Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
10. zář 2010

@kukulinka To ti závidím, na 3D nebo 4D půjdu až tak za 4-6t, ale taky se těším.Já moc péct neumím,u nás se moc nepeklo protože jsme všichni takový pěkní 🙂 takže mi to teď ani nevadí, protože bych si dala taky nějakou buchtičku...

matysekk
10. zář 2010

@pajmou dík,dneska začnu. 🙂

matysekk
10. zář 2010

Ahoj holky,přeji moc hezký den.Vypadá,že bude krásně. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
10. zář 2010

Nazdarek holky🙂 Tak jako ja jsem az ted vstavala, dobry ne? 😀 Za chvili jedu do mesta, taky k holici🙂 uz to mam prerostly.. no hruza, tak se mnou snad neco udela🙂 Pak musim do sporitelny je tam jit servat 😀 Mi hajzlici zablokovali kartu a nic mi nerekli, a ja vcera v krame koukala jak puk.. pred mesicem jsem si sla zadat o novou, nova neprisla a tudle blokli.. kdyby alespon neco rekli... No a chci se cournout po kramkach🙂 vypada to ze bude hezky, tak uviime🙂 zatim papa a vsem hezkej den🙂

matysekk
10. zář 2010

@kamisek2000 Já už mám nakoupeno.Bylo hezky a už nám sluníčko zalezlo. ☹
Dobře pořiď a něco hezkýho si kup. 🙂

kamisek2000
10. zář 2010

@matysekk tak jediny co jsem si koupila byl deodorant a vosk na vlasy😀 😀 ale uz jsem rada ze jsem doma🙂 sem mela hlad jak blazen 😀

pajmou
10. zář 2010

Ahoj holky, koukám na netu po přebalovacím pultu s vaničkou, nenarazila jste některá na nějakou slušnou cenu?Ty použitý bývají hodně potrhaný...Děkuju

Nám přijel táta na víkend domů tak si ho musíme užít...

kamisek2000
10. zář 2010

@pajmou myslis aby se tam dalo i koupat jo?? 🙂 po necem se kouknu, stejne nemam co delat🙂

pajmou
10. zář 2010

@kamisek2000 Jj,budem mít hotovou jen jednu koupelnu a tam je sprchháč, tak shaním vaničku a protože ji nemám na co dát tak na nožičkách 🙂 moc díky za pomoc 😀

kamisek2000
10. zář 2010

@pajmou http://www.batolatko.cz/?p=productsMore&iProduc... nevypada spatne..
a nebylo by lepsi koupit si pult kdyz ho chces a vanicku k tomu zvlast??🙂 mne to prijde takovy kycovity... 🙂 ale zalezi na nazoru... 🙂 🙂 vyhoda je ze to mas vse pri jednom.. ale stjene az vykoupes, musis nejdriv slozit ten prebalovak... 🙂 ale na zbozi na seznamu jich je hodne🙂 zadala jsem prebalov. puls s vanickou... 🙂

kamisek2000
10. zář 2010

@pajmou ahaaaa🙂 🙂 tak uz to chapu... 🙂 ale ten co jsem ti poslala, nevypada spatne... je tam hodne i uloznyho prostoru🙂

pajmou
10. zář 2010

@kamisek2000 Jj na ten samý jsem narazila na mimibazaru nový za 1500,- tak něco takového, díky moc

kamisek2000
10. zář 2010

@pajmou neni zac🙂

kukulinka
11. zář 2010

Ahoj holky, tak mám nové vlasy 🙂. Včera jsem se jela ještě podívat do Kiku a CAcka, koupila jsem Pepíčkovi zimní čepičky za slušné ceny. Jinak mi bylo včera nějak divně a šup, v noci se mi spustila rýma jako blázen a bolí mi hlava ☹, kde já to jen mohla chytit? V poledne jedeme do Prahy na ten 3D, tak se moc těším, snad se prcek ukáže a pak zalezu do pelechu.Ani žádné léky nemůžeme, to je hrůza.

@kamisek2000 V pondělí písnu, jak mi je a domluvíme se na tom cvičení, ju? Snad už to bude dobré.To je zákon schválnosti.

pajmou
11. zář 2010

Ahoj holky, mějte hezký den 😀

matysekk
11. zář 2010

@kamisek2000 aspoň něco,musíme si udělat radost 🙂

matysekk
11. zář 2010

@pajmou taky měj pěkný den.Sluníčko svítí tak konečně snad bude hezky. 🙂

kamisek2000
11. zář 2010

@kukulinka tak at ti je dobre🙂 dyztak mi napis na mobil, aby jsme se dyztak domluvili, napisu ti ho do ip🙂
@matysekk
@pajmou taky holky hezky den🙂 my se tedka vratili, jsem uplne grogy😀 a to jsem tam jen sedela😀 😀 asi si pujdu zdrimnout🙂

kukulinka
11. zář 2010

@kamisek2000 Ahojky, díky za číslo, písnu. Tak 4D UTZ byl super, Pepík se schovával, ale nakonec se ukázal, bylo to nádherný, a jaký dělá škleby, potvora jedna. Dám si do alba nějaký fotky, mrkněte se!

kamisek2000
11. zář 2010

@kukulinka ok🙂 jinak krasny fotecky🙂 🙂 🙂) jak dlouho jste tam byli??

pajmou
12. zář 2010

@kukulinka Úžasný fotečky 🙂 to je ten co se dá i nahrávat?Mějte hezký den

kukulinka
12. zář 2010

@kamisek2000 Byli jsme tam kolem 45minut a stálo to za to. Teď jsem přijela z pohotovosti, mám angínu a penicilin, takže cvičení vidím od října ☹. Jdu si zalézt do pelechu, ach joooo......

kukulinka
12. zář 2010

@pajmou Jojo, máme to i na DVD, cca 25minut nahraných, nechtěl ukázat obličej, ale pindíka nám ukázal nádherně, šmudlík jeden 🙂.

kamisek2000
12. zář 2010

@kukulinka jee tak to me mrzi, tak se hlavne brzy uzdrav at jste ok🙂 Manzilek je taky nejakej nastydlej, ma rymu jak hrom a kasel... asi ted zase neco radi:( :(

pajmou
12. zář 2010

@kukulinka Hlavně se brzo uzdrav.Kolim stálo to 4D s dvd?Děkuju

kukulinka
12. zář 2010

@pajmou Měli jsme DVD, CD se 13 fotkama a 2 fotky vytištěné a stálo to 1450Kč. Ale fakt to za to stojí 🙂.

pajmou
12. zář 2010

@kukulinka Děkuji,jen jsem neměla vůbec tušení,kolik to stojí🙂

pajmou
13. zář 2010

Ahoj holky,tak od rána zvracím,to nám ten týden hezky začíná 🙂

kukulinka
13. zář 2010

@pajmou Jeje, že by střevní chřipka nebo ranní nevolnosti? Já mnohem lepší, krk nebolí a hlava také tolik ne, peniciclin zabral.Pěkný den, i když asi bez sluníčka.

pajmou
13. zář 2010

@kukulinka To jsem ráda, že je ti lépe.Mám to cca 14dní, těhu nevolnosti, to brzy co 🙂už je mi lépe, dala jsem si polívku a tak snad dobrý.Odpol mám těho cvičení, moc se těším.
Chodíte na přípravu porodu s tatínky?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru