Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
29. zář 2010

@dendasek Jee to se mas ze ti to nataci na dvd🙂 My byli natacet na dvd ve ctvrtek a mimi totalne nespolupracovalo😀 Dalo si rucku mezi nohy, otocilo se tak zvlastne zady ze jsme nevideli fakt vubec nic🙂
Na celym dvd mame jen hlavicku, pater, nozku a rucicku.. 🙂 Takze super... 🙂))

dendasek
29. zář 2010

kamisek: no ja jsem u Eli nic takoveho nezazila, nemam ani jedinou fotku z utz a jen proto, ze jsem mela debilniho dr. pro ktereho byl vsechno problem. 🙄
Ted jsem spokojena, mame fotecku..dvd a prave i dr. rikal, ze krasne uvidime jak mimi postupne roste.
A to jsi byla na tom 3D nebo 4D? Ale je to skoda..miminku neporucis 😀
Za dvy tydny nas ceka utz..s projasnenym patere a podobne, tak doufam, ze vsechno bude ok.
Jake mate vybrane jmeno pro holcicku..kdyby nahodou🙂

kukulinka
29. zář 2010

@kamisek2000 Heč a já jdu v 8 hodin 🙂. Tak se třeba potkáme 🙂.

kamisek2000
29. zář 2010

@dendasek Nn jen obycejnej utz🙂 jako dela dr... 🙂 🙂 No a jmeno pro holcicku mame Valerie🙂 Tak uvidime co se nakonec vyklube🙂

@kukulinka Tedaaa😀 jde do poradny dyl jak ja a na utz jde driv... 😀 ze se nestydis😀 Co kdyby jsme pak nekam zasli? Nechtelo by se ti??

kukulinka
29. zář 2010

@kamisek2000 Klidně můžeme, manža pak stejně pojede do práce a já ráda pokecám, teda, když mě nepošle do špitálu, což se,doufám, nestane 🙂.Jsem zvědavá, jak je prcek velikej. Teď pořád zlobí jako čertík a některý kopance už docela bolí.

dendasek
29. zář 2010

kami: pekne jmeno 😉 U nas jak se znam, tak to zmenim jeste pred porodem..kdybych tak dlouho neprenasela tak by to Eliska nebyla:D

pajmou
29. zář 2010

@dendasek bydlím kousek od Plzně
@kamisek2000 taky se moc těším na velkej jdu 12.10. 🙂)

kamisek2000
29. zář 2010

@kukulinka jj to samy je u nas... dava o sobe hodne vedet vecer jak si sednu k tv🙂) Dablik je to... Kolikrat me to uz i v noci probudi... 🙂 🙂
Ok, tak se pak nejak domluvime🙂)

@dendasek 🙂 🙂 U nas je Valinka jasna a Mirecek asi taky... chce to tak tatinek, tak co bych pro nej neudelala ze🙂

No nic jdu koukat na tv a pak spat🙂 Tak hezky vecer holky a zase zitra papa

pajmou
30. zář 2010

Ahoj holky, mějte hezký den 🙂

dendasek
30. zář 2010

Ahojky holky..jak pak se mate dneska??
Me cekaji odpo ty dve haldy pradla..prijde mamka pohraje si s Eli a ja se dam do zehleni.. 😒

Uz se taky moc tesim na pohyby..ale jak se znam tak budu zase stresovat, kdyz se mimi nejakou dobu neozve.

pajmou
30. zář 2010

Akorát jsem přijela z bazénu a jdu vařit, mám děsný hlad 🙂
@dendasek ať ti žehlení uteče

dendasek
30. zář 2010

pajmou: byla jsi si zaplavat? Co varis dobreho?
No..zehleni nemam ani trosku rada..to radsi budu umyvat okna 😀

kukulinka
30. zář 2010

ahoj holky, já dopoledne plela chodník před barákem a teď vytřela, odpočinu si a musím taky žehlit, mám toho tady hromadu ☹. Jinak počasí teda nic extra....

pajmou
30. zář 2010

@dendasek Dělala jsem květák, sice mě nadme, ale mám ho děsně ráda 🙂 byla to mňamka

dendasek
30. zář 2010

pajmou: smazeny kvetak?? no mnam..ten miluju.. 🙂
Ja jsem si na zkousku zaplatila na mesic obedy ve skole, tak si pro ne budu chodit. Nejak me nebavi varit pro me samotnou. Manzel ma obed v praci, Eli ve skolce..tak jsem zvedava jake budou, zitra si jdu poprve🙂
Ty chodis do prace a nebo jsi doma?

kukulinka: u nas je tak skarede..prsi a je porad takove sero:(

pajmou
30. zář 2010

@dendasek Tak napůl, hodně dělam z domova a do práce tak 2-3x v týdnu na pár hodin, takže to jde.

kamisek2000
30. zář 2010

Ahooooooooooj🙂 tak jsem konecne doma🙂 rano od pul 7 na cestach 😀 Jsme si rano jeli s tetou pro cernou polivku... mnam ta byla🙂 pak se courali po Kladne🙂 hehe to byl zase den, nohy me boleji jako blazen a mam je nejaky natekly:( :( Tak nevim... docela me to prekvapilo dlouho nic nebylo... :( Ted davame s manzou dohromady skrinky pro Mirdinka🙂 Teda spis ja jen ocumuju😀 Obcas neco pridrzim a radim😀 Ma ze me desnou radost... 😀 😀 😀 😀

kukulinka
1. říj 2010

ahooj holky, krásné studené ráno .-). Já vstávala brzo, jedu hlídat dopoledne babičku, takže mi to aspoň uteče. Mějte se krásně .-)!!!

kamisek2000
1. říj 2010

Dobre ranko🙂 To ja dneska asi vyperu posledni vecicky na mimi a neco tu poklidim.. 🙂 Jsem dneska jak prejeta vlakem, vsechno mi trva, koukam jak puk.. to zae bude den😀

pajmou
1. říj 2010

Ahoj holky, tak jsem tu chřipku taky chytla....děsná noc, piju čajík a odpočívám...

Mějte hezký den

kamisek2000
1. říj 2010

@pajmou tak at to brzy vylezis🙂

kukulinka
1. říj 2010

Ahojky, jaký byl den? Já ráno hlídala babču a po obědě byla nakoupit s tchýní v Tescu a teď si čtu, jsme až do večera sama doma. Zítra jedeme na výstavu hraček a věciček pro miminka, tak se moc těším. Dneska mě honí žravá nemoc, mám furt chutě na sladký, chjooooo.....Já budu čuníček vyžranej 🙂.

kamisek2000
1. říj 2010

@kukulinka Ahojky🙂ja jsem dneska zehlila, prala, luxovala a spala😀 Kam jedete na vystavu?🙂
A cunicek vyzranej nebudes🙂 ono to pak zase schodis az budes litat kolem malyho🙂)) Ju koukat na vypravej... 🙂 papa

kukulinka
2. říj 2010

@kamisek2000 Ahooj holky, na výstavu frčíme do Letňan, tak se těším, určitě neodolám a něco prckovi koupím, to je jasné už teď 🙂. Venku je podzim jako vyšitej, ale mám ho ráda.
@kamisek2000 Co jít v úterý na to cvičení pro těhulky????Jak to vidíš, je to od 14-15hodin 🙂. Sice mám jeetě rýmu, ale té už se asi nezbavím ......

matysekk
2. říj 2010

ahoj,přeji Vám všem hezký víkend. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
2. říj 2010

@kukulinka tak to neco hezkeho porid🙂 Jj urco by jsme mohli jit🙂 Ja budu jedine rada🙂 Jsem cetla na netu ze se ma jeste ale vratit teplo, neco kolem 20.. tak uvidime🙂 🙂

kamisek2000
2. říj 2010

@matysekk tobe takyyy🙂

matysekk
2. říj 2010

@kamisek2000 děkuju.Dneska mám pracovní sobotu,jako každou.Peru,uklízím.Nuda.Ale zítra si jedu k příbuzným vybrat nějaký věci pro miminko tak to bude veselejší.

kamisek2000
2. říj 2010

@matysekk 🙂 mne dneska taky volala svagrova ze jeste neco nasla na pude tak mi to v tydnu doveze 🙂 taky budu vybirat🙂 ale to jsou vylozene vecicky na doma.. je to uz hodne stary... 🙂
@kukulinka myslis ze mam v pondeli radsi zavolat dr krz to cvico? ja se ho neptala jestli muzu chodit, ale kdyz mi nic neni tak snad neni problem...

kukulinka
2. říj 2010

@kamisek2000 já myslím, že volat nemusíš, jemu je to asi stejně fuk .-). Už jsme doma, výstava pěkná, jen strašně moc lidí a nedýchatelno, věci docela drahý, koupila jsem jen čepičku a dvoje rukavičky, chrastítko a flašku 🙂. Jsem unavená, jdu hodit nožky nahoru.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru