řekne jak bude chtít a když budou muset vyvolávat taky to přežiješ.Nic to není.Máš to fajn,už to bude každou chvilku.Už bych to taky radši tak měla.
Který den máš termín?Zajímalo by mě jak se to dneska počítá.Já jsem před těmi patnácti lety měla termíny dva a pak jsem po druhém stejně týden přenášela a pak jsme šla do nemocnice a druhej den to na mě přišlo bez vyvolávání...................

matysekk
27. pro 2010

ahoj.teď čtu,že už se jim to narodilo.To je super. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kukulinka
27. pro 2010

@pajmou jde nám to dobře, jen malej trpí na prdíky, chudinka, kroutí se...ale jinak je moc hodný a krásně roste, už jedeme druhý měsíc 🙂....

pajmou
27. pro 2010

@kukulinka to to děsně letí a co jsi na prdíky zkoušela, rada 🙂 ?

kukulinka
27. pro 2010

@pajmou dáváme mu na noc kapičky Sab Simplex, někdy i během dne, ale mám pocit, že stejně nepomáhají...někdy prdí jako o závod a někdy nee (třeba jako dnes v noci, když byl od 3 hod. do rána s náma v posteli)...zítra zkusím koupit kapičky Bio Gaia (jsou drahý jako čert, ale snad lepší), pak jsem mu párkrát zkusila strčit do prdelky rektální rourku, taky se něco uvolnilo..nahřát polštářek z třešňových pecek (to je na prd)...musíme to ty dva tři měsíce vydržet...kluci tím prý trpí všichni říkala doktorka, tak uvidíme...

pajmou
27. pro 2010

@kukulinka no tak ještě babské řeči říkají fenyklový čaj pro tebe když kojiš a víc mě nenapadá, musím si opsat ty nazvy, kdyby to jiříka taky trápilo ...

kukulinka
28. pro 2010

@pajmou ten taky piju i čaj pro kojící matky...a nic...☹

pajmou
28. pro 2010

@kukulinka tak jsem zvědavá co vám zabere a snad brzy

agenturaberuska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kamisek2000
30. pro 2010

Ahooooj, jsme doma🙂

pajmou
30. pro 2010

@kamisek2000 no ahoj mamino 🙂) Mirísek je krásnej kus chlapa 🙂 a jak vám to jde?Jak v porodnici a tak?

kamisek2000
30. pro 2010

@pajmou dekuji🙂 no zvykame si, dnes jsem poprve sama koupala, tak jsem se bala, ale zvladli jsme to snad dobre... 🙂
No v porodnici😀 Nejdriv jsem mela 3dny bolesti jak krava ale max po10mn, min ne,.. V nedeli se uz zkracovali na 5-7min a odesla zatka tak jsme jeli... v porodce na monitoru nic nebylo, ze prej asi poslicci, no tak jse fakt neverila.. ja byla hotova, tak si me prohlidla dr a prej ze to poslici nejsou a ze dnes porodime... to bylo asi v 1.. sli jsme na pripravu a ok... od 7 jsme zacli rodit a vubec nam to neslo, malej se furt vracel zpet.. ja uz hotova, tak mi ho nakonec museli "vysat" setrnejsi nez kleste.. narodil se v pul 9 🙂mel okolo sebe omotanou pup. snuru, tak proto se vracel.. bylo o hrozny, ale stalo to za to,,,, 🙂

devila
30. pro 2010

@kamisek2000 Jéééé, gratuluji, Mireček je krásnej 🙂 Ten porod asi nebyl nejpohodovější, ale hlavně, že jste oba zdraví a spokojení 🙂 Tak hodně štěstíčka malému do života 😉

pajmou
30. pro 2010

@kamisek2000 nevypadá vysátě 🙂 hlavně že jsi to zvládla, moc jsem na tebe myslela, tak teď asi budu na řadě já nebo ještě někdo přede mnou? 🙂 ještě ho očkovali na TBC a opravdu je mimi pojištěné u tvé (maminky) pojišťovny jen týden?

kamisek2000
30. pro 2010

@pajmou uz ho neockovali... :( dostali jsme dotaznik, jestli mame neco takoveho v rodine a kdyz ne, neockuji... :( nedavaji uz nic blbci.. a mimco pak musis hnedka pojistit tam kde si do 10dnu... s rodnym listem
@devila dekujem🙂

pajmou
30. pro 2010

@kamisek2000 ani na vyžádání???a rodný list dostaneš automaticky v porodnici nebo o něj musíš nějak zažádat?Nezlob se, že tě tak vyzpovídávám, ale nevím jak to chodí, tak musím za zkušenou maminou 🙂

devila
30. pro 2010

@pajmou jestli ti můžu taky pomoct, tak rodný list bude muset zajít manža vyzvednout na matriku tak dva dny po porodu a přinést ho do porodnice, protože potřebují rodné číslo než tě propustí. No a pak to může vzít s tím rodným listem rovnou do tvé pojišťovny mimčo přihlásit.To v porodce chtějí taky.

devila
30. pro 2010

@kamisek2000 pochopila jsem správně, že Mirečka neočkovali proti TBC automaticky? To snad musí každé mimčo ne? Mě holky očkovaly automaticky než nás propustili!!!

helik81
30. pro 2010

@kamisek2000 ahojky, tak jsem Tě tu tuhle náhodou objevila a šup už konečně mamina. Moc gratuluju a užívejte si to!!!

pajmou
30. pro 2010

@devila teď se to právě nově nemusí, tvrdí, že to není povinný, ale když prý chceš tak naočkují...
jinak díky za info 🙂

pajmou
31. pro 2010

Krásný poslední den v roce a do nového roku maminkám hodné a zdravé dětičky a těhulkám lehký a krátký porod 😀 😀

kamisek2000
31. pro 2010

@pajmou Ne-e, na prijmu az pujdes do pordky vyplni papiry, poslou je na matriku a do 10 dnu ti poslou RD nebo si pro nej prijdes pokud chces... Az pak si zajdes na tu pojistovnu
@devila Tak u nas si pro nej musim do 10dnu, v porodnici ho nepotrebuji RD, jen pak nahlasit pediatricce... 🙂 Dneska uz se v porodce neockuje.. jen rizik, skupiny...
@helik81 dekuju moc moc moc🙂

pajmou
1. led 2011

Krásný den 1.1.2011 všem 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru