Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
10. bře 2011

@dostyna brala jsem 14dni před a beru stále na zavinování dělohy arnica montana 9ch, krvácim opravdu malinko a krásně se po tom císaři hojim 🙂 tady je vše kolem porodu http://www.hla-homeopatie.cz/klinicka_homeopati...

dostyna
10. bře 2011

@pajmou já právě už rozpis homeopatik k prorodu mám,jen mě zajímala zkušenost 🙂 no Arnica je poklad na hojení a je fajn,že to mám potvrzené i od tebe.A už jste s mimi doma?

pajmou
10. bře 2011

@dostyna jj pustili nás v pondělí, měli až ve středu, ale moc dobře jsem se hojila, u porodu jsem neměla vůbec čas nějaké homeo vyzkoušet ...

dostyna
11. bře 2011

@pajmou 🙂 tak to je paráda...no tak hlavně že vše klaplo a jste s mimčem ve formě 🙂

josefine
11. bře 2011

Ahoj, nevíte náhodou někdo co pomáhá na otoky nohou a rukou, nějak mě teď začly zlobit. ☹

kukulinka
11. bře 2011

@josefine ahoj...jedině porod...já byla oteklá až hrůza i v zimě....po porodu se vče vyloučí ven...mě nepomohlo nic... 😒

martiska36
11. bře 2011

@josefine Z vlastní zkušenosti - jedině porod. Vydrž. Na otoky nohou mi lehce pomohlo mazání kolem kotníků - na doporučení lékarnice jsem zakoupila mast Varikosan a opravdu to trochu pomohlo, ale to je úleva dočasná.

josefine
11. bře 2011

@kukulinka Ahoj, děkuji za info, nu tak to těch pár týdnů už musím vydržet, 😉

josefine
11. bře 2011

@martiska36 Děkuji, koukám že ty už máš princeznu u sebe, nám už se to taky krátí, ale přeci jen máme ještě čas.

pajmou
11. bře 2011

@josefine teď už nic 🙂 odtečeš až po porodu jako já 🙂 sundej prstýnky

lennetfrigg
11. bře 2011

@josefine pokud Ti otekaj i ruce, tak to muze byt nasledek vysokeho tlaku a muze to znacit preeklampsii, radeji to rekni svemu gynekologovi, ze otekaji nohy je normalni. Ale ja taky byla minule otekla cela i po puse. Ale radeji to pohlidat, aby se neco nedelo....

kukulinka
11. bře 2011

já ležela kvůli podezření na preeklampsii v nemocnici celkem třikrát....a nepotvrdila se...přibrala jsem třeba 7kg za dva týdny...samá voda ☹...měla jsem oteklý obličej, tlačily mě brýle...ruce, lýtka a samotný kotníky jsem měsíc neviděla...hrůza děs, ale pak se mi ulevilo...

lennetfrigg
11. bře 2011

@kukulinka jo, někdy to fakt nemusí nic znamenat. Ja preeklampsii měla, ale nějak jsem nějaké náhle otoky nepozorovala. Asi to šlo postupně, až jak jsem porodila, tak jsem úplně koukala, jak mi splaskly ruce i obličej🙂 Jsem se málem nepoznala🙂

pajmou
12. bře 2011

@kukulinka koukám, že už vám jsou 3 měsíce, děsně to letí 🙂

josefine
14. bře 2011

Ahoj, tak jsem dnes byla u doktorky, otoky jsou v normě, vše je v pořádku, máme cs 2. 🙂

pajmou
15. bře 2011

@josefine tak super že jste ok, už se ti to blíží 🙂

matysekk
15. bře 2011

@lennetfrigg ahoj a děkuju všem.Měla jsem naplánovaný císařský řez.Byla jsem umrtvená jen od pasu dolů tak to bylo celkem super.Měla jsem skvělého anesteziologa,který mě hodně podržel.Nemůžu si to vynachválit,druhý den ráno jsem normálně chodila a vůbec žádný problém jak po prvním císaři.Pátý den jsem šla domů.Cítím se úplně v pohodě.Fotky budou,ještě jsem neměla čas je dát do pc,ale slibuju,že budou brzo.

matysekk
15. bře 2011

@pajmou děkuju,taky moc gratuluju.Kdyby nechali Mariánka do konce tak má taky přes čtyři kila.Mrzí mě ten císař,já jsem ho měla v pohodě.Asi jsi měla celkovou anestezii,ta je prý horší.aspoň holky co tam byly se mnou to říkaly.Myslela jsem si,že medicína šla za těch patnáct let do předu,ale asi ne.Ta celková narkóza stojí za prd.

pajmou
15. bře 2011

@matysekk u mě bohužel už musela být celková, anestezioložka řekla, že už lokalka nejde, byla jsem pod lékama ...ale co,hlavně že to dobře dopadlo

pajmou
18. bře 2011

Hodila jsem na bazik prodat nějaké těhu věci kdyby jste měl někdo zájem, moc pohodlné,ráda jsem jej nosila.

matysekk
19. bře 2011

ahoj holky,tady jsou moje zlatíčka. 🙂 🙂 🙂 🙂

lennetfrigg
25. bře 2011

@matysekk dětí suprové, miminečko nádherné, moc krásná fotečka🙂

A holky co děláte a jak se máte? No, u nás blázinec. Stěhujem se místo mamky do horního patra,jenže je tu hodně práce, a už se to vleče asi tři týdny. Do toho jsme všichni zkončili nemocní, no a já abych si to užila, tak mi ještě zubař špatně opravil zub, tak jsem od středo do dneška trpěla. Už jsem i jedla paraleny, nedalo se to vůbec vydržet. Dvě noci vzhůru, no fakt jsem si užila☹ Teď mě pro změnu bolí v krku, teplota, no vleče se to pěkně.🙂

Příští týden mám odběry v 16.týdnu, tak snad všechno dopadne dobře. Tlak se naštěstí díky dopegytu drží, tak aspoň nějaká dobrá zpráva🙂

misi.21
28. bře 2011

Holky prosím kde kupujete nebo jste kupili těhu rifle?? Sháním 48-50 a nemůžu sehnat,prosím poraďte,nebo budu chodit až do konce v teplácích. Už mi ani nezáleží na ceně,prostě je nutně potřebuju. Děkuju...

lennetfrigg
28. bře 2011

@misi.21 Bohužel neporadím, ja chodím jen v sukních🙂

lennetfrigg
28. bře 2011
matysekk
30. bře 2011

@lennetfrigg ahoj a moc děkuju.Držím palce,určitě to bude vše ok. 🙂 🙂 🙂 🙂

matysekk
30. bře 2011

@misi.21 ahoj,já jsem od Brna,měl ajsem stejný problém.Obešla jsem spoustu obchodů až na Vaňkovce tam je firma C & A tam mají růžný veikosti.Přímo těhotenské oblečení.snad máte takový obchod poblíž.

elennka
30. bře 2011

Zdarte holky.. tak jsem se konečně dohrabala k PC, od pondělka mám zase antibiotika (hnisavá angína a už mě to začíná přecházet na hlasivky a prudušky), takže venku krásné počasí a já doma zababušená v postýlce... Musela jsem si vzít dovolenou, neb PN si jako každá druhá nemůžu dovolit.. Snad mě ten týden na vyzdravení bude stačit.. v práci mou nepřítomnost vzali relativně v poho.. Zítra jdu ještě na gyndu na UZV, tak jsem zvědavá, jestli ty tuny hormonů byly k nečemu..
No půjdu asi žehlit, mám tady trošku prádla z víkendu a nemám ráda, když se mě to tu kupí. Od pondělka jsem pomalu na nic nešáhla. Zatím pěkné odpoledne 🙂

@misi.21 jinak těhu oblečení, jak psaly holky v CaA, nebo se dá slušně sehnat tady na bazarku nebo na MMA, aukru apod.. pokud bys chtěla, mám jedny těhu kalhoty doma vel. 50, jsou na běžné nošení, kupované z druhé ruky..

misi.21
31. bře 2011

Díky moc za odpovědi,já sháním rifle tak příští týden jedu do Brna,tak mrknu do toho C Áčka,jastli pochodím... Zkoušela jsem si v Litexu,ale měli jen 46 a já potřebuju 48 a paní mi řekla,že ta firma co je šila na konci roku zkrachovala a už mi je nesežene. ☹

elennka
31. bře 2011

a dívala ses tady na bazárku, myslím, že jsem dvoje viděla. Jinak v CaA by měli mít, a oni mají velikosti větší (teda tam se vlezu do menšího, než si kupuju normálně..)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru