Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kukulinka
18. říj 2010

tlak netuším, jdu ve středu na měření..... ☹

tetamon
18. říj 2010

Jejda, holky, jeste mi nezacnete i tu blbnout s tlakem :(
Ja jsem minuly tyden na konrole na gyn mela 140/90, tak si me dr prevedla do rizikove poradny v Motole, zitra jdu na kontrolu k internistce... Takze to znamena zase si tam prosedet pul dne :-/

A jak tak chodim na ruzny auditka holek, ktery jsme "zimni" s terminem, tak se to tam nejak spustilo s tim tlakem ted 😒 Tak mam stracha, aby mlada vydrzela aspon do prosince... 😕

@kukulinka drzim palcochy, aby to bylo ok...

kukulinka
18. říj 2010

@tetamon tobě taky, ten tlak je nějakej hroznej, teď, ale mému dr se ještě nelíbí otoky....

tetamon
18. říj 2010

@kukulinka no to ja prave doufam, ze nic takovyho neni, tak snad... Ty otoky by mohly byt blbe, ale zase..to by te stejne nejdriv zkusili nejak prelecit, ne? :-/
CHjo :(

kamisek2000
18. říj 2010

@kukulinka nazdarek🙂 ja uz se bala jestli tam nejsi, ze si tu taaak dlouho nebyla... :( Uvidis jak dopadnes, treba te tam neposle.. :( A kdyz, prijdu se za tebou podivat kdyz budes chtit🙂
Nase mimi taky zlobilo jak cetrik bertik, ale posledni dobou jak uz jsem psala je jak andilek... 😔 😔
@pajmou nemas zac🙂 jaky bylo cvico?🙂

pajmou
18. říj 2010

@kamisek2000 cvíčo super, už mi to chybělo 🙂 zítra mě taky čeká internista, tak snad to bude ok 🙂

hezký večer všem

kamisek2000
18. říj 2010

@pajmou drzim palce🙂

pajmou
18. říj 2010

@kamisek2000 díky moc

Kdy jste kupovali kočárek?

kamisek2000
18. říj 2010

@pajmou tak ted si me zaskocila😀 minulej nebo predminulej mesic tusim🙂 🙂 🙂

pajmou
18. říj 2010

@kamisek2000 mami říká, abych ho už koupila, manža zase že je čas, tak nevím...ale díky 🙂

kamisek2000
18. říj 2010

@pajmou myslim ze kdyz ho koupis az v lednu vubec nic tim nezkazis🙂 My ho kupovali, ptz je meli v akci a desne se mi libil, tak proto jinak by jsme kocik kupovali az nekdy v listopadu... nebo to alespon bylo takhle v planu🙂

devila
18. říj 2010

Ahoj holky 🙂

devila
18. říj 2010

Jak se všechny držíte? Nemám nějak moc času poslední dobou, tak je nakukuju a jdu pozdravit. Ted toho mám nějak moc . Zítra jdu se Sofi do poradny, tak asi strhneme váhu 😀 V sobotu měla mamča narozky, tak jsme slavili a já ji pekla dort 🙂 Můj první klasický dort v životě 🙂 ALe sklidil úspěch, jak chuťově, tak vzhledově 🙂

A jak se jinak máte holky? Vypráno, vyžehleno, nachystáno vše pro mimísky? 🙂

kamisek2000
18. říj 2010

@devila nazdarek🙂

Holky, premysleli jste nejaka o nadstandartu az budete v porodnici?🙂 Ja bych na jednu stranu chtela byt na normal a na jednu na nadstandart.. a to kvuli navstevam... tam za vami muzou kdykoliv a na obyc jen na nejaky 2hod... Ale zase na druou stranu mi je lito tech penez za to:( :( tak ja nevim... :( :(

kamisek2000
18. říj 2010

@devila tak hlavne ze se povedl a chutnal🙂 ja bych si na nej netroufla🙂 jakej si delala??🙂
Ja uz nachystane mam skoro vse🙂 🙂 A co ty, jakpak se ma mala?🙂

devila
18. říj 2010

@kamisek2000 jestli ti můžu poradit, tak běž na normál Já taky původně chtěla na nadstandart, ale byla jsem šíleně nakonec ráda, že jsem nebyla. Po porodu mě totiž asi třetí den chytlo Baby blues (totální depky - úzkosti), byla jsem úplně v prd....., klepala jsem se jak ratlík, malou jsem musela jednu noc dát na novorozenecké, protože jsem nebyla schopná se o ní postarat. By la jsem šíleně ráda, že jsem na pokoji ještě s jinou maminkou, která mě rozptylovala. Kdybych byla sama, tak nevím, jak by to vypadalo se mnou. Tohle baby blues se stává velice často a nepřála bych to nikomu. Nikdy bych neřekla, že zrovna mě tohle potká. jsme si říkala, jak jsem silná a nakonec takové depky. ALe po po pár dnech to bylo v pořádku a druhého mimiska už v pohodě.
Tím vás nikoho nechci strašit, ale opravdu se to stát může a je opravdu k nezaplacení, když máte někoho na pokoji, kdo vás rozptyluje.

devila
18. říj 2010

Holky jsou naštěstí už zdravé, Sabi klasika tornádo a Sofi takový skoro kliďásek 🙂
Dort jsem dělala tento 🙂 S marcipánem mi pomáhala kamarádka, já delala popelník s cigaretou, vlasy pejska 🙂

kamisek2000
18. říj 2010

@devila ty brdo ten je🙂 hnedka bych si dala🙂) Tady v tom je to zasde urco lepsi... nebo i o tom ze si muzes pokecat, poradit kdyz neco nevis a tak no... 🙂 a ty 4 dny se ty 2hodin. navstevy asi urco vydrzi🙂 🙂 🙂

kamisek2000
18. říj 2010

no nic jdu spat🙂 dobrou noc🙂

devila
18. říj 2010

@kamisek2000 jojo, víš co, tam jsi stejně tak unavená, že ty dvě hodky stačí a pak jsi ráda, že mimi spinká a ty máš klid. Nebo když jdeš do sprchy, tak ti druhá maminka mimi pohlídá. Fakt je to lepší než nadstandart. Teda podle mne.
A díky za pochvalu dortu 🙂

devila
18. říj 2010

@kamisek2000 Dobrou, taky půjdu, ty mé cácorky mi udělají budíček určitě zase v 6 a Sofi ještě min. 2x za noc 😖

kukulinka
19. říj 2010

@kamisek2000 ahojky, možná, kdybych tam jela, tak si mi tam nechají, byla jsem nějaká KO poslední dny. Celou neděli jsem pekla dorty do práce, včera jsem měla rozlučku a dneska už se celou noc nervuju ze zítřejší poradny ☹. Nateklá jsem jako ropucha, fakt už se sobě nelíbím a na váhu raději nelezu, nechci dostat infarkt...Prsty na rukou mám jako špalíčky, prstýnek ani nesundám a nohy bolí jako blázen. Už se na mimíska moc těším, nějak mi to poslední dny zmáhá....Dnes mě čeká žehlení, kdybych zítra náhodou šla do špitálu a musím vytřít, to zase budu funět jako matrona. 😕

pajmou
19. říj 2010

Ahoj Holky mějte hezký den, jdu se udělat krásnou 🙂

kamisek2000
19. říj 2010

@kukulinka aha, tak to je hezky... ale ze se na to nevyprdnes kdyz ti neni dobre:( mas si jit lehnout a hlavne se nenervovat!!! Ja ti budu zitra drzet palce!! a uvidis no...

tetamon
19. říj 2010

@kukulinka vazne, neprehanej, at mrnousovi neublizis 😕 Telo neni blby a nerika ti nadarmo, ze je unaveny. Fakt. Se to, s odpustenim, neposere, kdyz pro jednou nebude vsechno tip-top (a nebo se postara tatulda)...

@kamisek2000 my na jinem webu resily, a vsechny holky se shodly, ze jednoznacne normal pokoj. Ze na "samotce" je to sice o navstevach, ale jsi sama. Zatimco s maminama na pokoji jsi bud se stejnyma jelitama jako ty, takze vidis, ze je normalni, ze nevis nebo nezvladas, nebo naopak jsou tam zkusenejsi maminy, ktere poradi a ukazou. A navic si vzajemne pohlidate smradata, kdyz jdete do sprchy (coz po nastrihu budes delat po kazdymu wc, pro lepsi hojeni)... A pokud by to byla jo tragedie, tak tech par dni to vydrzis 😅
A na druhou stranu (doufam, ze maluju certa na zed, ale prave si to pamatuju od segry), rodime vcelku v blbym pocasi a zime, takze segra mela utrum s navstevama, "nachlazeny" obdobi a zavrena porodnice. I tatinek mohl jen proto, ze segra zrovna byla sama na pokoji, jinak by ho tam nepustili.

kamisek2000
19. říj 2010

@tetamon joooo tak to je taky hezky.. tak to doufam ze se tohohle vyvarujem🙂

tetamon
19. říj 2010

@kamisek2000 no uvidis, pak dej vedet jak ses rozhodla a jake jsou dojmy (jina mamina rikala, ze jde zase do nadstandardu, ale pry ty navstevy obcas mela chut vyhodit, pac ji tam furt nekdo caral a ona by si i obcas rada schrupla 😀
Tak jsem zvedava. Ja to mam jasne: nemame penize na to, abysme platili nadstandard. Tady to stoji tisicovku na den, pokud by byl volny, takze...

kamisek2000
20. říj 2010

@tetamon To ja jsem rozhodla taky ze pujdu na normal pokoj, taky na to nemame 😕 Jen jsem chtela znat nazor🙂 🙂

tetamon
20. říj 2010

@kamisek2000 jo tak 🙂 Tak si musime pockat na jine, jestli pujdou do nadstandardu 🙂

kukulinka
20. říj 2010

Čauky holky!!!!Tak jsem doma, nemocnice se nekoná, půjdeme tam až rodit, teda doufám 🙂. Seděla jsem tam v klidu skoro půl hodiny a tlak 130/80, takže hurááááá 🙂. Za dva týdny si jdu pro mateřskou a už mě předá do poradny do nemocnice, kde chci rodit 🙂.
@kamisek2000 jdeš zítra na ten poslední kurz? že bychom se sešli kolem 12:45 u brány?jdu sama bez Miloše, tak po něm můžeme jít někam na kafíčko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru