Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

tetamon
7. pro 2010

@kukulinka hmmm..tak to byla pekna divocina. Hlavne, ze vsechno dobre dopadlo.
A neboj, ty bundy uply pres zadek se samy spravi. Ten energeticky vydej pri kojeni se nekde projevi, to se neboj 🙂

martiska36
8. pro 2010

AHoj holky, tak už jsem tu taky a dočítám výslech Kukuli 🙂 ,moc gratuluju a hlavně že jste oba už v pohodě doma. Ach jo, taky bych to chtěla mít už za sebou, ale my holt s Káčou máme ještě 3 měsíce před sebou... Snad už to doklepeme v pořádku. Zítra jdeme do poradny už do porodnice tak uvidíme co bude.

pajmou
11. pro 2010

Tak jsme objednali kočárek mám radost 🙂 co vy holky, co nového?Stále v celku?

kamisek2000
11. pro 2010

@pajmou jakej si objednala?🙂 jj stale 2 v 1😀

pajmou
11. pro 2010

@kamisek2000 nechce se mu viď do zimky ani se nedivím 🙂
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...
carbon barvu
Už máš po prvním termínu?

kamisek2000
11. pro 2010

@pajmou je peknej🙂 ja mam jen termin podle utz, kdy jsem mela posledni ms nevim vis🙂

pajmou
11. pro 2010

@kamisek2000 a ten máš kdy?

kamisek2000
11. pro 2010

@pajmou v patek.. tak uvidime jestli se vyklube🙂

pajmou
11. pro 2010

@kamisek2000 tak držím palce 🙂 já akorát sepisuju co vše zabalit, nemám co dělat...

kamisek2000
11. pro 2010

@pajmou dekuju 🙂 snad brzy poleze kluk jeden usatej🙂 jinak gratuluju ke chlapeckovi🙂 uz mate jmeno?

pajmou
11. pro 2010

@kamisek2000 bude to Jiřík, aby se to nepletlo, chtěla jsem po tatovi Honza, ale on nechtěl

Hezký večer

kamisek2000
12. pro 2010

@pajmou tak u nas manza chce po sobe🙂

kukulinka
12. pro 2010

čauky holky, jak se vede? já si užívám maminkovského života, je to faj, spinká krásně a budí se po 3 hodinách, někdy i dýl 🙂...už couráme s kočárkem venku, je to fajn 🙂...já jsem taky OK, jizva kapku bolí, ale to přejde....

pajmou
12. pro 2010

@kukulinka to je výborná zpráva, časový harmonogram závidím 🙂 snad i u nás to tak bude, tak pak přihoď nějaké fotečky

kamisek2000
13. pro 2010

@kukulinka ahojky🙂 tak to je dobre, jen uzivej... 🙂 my si vcera domu privezli autosedacku od manzi segry... treba to k necemu bude, ze si rekne ze uz muze jezdit tak pujde ven... ale zatim se nic nedeje🙂 Jen ja jsem pekne nachcipla a mam asi neco s nohou... udelal se mi tam flek a boli to jak krava... :"( tak jdu odpo k dr.. uvidime co mi rekne... snad to nic nebude...

pajmou
13. pro 2010

@kamisek2000 snad to nebude nic hrozného, dej vědět jak jsi na tom

kamisek2000
13. pro 2010

@pajmou tak tam mam nejakej zanet ci co.. dala mi masticku a uvidime... 🙂 takze nic hroznyho nastesti🙂

pajmou
13. pro 2010

@kamisek2000 tak aspoň tak, už jsi měla poslíčky?

pajmou
13. pro 2010

@kamisek2000 chtěla jsem se podívat, jaké máš bříško a žádné nové fotečky 😒 🙂

kamisek2000
13. pro 2010

@pajmou jj mela.. ale ted dlouho nic.. 🙂 🙂 ja zase vyfotim.. 🙂 ale asi az zitra... 🙂 uvidim.... 🙂 Mam ho ale porad malinky... nebo mne to alespon prijde😀 kazdej rika jakej je to balon a mne prijde mrnavy😀

matysekk
14. pro 2010

Ahoj holky,přeji Vám moc hezký den.Dlouho jsem se neozvala Mám toho teď nějak moc.Hlavně se synem,puberta nám dává zabrat a ještě k tomu vybíráme školu.Už jsme toho celkem hodně projezdili a synkovi se nikde nelíbí.
Já se držím až na křeče a brnění v rukách,které mě přepadá pravidelně o půl jedné a po půl hodinách se vrací tak do šesti do rána.Už čtvrtý týden.Ani Magnezium nezabírá.Ach to se mám do konce na co těšit.
Jinak velká gratulace Kukulince,myslela jsem,že už i Kamča to bude mít za sebou,ale vypadá to každou chvilku.Moc držím palce. 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
14. pro 2010

@matysekk ahojky, njn puberta... 😀 To znam... mam brachu v puberte😀 kez by kazdou chvilku.... zatim to nevypada moc nadejne:"( se mi u me libi, tak aby vubec vylezl zlobidlo jedno maly😀

pajmou
14. pro 2010

@kamisek2000 Kontrola, stále jsi v celku, tak dobrý, můžu jít odpočívat .-)
@kukulinka moc hezké nové fotečky

kamisek2000
14. pro 2010

@pajmou jj bud v klidu... jentak se nerozdvojime😀 😀

pajmou
14. pro 2010

@kamisek2000 no asi to bude dáreček na vánoce, jako v ordinaci 🙂

kamisek2000
14. pro 2010

@pajmou asi jo, ale nebude se jmenovat Mikulas teda 😀 😀 ach jo... ani nevis jak me to uz stve... 🙂

pajmou
15. pro 2010

@kamisek2000 zatim si to nedovedu představit...přeci jen mám ještě kus před sebou 🙂 pošlu ti do IP telefon, kdyby něco tak dej vědět 🙂

kukulinka
15. pro 2010

@pajmou dík holky, dnes jsem měla termín porodu a už nám jsou 3 týdny....nevím, kdo by mě v tomhle vezl do porodnice...sněhu jako nasr.....☹..ode dneška jsem s prckem sama doma bez tatínka, musel už do práce, ach jo...prcek začíná kapku zlobit, nechce v noci spinkat, neřve, ale kníká a to nejde usnout, pak se trochu napije a usne, je to mrška zlobivá...🙂

pajmou
15. pro 2010

@kukulinka musí si najít svůj rytmus

kamisek2000
15. pro 2010

@pajmou jj urcite🙂
@kukulinka to my pak budeme mit tatku doma jen 3 dny... vic dovci nema :"(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru