Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
3. srp 2010

@kukulinka promin ze zase otravuju😀 ale nebudes chodit na ty predporodni kurzy?🙂)

bambulka77
4. srp 2010

Ahoj holky, tak vidim,ze diskusia sa pekne uchytila 😉 som ozaj rada,ze nie som sama, mam pocit, ze vsade vidim len tie take ''anorekticke'' mamicky ☹ ja idem teraz v piatok 6.8. na cisarsky rez, mala ma odhad cez 4 kg a prveho ch;apceka som mala tiez cisarskym,tak mi doporucili takto porodit aj teraz, asi aj kvoli tej mojej cukrovke a srdiecku...tak nam, prosim, drzte palce aby sme to obe v pohode zvladli 😅 chcela som rodit normalne,ale nechcem ohrozit malu,tak som na to pristupila bez okolkov.... vazim 115 kg, takze za toto tehu som dokopy pribrala 10 kg a dufam,ze nieco necham v porodnici 😀 aj tak to bude potom tazke, ale nejake zhadzovanie necham az po uplnom zotaveni sa.....viac deticiek nechceme, tak na to budem mat dost casu 😀 😀 😀
inak ked som rodila prveho tak som mala tiez 115kg a nikto nerobil ani poznamky ani narazky, uplne v pohode, teraz to iste, akurat sem-tam na ultrazvuku povedali, ze je trochu horsia viditelnost kvoli nadvahe,ale nikto z toho nerobi dramu...len mam obrovske brucho,tak sa kazdy pyta kolko deti tam mam 😀 a mne to nevadi, ved je to pravda....a otoky mam teraz len druhy tyzden, inak v pohode.....ani chrbat ma nejak obzvlast neboli a aj mobilna som celkom dost...no nemam ziadne nejake obzvlast problemy a myslim si, ze to dokonca zvladam lepsie ako niektore kamosky,ktore nadvahu (aspon urcite nie taku ako mam ja) nemali.... urcite sa tu dost dlho neukazem, tak Vam vsetkym drzim palce,aby Vam to rychlo odsypalo a citili ste sa dobre.... 🙂

kamisek2000
4. srp 2010

@bambulka77 budu ti drzet palecky, at je vsechno ok... 🙂)

tetamon
4. srp 2010

@bambulka77 jee, tak to uz mas opravdu za par. Drzim paluchy, at to vsechno dobre a v ramci moznosti snadno dopadne a uz doma mas svuj uzlicek stesti.

Co se tyka vahy, tak zatim se drzim na te necele 100, i kdyz to je udaj 3 tydny stary, obleceni porad oblecu, ale je tesnejsi, takze pocitam, ze neco nahoru slo, uz to bude nejmin tech 100, ne-li vic 😒
Ta vaha me ani tak nestve (stjene muzu resit az po tehu) jako spis to, ze telo drzkuje (uz pred tehu jsem jako skoliotik mela problemy s kloubama a kostrci, ted mam obcas pocit, ze mi nekdo v prdce obraci nejaky strep pri kroku 😖 A obavam se, ze to je jen a jen vahou a necvicenim (na tohle pomahala rehabilitace a ubrat vahu, ted jsem orpavdu na svem zivotnim maximu, doufam, ze vic uz to nebude 😕 )

kamisek2000
4. srp 2010

@tetamon to ja nastesti zadny problemy nemam... ale v tom zadku, nemuze to byt pricina spis neceho jineho? jinak ja uz pribrala 5kg.. takze parada😀

tetamon
4. srp 2010

@kamisek2000 nene, je to to samy, co mi uz delavalo. Takze pochybuju, vzhledem k tomu, ze jsem pribrala uz nejakych 5 kg nejmin (pri poslednim vazeni), tak pocitam, ze to bude prave to samy (holt skolioza a velka vaha... tak v te jedne sterbine v kostrci, jak je pripevnena jedna noha, me to obcas krupalo a pichalo. Coz ted dela taky, akorat trosku vic, nejspis vzhledem k vaze. Tak doufam, ze se to vylepsi rozvolnovanim vazu 😎 )

kamisek2000
4. srp 2010

@tetamon tak to budu drzet palce, to musi bejt hoodne neprijemny...

tetamon
4. srp 2010

@kamisek2000 no je, spis by me vic stvalo, kdyby to nepolevilo, pac v 18. tt urcite nejsem an konci s pribiranim 😕

Dumam, jaky cviceni muzu provozovat, asi vytahnu micouda, a znovu ho nafouknu (nebylo misto, no ted kaslu na misto, rehabilitace je dulezitejsi) a zkusim trosku pohopsavat 😀
Pro spokojeny mrne to rada vydrzim 🙂

kamisek2000
4. srp 2010

@tetamon mno ten ja jsem si koupila predtim taky 🙂 cvicila jsem na nem asi 2x a pak tu jen tak prekazel... 🙂

tetamon
4. srp 2010

@kamisek2000 🙂 kazdopadne synovec mel rad houpani na nem (segra sedela a pohupkavala a mela ho v naruci), i na prdy to trosku fungovalo (kdyz s nim pohopsavala), plus posilovani zadicek, kdyz si polozis miminko na brisko na balon a slabounce s nim koulis, tak ho to nuti drzet hlavicku (samo ne s uplnym brouckem) 🙂
Neni to spatna vec..a vlastne i chodit s nim zacinal, takovy maly hovnival, valil si kulicku pred sebou, a s jeji oporou chodil, nez zvladl balanc 🙂

kamisek2000
4. srp 2010

@tetamon tak to je docela parada🙂 zni to zajimave... 🙂

kukulinka
5. srp 2010

@kamisek2000 Ahojky, já se včera večer vrátila z dovolené. Chtěla bych, ale doktor mi ještě nic neříkal, tak se zeptám příště v poradně. Já mám ke dnešku nahoře 7,5kg. Takže super 🙂. A mimísek kope stále víc a víc, hlavně večer. Nádhera🙂.

kamisek2000
5. srp 2010

@kukulinka jee to ti zavidim.. 🙂 taky bych nekam jela🙂 mno ono to je pres nemocnici.. je to na jejich strankach... 🙂 ja mam nahore +5 takze taky parada😀 vcera jsem byla v poradne, v pondeli na ultrazvuku.. a vsechno ok... cekame zdraviho chlapecka😀

kukulinka
7. srp 2010

@kamisek2000 Gratulace ke klukovi, my taky čekáme kluka!!Koukala jsem na ty kurzy a vidím to tak na říjen, to už budu snad na mateřské nebo bude víc času, teď se z práce neutrhnu. My jdeme na velký UTZ do nemocnice ve středu, už se moc těším, malej kopá jako drak.

kamisek2000
7. srp 2010

@kukulinka tak to gratulka i tobe🙂 jj tes se, je to uzasny, na nas tam oteviral pusinku, kopal tam do me.. no krasa a hlavne jsme zdravy.. 🙂 to bylo krasny slyset🙂

kukulinka
13. srp 2010

@kamisek2000 Ahoj, tak mám po velkém UTZ, mimísek je zdravý jako řípa, dělal na nás různé grimasy, plazil jazyk, atd. Hlavně, že je vše OK. Horka mi dávají zabrat, otékají mi nohy, váha +9kg, ať jím zdravě nebo ne, jde to nahoru . Už máme kočárek Patron, mají teď nějaké super akce, tak jsme ho hned koupili a už se nemohu dočkat až s ním budu drandit.papa

tetamon
13. srp 2010

Holky, vam to tak krasne utika, ja se toho 26. asi nedockam (taky velky utz, a to uz snad prcek odhali totoznost, jsem zvedava jak opice 🙂)

Gratuluju k zdravym mrnatum 🙂

kukuli: ted uz pomalounku zacinas nabirat miminko, to uz moc neovlivnis 😉

kamisek2000
13. srp 2010

@kukulinka tak to je super, to moooc gratuluju🙂a ke kocarku taky... kde jdste ho kupovali? my meli uz taky penizky na kocarek, ale rozbilo se auto.. a mame prd.. musime stradat znova:( ach jo... 🙂 vcera jsem na malyho vyprala, tak snad mi to uschn abych t mohla uklidit🙂 Korunky z marodni mi jeste neprisli tak nemuzu ani nic kupovat:(

kamisek2000
13. srp 2010

@tetamon taky se dockas.. je to uz za chilinku🙂

kukulinka
13. srp 2010

@kamisek2000 kupovali jsme ho ve výrobně Patron v Mělníku, doporučuji, je to česká značka, kvalitní, mají tam i servis a kočárky jsou opravdu veliké a bytelné. Mrkni se na jejich stránky, já kočárek zítra nafotím tak se pak můžeš mrknout do mého fotoblogu.

kamisek2000
13. srp 2010

@kukulinka jj urco se mrknu🙂) delali jste miminka fotecky? ja bych tam pak chtela jit nejaky ten ctvrtek na to viddeo udelat, aby jsme meli pamatku🙂

kukulinka
14. srp 2010

@kamisek2000 foteka nešla udělat, dal si ruce před obličej a nechtěl se ukázat, nebylo by nic vidět, víš? na video jdeme na 3D UTZ do Prahy 11.září, tak se moc těšíme.

romana29
14. srp 2010

Ahojky, jdu vás všechny taky podpořit.
Měla jsem 134 kg v den porodu - byl císařským řezem - už podruhé. Na moji váhu nikdo nic neříkal, i když samozřejmě každej viděl, že jsem víc než tlustá...měla jsem strach, jak mě budou přendávat z operačního stolu na lůžko, ale podle mě to zvládli lépe než před třemi lety 🙂 a to jsem měla o 15 kg tehdy méně....
Všechno proběhlo v pořádku. No a v porodnici jsem nechala 14 kilo a teď to jde cca půl kila denně dolů. Tak snad se dostanu co nejdřív pod stovku a pak se uvidí, nejraději bych tak kolem 85-90

kamisek2000
14. srp 2010

@kukulinka tak to verim🙂 ja jsem koukal na jejich stranky a ty obrazky co vidim, jsou moc krasny🙂 🙂 ale taky pekne drahy🙂 🙂 koukala jsem vcera na ten kocarek a je moc hezkej🙂 my mame vybranej. http://www.svetkocarku.cz/kocarky-tako-jumper-x... uz zbyva jen ho koupit a nasetrit🙂 🙂

kamisek2000
14. srp 2010

@romana29 gratulujuuu 🙂 🙂

ygreen
14. srp 2010

@romana29 ahoj, mám stejnej problém, tedy spíš mě čeká stejná váha v den porodu a taky půjdu nejspíš na spinal. Minule to bylo v narkoze, tak si nic nepamatuju, ale teď. Jsem ráda že jsi to napsala, páč z toho přendavání jsem měla taky obavu 😉

romana29
14. srp 2010

@ygreen no právě minule to bylo takový divný, bylo tam několik lidí a přesto jsem se cítila blbě, noha mi visela, museli ji chytit, no cítila jsem se hrozně trapně....tentokrát mě jen předělali během pár vteřin a bylo to 🙂. neboj se, určitě to i u tebe proběhne hladce

kukulinka
14. srp 2010

@kamisek2000 je také moc pěkný, ale k nám na vesnici by nešel, musíme mít všechny 4 kola veliký a nafukovací, budeme pořád někde v přírodě nebo v lese 🙂. Už jsem tam dala fotky, mrkni se.

kamisek2000
14. srp 2010

@kukulinka je moc hezkej a velikeeje🙂 a moc hezka barvicka, ja jsem na tu zelenou🙂 🙂 a odkud si jesteli se muzu zeptat... mno oni ty kolecka jsou nastesti docela veliky, tak je to v pohode🙂 uvidime.. 🙂

kukulinka
14. srp 2010

@kamisek2000 jsem z Dolního Bezděkova, cca 12km od Kladna.jojo, zelená je dobrá na oči 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru