Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
20. říj 2010

@kukulinka No parada🙂 ja byla zvedava jestli si doma🙂 🙂 Jj urcite jdu... v pul 1 mam sraz s pani krz avon u gymplu, tak tam snad stihnu dojit🙂 🙂 tak teda u brany ve 12.45:-) To si jdes taky toho 3.11 ne pro ty papiry??🙂

kukulinka
20. říj 2010

@kamisek2000 jojo, mě začíná mateřská 3.11. a jdu tam v 9.hodin 🙂. Na zítřek se těším, jsem zvědavá 🙂

kamisek2000
20. říj 2010

@kukulinka ja jdu v 8.30:-) 🙂 a materskou od 5.11 😀

matysekk
21. říj 2010

Ahoj holky,přeji všem krásné ráno.Venku je teda opět zataženo a chvilkama prší,ale snad nám to náladu nezkazí.Už mám konečně výsledky z amnio.Potvrdilo mi to stoprocentně kluka a zdravýho.Příjemný to nebylo,ale za ten klid to asi stojí.Doufám,že kromě vělkýho ultrazvuku za 14 dní už mě žádný vyšetření nečeká.
Chtěla jsme se zeptat jak to máte se spaním.Já šílený,jsem zvyklá spát na pravém boku,ale to už nejde,levej bok mám šíleně přeleženej a na zádech se to zas nelíbí miminu.Taky jsem měla z dřívějška jednu polohu na břichu s pokrčenou pravou nohou a první těhotenství to fungovalo,manžel měl strach,že syna zalehnu,ale dopadlo to dobře a teď to vydržím na břichu tak pět minut.Taky se to miminu nelíbí.
Ach jo,to jsou pořád starosti. Ale krásný,jen jestli to vydržím do konce 🙂 .
Dneska zas valím na počítačový kurz,ještě příští týden a v pátek dělám zkoušky.Je to dost náročný,každý den a ještě s tím cestováním a pořád unavená,nevyspalá.Ale je fajn něco dělat aby nebyla nuda.
A pak už mě konečně od listopadu čekají radost.Musím konečně něco nakoupit na mimčo a taky na sebe.Sice zas tolik nepřibírám,holky za měsíc jen kilo,ale kalhoty už nedopnu.Mám už jen dvoje,které zapnu,ale snad v nich do konce října vydržím a pak hurá na nákupy.
Mějte se moc krásně. 🙂

martiska36
21. říj 2010

Ahoj holky,

zdravím Maty, tak jste si taky oddechli, hlavně že je vše v pohodě.
Se spaním je u nás taky veselo, na břichu už to tak 2 týdny nefunguje, na boku nic moc a když si lehnu na záda, tak s náma okamžitě nocuje i kanadský dřevorubec. Manžela tiše obdivuju.

kamisek2000
21. říj 2010

@matysekk tak to moc moc gratuluju 🙂 🙂 u mne se spanim taky nic moc, musim spat na boku... a ten mam za chvili prelezelej... 🙂byla jsem zvykla spat na brise ale to fakt nejde.... :( a na zadech uz vubeeec... to mi desne vadi... 🙂

matysekk
21. říj 2010

děkuju moc holky,ani si nepamatuju,kdy jsem měla takovou radost ještě mě čeká ten ultrazvuk na vyšetření srdce miminka,ale když už jsem se dostala až sem tak to bude v poho.
A co pohyby?U nás zas zážitek,předevčírem celou noc a jinak přes den se tak po hodině ozývá.A nejaktivnější je večer,když si lehnu.Přítel mu povídá pohádky a já piju meduňkový čaj.Kolem půlnoci usínáme všichni. 🙂

pajmou
21. říj 2010

Ahoj holky 🙂

@matysekk to je super, že jste oba ok, u mě spaní je takové všeliaké na zádech jsem nikdy spát neuměla, tak teď střídám boky a občas se přistihnu i na břiše...

Jinak mám -6kg a kalhoty mi nejsou žádné od 17t 🙂 tak chodím v těhuláckých už pár týdnů
@kukulinka to je super, že ten tlak drží, u mě zatím taky dobrý na tom dopegitu

kamisek2000
21. říj 2010

U mne se pohyby zatim nezmenili... porad klidek... je to nezvyk oproti tomu jakej to byl divoch :( Obcas kopneme, zavlnime a pak zase klid🙂

pajmou
21. říj 2010

Od jakýho týdne se ofico počítá III.trimestr?Ptala se mě na cvičení zda už jsem ve III.to určo ne, ale ani nevím od kolikátého tt to je.Díky

@kamisek2000 to u mě to trprva začíná být zajímavé ty pohyby, hlavně večer a v noci 😀

terak
21. říj 2010

@pajmou od 28tt

pajmou
21. říj 2010

@terak jé díky, tak to si ještě počkám 🙂

terak
21. říj 2010

@pajmou A to musis od tretiho trimestru nejak omezovat cviceni? Jedine snad brisni svaly, ale ty by se nemely posilovat tak nejak vubec.

pajmou
22. říj 2010

@terak jj právě říkala, že se ve III.tr můžou už jen šikmé, prý kvůli stahům dělohy

Jinak krásný den všem, vypravila jsem dítě do školy a jedu do práce balit...

terak
22. říj 2010

@pajmou No ja bych neposilovala zadne. ZA 1) to uz ani neni fyzicky mozne za 2) kdyz jsem se jen na dalku priblizila k posilovani brisnich svalu, tak maly zacal dost silne kopat, takze se mu to fakt asi nelibilo. Nicmene spis uvolnuj, na posilovani budes mit fakt spoustu casu potom. Me teda hodne pomaha chodit na chodicim pasu. Sice pomalu, aby se hlidala tepovka, takze max 5 km za hodinu, ale treba fakt celou hodku. Ted jsem tyden nebyla a vidim, ze nemuzu poradne chodit a boli me kycle. Budu se muset zase donutit. Tech 8 kilo, co mi zbývá do stovky neni zas tak moc ☹

kamisek2000
22. říj 2010

dobre ranko🙂

kukulinka
22. říj 2010

@kamisek2000 ahojky, tak co sehnala si fusak? Mamka mi dneska koupila tu knížku Něžná náruč rodičů, jak nám včera říkali o tom klubíčkování, je v tom i DVD, tak se těším 🙂.

matysekk
22. říj 2010

čauky,tak jsem se dívala,že některé z Vás už mají vybrané jména.My se pořád nedokážeme dohodnout.Zvažujeme Mariána.Co Vy na to?Hlavně se mi líbí,že to jméno není tak rozšířené.U nás je samej Honzík,Pepík a taková klasická česká jména.

kamisek2000
22. říj 2010

@kukulinka jj sehnala, dneska tam pani byla🙂 koukala jsem i po nejake bunde na sebe ale nemam nic:( je mi lito na tu chvili davat za bundu 800,- :( tak jeste odpo zkusime tesco a kik... uvidime... :( ach jo... neni mi to vzdy pred brisko.. 🙂
Jee tak to mi pak povis jaka je🙂 ja si ted jdu konecne udelat jidlo, mam desnej hlad:( a cekat na Miru bych asi uz nevydrzela😀
@matysekk marian je hezke jmeno.. toho ma manza za bratranka... 🙂

tetamon
22. říj 2010

Ahojte holky,
ja jak jsem domaci slepice, tak se na ten net nedostanu tak snadno jako predtim (pac uz nemusim tak befelem vyhradne jen lezet, tak stejne furt neco pocochtavam doma - ale zehleni vecicek se porad nehybe 😉)

@kukulinka a jak se ti zamlouva? ja jsem to pred lety objvila v knihovne a byla jsem nadsena, ted to mam pujcene od sestrenice, a je fakt krasna (i kdyz stejne nebudu vedet co s tim chroustem vyrabet, a kdyz uz ho drzim TAK, tak budu maturovat pri tom, jak ji prestelovat do jine polohy 😀 )
Ono to vypada tak krasne snadno, kdyz se divam na to DVD nebo i fotky....a pak... 😲

pajmou
22. říj 2010

@matysekk já chtěla Honzíka a manža nechce, je taky Honzík 🙂

jinak hezké odpoledne a večer všem, manža mě pozval na romantickou večeři tak se jdu čančat, jen nevím, kam schovám pupek, mám jen jedny džíny ☹

kukulinka
22. říj 2010

@tetamon tak jsem jí stihla prohlídnout a je fakt super!!!!hodně obrázků a čtení, mám o víkend co dělat 🙂. Ale praxe bude stejně jiná, si myslím 🙂.

kamisek2000
22. říj 2010

@pajmou jee to ti zavidim🙂 🙂 tak si to uzijte🙂 🙂

matysekk
23. říj 2010

@pajmou Honzík u nás taky padl,tak se jmenoval otec přítele,ale je jich tady u nás celkem hodně.Taky jsem myslela na jméno po příteli,je Leoš,ale to se mu nelíbí.S tím výběrem to bude ještě těžký.

@kamisek2000 Marián zatím vede.Tak uvidíme.Míša je taky hezký.Už jste asi rozhodnutí.U nás je Michalů zase hodně v rodině.Taky padl Michael,není to špatný,ale je to podobný Michalovi.

Chtěla jsem se holky zeptat jak jste léčily kašel.Mě obvoďačka poslala do lékárny a z lékárny mě poslali ke gynekoložce.Ta mě řekla,že můžu s rozumem všechno.Což je v podstatě asi blbost,když to v malém množství nezabere a já se potřebuju doléčit.Tak jsem jen u jitrocelového sirupu a na krk mám Septisan.Nemáte něco účinného,už mě to trápí týden a je to spíš horší.

kukulinka
23. říj 2010

@matysekk já měla na kašel Stodal a pomohl suprově.

matysekk
23. říj 2010

@kukulinka děkuju a nevíš jestli je na předpis nebo můžu pro něj přímo do lékárny?

kukulinka
23. říj 2010

@matysekk je volně v prodeji 🙂

kamisek2000
23. říj 2010

@matysekk ja puvodne chtela Dominika🙂 ale manza zvitezil no... 🙂
Ja brala na kasel ten jitrocelovej sirup a nejaky cucavy pastilky a taky to pomohlo... 🙂

kamisek2000
23. říj 2010

Holky, fakt se z toho picnu:( delame ipu na stese, vcera jsme byli jednu koupit, ze to snad bude stacit.. ze jsou tu jeste nejaky doma... a ty co jsou doma jsou v prd... takze manza jel koupit dalsi 3, to je 2000,- z ceho budeme zit do vejplaty nevim😀 asi budeme jist kaminky a ja budu chodit jen v mikine, ptz mi nic neni 😀 😀 docela sranda... do toho dneska vola tata, ze jsou v Praze a doma nevipli zehlicku, jestli tam muzu jet a schodit pojistky na elektrinu aby nevyhoreli.. tak tam jedeme a chciplo nam auto... a nejede... takze nas tahla domu svagrova... fakt super... cekam co se jeste podela... ptz kdyz se neco sere, tak uz vsechno a poradne, a bohuzel jsou to samy hooooodne levny veci :( :( To je fakt na odstrel 😲

tetamon
24. říj 2010

@matysekk a co nejaka domaci alternativka? Cibulovy sirup (me treba strasne nechutna, ale kamosky se po nem muzou utlouct 😉 )? Ten mi vzdycky poradne zabira.
A pokud mas moznost, tak zkus jinyho lekarnika, pac takovy lekarnik je k prdu a ne k tomu, aby pracoval v lekarne 😝

@kamisek2000 jezkovy zraky, tak snad uz to bylo vsecko. Sice to zni jako klise, ale je to fakt, hlavne, ze vy jste v poradku, ale chapu, ze kdyz nejsou penize, je to vsechno na figacku. Nas ceka prvni mesic "na ostro" s hospodarenim. Doted jsem jela cast ze sve vyplaty, ale ted uz jsem na neschopence 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru