Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
5. únor 2011

@kamisek2000 už to kolem mě rodí 9mimin v týdnu bojim bojim

kamisek2000
5. únor 2011

@pajmou neboj neboj🙂nebudu tvrdit ze je to prochzka ruzovym sadem, ale po porodu na tu bolest okamzite zapomenes🙂 stoji to za to!!!!!

pajmou
5. únor 2011

@kamisek2000 teď pordila další po 10-ti hodinách, praskl jí i svěrač auau

kamisek2000
5. únor 2011

@pajmou jeee holka nebooooj🙂) to nesmis tak brat.. bud hlavne v klidu jinak kdyz se budes nervovat porodis taky driv😀

pajmou
5. únor 2011

@kamisek2000 já vim, ale je děs to poslouchat...ale jinak to nejde 🙂 určo to bude bolet, ale snad to bude rychlé 🙂

kamisek2000
5. únor 2011

@pajmou Fakt to za to stojí... při kontrakcích jsem říkala jak už nikdy žádný dite nechci... ze i Mirecka jsem chtela nechat v brise😀 a pak hnedka po porodu to ze me vsechno spadlo a sla bych do dalsiho🙂 Fakt dneska uz si na ti bolest ani nevzpomenu...

pajmou
5. únor 2011

@kamisek2000 já vim, taky si nevzpomenu, ale teď už to začínám pomalu chtít mít za sebou 🙂

kamisek2000
5. únor 2011

@pajmou to verim no🙂 ale ono to utece, za 3 ho uz urco budes mit u sebe🙂 Jinak ja jsem zvedaav jak malej bude spat b noci... spi celej den dneska ato uz se dloooouho nestalo, tak doufam ze az pujdem spat my ze nebude mit den😀

romous
5. únor 2011

Dobrý večer maminky,dnes jsem narazila na toto téma,moc se mi líbí,jedno děťátko už mám,vážila jsem hodně nad 100kg a otěhotněla jsem jen s pomocí lékařů,díky své váze jsem neměla ovulaci.A proto bych se chtěla zeptat jestli jste tady všechny otěhotněli přirozeně a nebo takéé s pomocí odborníků.Moc bysme chtěli druhé děťátko,ale nechce se mi podstupovat to co poprvé tak jsem zvědavá jestli většina baculek otěhotní s pomocí a nebo prostě v pohodě. 🙂Snad nejsem moc drzá 😅

storm07
5. únor 2011

@romous Ahoj - já jsem měla o hodně více jak 100 kg během otěhotnění a otěhotněla jsem přirozeně. Naopak mě překvapilo, jak to bylo rychlé.
Byla jsem nemocná a rok jsem brala hormony a po nich také dost nabrala a kil ami zatím nejsou dolů. Styděla jsem se - u mé doktorky jakž takž v poho,ale na prenatálu nebo v porodnici hrůza - málem mi nevěřili, že jsem v těhu přibrala jen 10 kg. Otěhotnět nám povolili v červnu a v srpnu jsem už byla těhotná.

pajmou
6. únor 2011

@romous Ahoj já měla 163kg a otěhotněla jsem tak do 2dnů co jsme se s manželem rozhodli a úplně normálně 🙂 takže to tak snad bude i s druhým 😀

monulkah
6. únor 2011

@romous Ahoj tak my se ted snažili 6 měsíců a nakonec se to povedlo. Mám 105kg. U prvního to bylo hned ale taky jsem měla jen 82kg. Tehda jsem přibrala 10kg ted zatím 1.5kg a ted už jsou zas dole měla jsem virozu.

kamisek2000
6. únor 2011

@romous ahojda, ja zacinala na 112 a otehotnela jsem hned po vysazeni antikoncepce... uz ani dalsi MS jsem nedostala... 🙂 A to jsem ty prasky brala asi 7 let... 😀

romous
6. únor 2011

Teda tak to vůám závidím,já mám celkově v sobě dobrej bordel asi,protože nemám ani mens.pravidelně ted sem to měla naposledy na začátku prosince,ale prostě už mám doktorů dost a tak se mi tam vůbec nechce. 😖

krpeska
6. únor 2011

Ahoj holky tak jsem zas nemocnici přežila ale budu si doma muset měřit cukr ach jo budu ubližovat sama sobě ☹ ☹ Jinak snad dobrý na ultrazvuku nám potvrdili slečnu a už má 720 g tak pěkně roste 🙂 🙂 🙂

elennka
6. únor 2011

ahojda holky, můžu se přidat k diskuzi, zatím těhu nejsem.. ale snažilka nad 100 kg ano.. jinak pěkné odpoledne

martiska36
6. únor 2011

@elennka AHoj, každá nová duše vítaná 😀 Aspoň nás, co to budeme mít za pár týdnu za sebou bude mít kdo v diskuzi vystřídat...

Zdravím všechny, tak my dnes začínáme odpočítávat poslední měsíc do konce, aktuální termín máme 5.3., tak uvidíme.

elennka
6. únor 2011

no u mě to tak rychle nepůjde.. ale to nechám na osudu...

martiska36
6. únor 2011

Osudu jsme to nechali taky, i vzhledem k věku, zdravotnímu stavu atd. jsme s manželem řekli, že se snažit budeme, ale ne úplně za každou cenu a ono to vyšlo. Takže zůstala bych hlavně klidu, a když má miminko přijít, tak si cestu najde.

elennka
6. únor 2011

prešně tak, takové to snažení za každou cenu mám už za sebou, a stálo nás to málem vztah.. hodili jsme to za hlavu a nějak bude 😵

martiska36
6. únor 2011

@elennka ono to chce vážně hlavně klid. Vím, lehko se to říká, když nám se zadařilo, ale mám kamarádky - štíhlé kočky, obě mají problém a obě jsou zoufale upnuté na snažení. Ale takhle to nefunguje. Na to ale každý musí přijít sám.

Když budu rodit, bude mi skoro 36 a otěhotnění považuju víceméně za zázrak. A teď právě se mi malá slečna v bříšku pokouší prokopnout žaludek.

dlabinecka
6. únor 2011

@elennka Můžu se zeptat proč si myslíš, že to "nebude jen tak" ??

elennka
6. únor 2011

@dlabinecka neb jsme se snažili od 1/2007 a loni jsme si řekli, že se na to vykašleme..prostě nesnažit za každou cenu. Snažení nás málem stálo vztah. Protože neustálé počítání plodných dnů, ládování se hormony, moje rozhozená psychika..
Tak jsem si prostě řekli, že tomu necháme volný průběh.. Jinak mám PCOS, to je hlavní můj problém...

matysekk
6. únor 2011

@pajmou počkej to myslíš vážně s tou váhou 163?Já jen,že podle fotky na to nevypadáš.Já jsem měla 124,když jsem otěhotněla.

matysekk
6. únor 2011

@janulazaynab maliníkoý čaj má zkracovat druhou dobu porodní a usnadňuje vyvolávání kontrakcí,ale na každého to působí jinak.

kamisek2000
6. únor 2011

ahoooooooj🙂 jsme se ted vratili z prochajdy🙂 bylo tam uzasne... 🙂 🙂 vam musim ukazat jakej byl dneska mirdik frajer🙂

martiska36
6. únor 2011

Maliník asi zkoušíme skoro všechny, ale co lněné semínko, zkoušela jste některá ? Včera jsme byli na infoschůzce v porodnici a tam je přímo v doporučených přípravných prostředcích - 1 lžička denně. Máte zkušenost ?

janulazaynab
6. únor 2011

@matysekk - já rodila sedm hodin.. v sedm rano mi dali tabletku, v devet praskli vodu a maly se narodil ve 14:14ho, takze by mi to ani malinikovy caj tolik neurychlil 😀 Rika se, ze druhy porod byva rychlejsi nez prvni, tak uvidime..

dlabinecka
6. únor 2011

@elennka Já mám taky PCO a jsem podruhé těhotná 😉 Pomohl mi doktor během ane ne půl roku 😉

matysekk
6. únor 2011

@janulazaynab tak to si měla dobrý,já jsem měla poprvé bolesti asi od jedné v noci,ale to jsem ještě mezi kontrakcema do pěti pospávala a o půl dvanácté v poledne mě brali na sál,protože jsem se neotvírala a malej šel zadkem.Teď to budu mít po patnácti letech tak to bude stejně jako poprvé.Už to vypadalo,že opět zadkem,ale malej se mě nečekaně otočil tak uvidím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru