Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

martiska36
1. led 2011

Jé ahoj mamino, tak jsem pořád nakukovala až jsem propásla, že je Mireček už na světě. Docela se těším, až to budeme mít s Káčou taky za sebou, ale to ještě potrvá. Tak moc gratuluju a ať všechno doma zvládnete co nejlíp.

Jinak k těm rodným listům - pokud vím, tak u nás v Brně si paní matrikářka v porodce vezme údaje a tatínek pak do týdne klopká na matiku pro RL, neposílají je.

Mějte se všechny krásně a ať je tenhle rok pro nás co nejúspěšnější. 🙂
Martina s Káčou v bříšku

kamisek2000
1. led 2011

@martiska36 dekujem moc🙂
Taky vsechno nej do noveho roku🙂

pajmou
8. led 2011

Maminy mají už miminka a je tu mrtvo 😀 chce to novou krev 🙂

martiska36
8. led 2011

@pajmou Jak kdo - nás to teprve čeká 🙂 Co u vás nového ? Já už jsem vyhlásila embargo na nákup oblečení pro miminko, všechny kamarádky, které mají holčičku v rodině se rozhodly, že nás zavalí miminkovskýma věcma, tak se tím teď přebírám. S přehledem bych vybavila jesle.

Jo jo a nová krev by neškodila...

pajmou
8. led 2011

@martiska36 nového ani nic, ted přemýšlím, jestli koupit pračku nebo došetřit a koupit ji v setu i se sušičkou...
hadry nechci ani vidět, teď mi schne poslední pračka a do krámu mám zákaz 🙂 to se máš, že tě takle zavalí, to mi museli skoro vše koupit...
Jinak asi žádné boubelaté maminky nejsou 😀

martiska36
8. led 2011

@pajmou No to mi povídej, do obchodu jsme vlezli dneska pro deku a vaničku, tak jsem měla zákaz se i rozhlídnout. No výhodu máme - dědíme po 2 holčičkách. Kdybychom čekali kluka tak to nemáme kolem sebe ani jednoho, to bychom kupovali úplně všechno.

Ale ono je v těch miminkovských obchodech tolik krásných zbytečností. Ch jo. Ale nesmím. Co s tím potom.

A k těm boubelatým maminám - tuhle jsem si v nemocnici na kontrole připadala úplně hubená, mamina která se tam přivalila vlekla manžela polovičního než byla sama a první co bylo, tak ho poslala pro sváču. Tak jsem se bavila, já nemám chuť na nic ani teď na začátku 8 měsíce, mám absolutní nechuť na sladké a paní zblafla bagetu a plánovala kde se zastaví po cestě domů. Tak jsem si připadala tak nějak lehce... 😀

pajmou
8. led 2011

@martiska36 jj mám takovou kamarádku, taky přibrala už 20kg a je 30t, furt jí 🙂 já jím stejně, někdy i míň dneska k véče si udělám jen polívku, těch jsem se rozjedla 🙂
Ještě ti chybí něco koupit?Já už mám snad vše, teď to dáváme jen dohromady

martiska36
10. led 2011

@pajmou Jo jo nám ještě chybí přivézt postýlku. Je vybraná, jen ji koupit. Jinak z těch "velkých" věcí mám doma snad všechno. Pravě včera jsem dělala inventuru.

pajmou
10. led 2011

@martiska36 jak to připravuju, tak zjišťuju co ještě, naštěstí jen drobnosti 🙂 už žádné velké výdaje, ani na ně už není...
Jukni do alba, mám připravenou postýlku

martiska36
10. led 2011

@pajmou No na připravenou postýlku jsem teď k tobě koukala, úžasný, to mi ještě chybí. Ještě jsem se dívala že tam máš babysence - to mi taky chybí - beru to jako součást postýlky. Jen u toho ještě řeším značku. Od nany prý občas vyvolávají falešné poplachy, tak nevím nevím.

pajmou
10. led 2011

@martiska36 mám oba, baby použitou od kamarádky a novou nanny je na ní 5let záruka, tak snad poslouží...

kamisek2000
10. led 2011

@martiska36
@pajmou budete mit monitor dechu jo???

pajmou
10. led 2011

jj raději pro klid, ty ho nemáš?Docela se bojím, tak raději jo

kamisek2000
10. led 2011

@pajmou ja ho nemam,... myslim ze kdyz mam malyho u sebe je to zbytecny.. myslim ze miminek ktery postihne ten sids je malinko.. driv taky zadny monitory nebyli.. ale je to vec nazoru.. 🙂 a kdyz uz tak pro klid duse, at je maminka v pohode... 🙂

martiska36
11. led 2011

@pajmou
@kamisek2000
Dobré ránko, no já jsem v tomhle strašpytel, tak monitor určitě pořídíme, nechci nic zanedbat.
Co u Kamísků nového, jak zvládáte ? Na fotce vypadáte moc spokojeně.

kamisek2000
11. led 2011

@martiska36 ahojky.. 🙂 zvladame bych rekla na 1... ale jen diky tomu ze malej je hodnouckej... 🙂 v noci krasne spinka, tak jsme vyspaly... 🙂)) jen je vycuranej a furt by se choval🙂)

pajmou
12. led 2011

@kamisek2000 zlaté dítě 🙂

kamisek2000
12. led 2011

@pajmou to jo🙂

krpeska
12. led 2011

Ahoj holky jsem tu nová mám výchozí váhu 107 kilo za těch šest měsíců jse, přibrala 2 kila tak doufám že už moc nepřiberu 😉

pajmou
12. led 2011

@krpeska vítej 🙂 jé 107 bych taky chtěla 🙂 já začala nabírat až teď na konci, ale zatím jen to co jsem zhubla, takže v klidu
Koukám, že už máš dvě, tak to budem žadonit o rady 🙂

krpeska
12. led 2011

klidně klidně kluci už jsou velký s mimčem se už nějak nepočítalo ale najednou to přišlo máme slíbeno že na 90 procent toje vysněná holčička tak uvidíme 🙂 🙂 no jsem za polovinou uvidíme kolik ještě přiberem já jsem ale nepřibrala ani s klukama tak kolem 5 kilo s každým já jsem byla vždycky silná 😉 😉

martiska36
13. led 2011

@krpeska AHojky, no konečně nové krev k nám, co jsme tu zůstaly 😀 No já zatím přibrala 3kg, jsme 33týden a vysněná holčičky se mi povedla hned napoprvé, tak snad už to teď s náma všechno dopadne. A jak se kluci těší na přírůstek ?

krpeska
13. led 2011

@martiska36 ahoj děkuji za přivítání takže si taky moc nepřibrala to je dobře kluci se těšej alsppon velkej říká že na kočárek bude balit holky ale malej je na váškách tak mám trochu strach uvidíme 😉

kamisek2000
13. led 2011

Ahoooooooj holky🙂
@krpeska vitam te budouci mamko🙂
jak se mame??🙂 ja uzasnee... 🙂

martiska36
13. led 2011

@kamisek2000 No teda já přímo závidím. Doufám, že s Káčou budu pár dní po porodu říkat že se máme úžasně.
😀
Dnes jsme skončili v nemocnici kvůli velkým výkyvům tlaku, ale zatím to budeme řešit ambulantně a nemusím tam ležet, tak uvidíme dál. Stejně do práce jdu už jen do příštího pátku tak to už snad zvládnem.

pajmou
13. led 2011

@kamisek2000 to ti závidím 🙂 U nas vše ok, už máme 2485g 😀 a tlak jako miminko

kamisek2000
13. led 2011

@martiska36 tak to je dobre.. 🙂 doma je doma🙂
@pajmou to uz jste vcelku obrici🙂 🙂

pajmou
13. led 2011

@kamisek2000 no hubený nemá být po kom 🙂 hlavně že vše ok, teď si prý můžu už klidně porodit

kamisek2000
13. led 2011

@pajmou nj vzdyt uz si 36tt🙂 mas to za "par" 🙂) 🙂) zavidim to cekani a ocekavani.. jen ten porod teda ne 😅 😅

martiska36
13. led 2011

@kamisek2000 Neděs nás s porodem, my jsme vyděšený dost 😀
@pajmou Tak to Káča má dnes cca 2100g, my máme ještě čas. Ale už by to určitě zvládla kdyby něco, hlavu už má dle dnešního UTZ otočenou dolů tak snad tak už zůstane.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru