Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

lendaw
23. srp 2010

@tetamon velké čururu 😀 😀 😀 Na to už se fakt těším, protože k tomu nedošlo už hodně dlouho 😀 😀 😀 Mě bude stačit, když se budu znovu vejít do bot 😀

tetamon
23. srp 2010

@lendaw ted jsem docitala tvoji "historii", tak to o to vic drzim palce, a gratuluju, ze jste to, holky sikovny, takhle dotahly az do konce 😉
Neboj, zase vejdes, hlavne porid pohodlny boty, ted par roku za damosku nebudes 😀

lendaw
23. srp 2010

@tetamon já už několik let jedu hlavně v teniskách a polobotkách 😉 Teď přes léto vedou sportovní sandále, ale i u nich už přijde, že z nich chvílema doslova vytejkám 😅

tetamon
23. srp 2010

@lendaw jo, tak to mam obavy, jak ja budu resit v tom prosinci-lednu, kdy mam termin 😒 Doufam, ze nekde sezenu duchodky 😕

lendaw
23. srp 2010

@tetamon zrovna jsem si nedávno říkala, že je fajn, že rodím v létě. ´Já mám teda jedny takový vyšpláplý sněhule, do kterých bych se vlezla, vejdu se tam i s pletenou ponožkou, ale třeba zrovna to nazouvání ponožek je teď docela velký problém a tak jsem vděčná za to, že můžu chodit naboso.

kamisek2000
23. srp 2010

@tetamon To mi povidej,... ja jsem zvedava i na obleceni.. zimni bundu atd... vubec nevim kde neco sezenu... 😀 Bude to sranda... 🙂)

@kukulinka: ja jdu ve stredu taky🙂 a mela jsem furt za to ze jdu az 28. 😀 v kolik jdes? ja v pul 11 myslim

tetamon
23. srp 2010

@lendaw
@kamisek2000 no, ponozky budou problem, to vim, prave proto chcu duchodky 😀 ty jsou na zip, to snad nejakym zpusobem budu moct zvladnout 🙂
A jinak, kami, ja to budu resit poncem. Nahuhulim svetrama a pres to ponco. To je "Nafukovaci", akorat se holt mozna pripravim o vyhody tehuli - pousteni sednout. I kdyz me stejne pousteji malo, plus jsem takova koule na zacatku sestyho mesice, ze mozna v tom osmym, devatym to nakrasne pres ponco nepujde prehlidnout 😀

kamisek2000
23. srp 2010

@tetamon T taky neni spatny napad🙂 Mno hele mne prijde akorat ze kdyz se normalne obliknu ze vypadam jk koule, ne jak tehule. a brisko uz mam taky pekny, ale stejne... 🙂 A s ponozkama mam problem uz ted😀 Si pripadam jak duchodce😀 mozna jeste hur.. kdyz nekam jdu funim jak balon kor do kopce.. jak jsou ty vedra je to desny..

lendaw
23. srp 2010

@kamisek2000
@tetamon na mě lidi ještě na konci 7m nepoznávali, že jsem těhu ☹ Mám k těm kilům ještě hodně velký prsa, který všechno překryjou ☹

kukulinka
23. srp 2010

@kamisek2000 já jdu už v 9hodin ráno 🙂

kamisek2000
23. srp 2010

@lendaw hlavni ze vime sami o sobe ze jsme tehulky🙂

@kukulinka tak to se tam asi neuvidime🙂 Drzim palecky😉

kukulinka
24. srp 2010

@tetamon mě natýkaly nohy i před těhu, takže teď je to mnohem horší a je fakt, že váha jde skokově, kolem 10 dní jsem měla furt stejně a během tří dní nahoře 1,5kg....to mám vždycky před poradnou tohleto 🙂

kukulinka
24. srp 2010

@kamisek2000 hmmm, to je škoda, tak snad příště 🙂.asi nás pošle na tu cukrovku, to bude mazec, já se tam poblinkám, nesnesu pít sladký pití, fuuuujjjjj ☹((

kamisek2000
24. srp 2010

@kukulinka mno mne to taky vadi, ted v tehu... predtim v poho ale ted??:( uvidime... :(

tetamon
24. srp 2010

@kukulinka treba to nebude tak zly, a kdyz se poblinkas, tak budes znovu a znovu 😒 Taky se na to fakt netesim 😕 V patek se asi dozvim, kdy naklusnu 😝

tetamon
24. srp 2010

Jo, a hlavne mi vadi to, ze musim na lacno, a pak jeste takova nechutna perda do zaludku. FUuj

kamisek2000
24. srp 2010

@tetamon jo toho se bojim hodne, jit na lacno.. ptz mne je po ranu blbe jak se nenajim.. a jeste takovou dobu.. prej tam pak cekas asi jeste hodinu a berou ti dalsi krev... Bude to fakt sranda.. alespon u me...
Ale prej to tak hrozny neni s tim sladkym koktejlem😀 Nekomu to i chutna... ze to neni nic hroznyho.. tak uvidime🙂 kazdy ma jiny chute🙂

kamisek2000
25. srp 2010

@kukulinka Ahojky🙂 tak jak si dopadla? Kdy jdes na cukrovku?? Ja vse ok, a v pondeli v 7 nastup... jsem na to zvedava... 🙂 mne je po ranu blbe kdyz se nenajim... tak doufam ze to bude ok a neslozim se tam🙂)

tetamon
25. srp 2010

@kamisek2000 podle toho, co rikala kamoska, tak ti vezmou pred, po hodce, a po dvou. Ble. Taky jsem slysela, ze zalezi, jak kde, nekde tu glukozu hodi do citronove stavy nebo caje, takze to neni takova prisernost, jako kdyz se to pije jako sladka voda 😕 Uvidime 🙂

kamisek2000
25. srp 2010

@tetamon tak tam u nas davaji urco jen tu vodu😀 😀 Fakt se toho desim... 🙂

tetamon
25. srp 2010

@kamisek2000 tak si vem citronku do kabelky 😀 Vim, ez to tak holky pred par lety delaly, ted uz vetsina rikala, ze jim to sestricka okyselila sama od sebe (asi vyhodnotili, ze citronek je tak levna zalezitost 😀)

kamisek2000
25. srp 2010

@tetamon a to muzes jo???:o

tetamon
25. srp 2010

@kamisek2000 netusim, ale fakt vim, ze tenkrat (pred tremi, ctyrmi lety) to holky hromadne rikaly.

kamisek2000
25. srp 2010

@tetamon Mno uvidime🙂 Ty mas jit kdy?

tetamon
25. srp 2010

@kamisek2000 jdu zitra na velky utz, v patek na ko, takze pak se dozvim kdy jdu na cukrovku

kamisek2000
25. srp 2010

@tetamon tak to jooo 🙂 🙂

tetamon
25. srp 2010

kami: ted zacinam pomalu trnout hruzou, jestli se prte zitra predvede v plne parade a konecne ukaze, co je zac, ne jak minule zkrizeny nohy. A ze je v poradku. Achjo, a ze pry tehu je pohodova doba v zivote zeny 😀

kamisek2000
25. srp 2010

@tetamon mno tak ti budu drzet palecky at se ukaze🙂 ale jak znam deti.... 😎 😎 😎 co bys chtela? holku nebo kluka??🙂

tetamon
25. srp 2010

@kamisek2000 malilililililililinkato vic kluka, ale je mi to jedno 😉 Tatinek VELICE holku (resp. je si jisty tim, ze to JE holka 😀 )
No prave, minule mi na utz u doktorky prte hodilo krizmo nohy, hlavu do dlani...a tu mas 😖 Tak uvidim zitra.

kamisek2000
26. srp 2010

@tetamon tak dej vedet jak si dopadla🙂 drzim palce🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru