Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
9. únor 2011

@krpeska stále a ještš budem 🙂 jedu se akorát protáhnout do bazíku, možná budeš mít plánovaný císař, ale tak aspoň budeš vědět kdy 🙂

Tak hezký den

matysekk
9. únor 2011

@matysekk už to máš za chviličku,určo se těšíš. 🙂 🙂 🙂

pajmou
9. únor 2011

Ahoj holky jsem vyvenčená, co tady nového?Já už se začínám doslova valit 🙂

janulazaynab
9. únor 2011

@pajmou - já taky před chvílí přišla z procházky s malým. Ještě že byl tentokrát v kočárku, protože i tak mě pěkně rozbolel podbřišek, natož abych ho naháněla 😀 S tím valením se bych to viděla nápodobně 😝

pajmou
9. únor 2011

@janulazaynab já už moc chodit nemůžu :-/ ale i tak byl bazén super a pak jsem aspoň prolítla krám a musela jsem do t-mobile zaktivovat si net do mobilu, abych byla on-line v porodnici, protože u nás jsou zakázané návštěvy, tak aspoň trochu ,,mezi lidi,,

janulazaynab
9. únor 2011

@pajmou - vím, že při Mikulíkovi už jsem se ke konci houpala jak kachna 😀 Kdysi jsem se smála těhotným, když jsem je viděla takhle chodit a za chvílí tak budu taky 😀 Jak to, že nemáte návštěvy? Kvůli té chřipkové epidemii? Mě při Mikulkovi navštěvoval jen manžel, protože rodina je 120km daleko, ale teď už by měly přijít i dvě kámošky, co jsem si právě v porodnici našla - s jednou jsem rodila na sále a pak i ležela na pokoji, tak máme kluky jen chvíli od sebe a vždycky jsem si mohly napsat, co malý dělá a jestli to dělá i ten její.. to byla kolikrát velká pomoc, zvlášť když jsem ještě nevěděla co a jak a Mirka taky ne 😉

pajmou
9. únor 2011

@janulazaynab jj zákaz návštěv kvůli epidemii

matysekk
10. únor 2011

@pajmou tak to je pěkně blbý,u nás ještě zatím dobrý..Tak jsem Ti psala,že se určitě těšíš a napsala jsem si to sobě.Tak ,kdy máš ten termín?

matysekk
10. únor 2011

@pajmou tak to je pěkně blbý,u nás ještě zatím dobrý..Tak jsem Ti psala,že se určitě těšíš a napsala jsem si to sobě.Tak ,kdy máš ten termín?

pajmou
10. únor 2011

@matysekk první ve středu, tak už se těším, musíme na tom s manžou trošku zapracovat 😀

josefine
11. únor 2011

@pajmou Jé ty se máš. 😉

matysekk
11. únor 2011

@pajmou taky závidím,mě se začíná špatně dýchat,nemáte s tím některá zkušenost?

janulazaynab
11. únor 2011

@matysekk - a kdy Tě to chytá? Při zátěži?

pajmou
11. únor 2011

Tak dnešní kontrola OK 🙂 máme 3,65kg tak snad nebudem přenášet

matysekk
12. únor 2011

@janulazaynab dneska už je to dobrý,ale dva dny jsem to měla i při chůzi nebo,když jsem se najedla.Doktorka říkala,že je to k těhotenství a já jsem myslela,že mám skoro infarkt.Taky to může být od páteře.

Jinak už mám termín.22.2. jdeme na sekci.A už od středy budeme v nemocnici na pozorování.

matysekk
12. únor 2011

@pajmou tak to máte akorát,my budeme velcí i v předstihu

pajmou
12. únor 2011

@matysekk budu držet palce...kolik už máte?

matysekk
12. únor 2011

@pajmou na velkej UT jdem až ve středu,ale teď už to vypadá kolem 3 kg

janulazaynab
12. únor 2011

@matysekk - vidíš, aspoň se nemusíš stresovat, když víš, kdy to bude a nemusíš se nervovat, jestli to jsou kontrakce, nebo nejsou.. a jestli Ti praskla voda.. My byli na vyvolání a bylo to o dost lepší než přirozeně 😉

matysekk
12. únor 2011

@janulazaynab nevíím jestli je lepší,když to víš.Možná tak pro klid,že budou všechna vyšetření hotová.Jen mě štvě,že budu tak brzo v nemocnici.

janulazaynab
12. únor 2011

@matysekk - zas se můžeš těšit, že už budeš mít mimi u sebe 🙂

ohenavoda
12. únor 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Čekáme třetí mimi, ale žel jsem nestačila do otěhotnění (chtěli jsme ještě jedno mimi ale až za dýl, tohle nás trošku překvapilo 🙂 ) pořádně shodit, takže začínám na strašných 105 kilo. 😒
Zajímalo by mě jakou máte zkušenost - kolik nejmíň se vám podařilo přibrat během těhu?

martiska36
13. únor 2011

@ohenavoda AHOJ a vítej, myslím, že rekordmanem v nepřibírání je tu Pajmou - mrkni o pár příspěvku zpátky. Já jsem teď 3 týdny před termínem porodu a máme navíc cca 5 kg, takže taky celkem v pohodě. ( z toho mimčo v bříšku má aktuálně dle odhadu 3,2 kg)

matysekk
13. únor 2011

@janulazaynab tak to jo,na to se těším nejvíc

matysekk
13. únor 2011

@ohenavoda ahoj,tak to sem skoro ani nepatříš,kdybych měla tolik tak nemám asi žádný problémy.U prvního dítěte jsme přibrala 25 kilo a to mi bylo dvacet.Teď po patnácti letech jsem přibrala 12.

pajmou
13. únor 2011

@martiska36 To jsem 🙂 ale taky jsem z váš prostorově nejvýraznější, tak bych to neměla ani kam dát 😀

martiska36
13. únor 2011

@pajmou A vůbec, jak je ? Ještě se cvrček nehlásí, že by už ? My už vytrvale pijeme maliník, jíme lněné semínko, no nevím jak se ještě zašít chystat.

pajmou
13. únor 2011

@martiska36 taky piju a stále nic, no komu by se do té zimy chtělo...tady je zase sníh, už mě to nebaví...termín máme ve středu a pak v něděli, tak jsem zvědavá, chtělo by to čt to se vrátí můj porodník z hor 😀

liliz
13. únor 2011

Nazdárek holky,
tak hlásím, 2.2.2011 se nám narodil akutním císařem Petříček 🙂 , jsme v pořádku a od úterka i doma. Je to super. Po porodu mám váhu ještě o 2 kg menší, než při otěhotnění, celkem jsem přibrala 6 kg.
@janulazaynab Díky za tip na papírové utěrky, bylo to super. ve Vsetíně jinak vše v poho, doktoři žádní odsud z porodního neodcházejí, všichni tam byli moc milí a příjemní. Jo a hodiny si už brát nemusíš, na každém pokoji jsou hodiny. 😉

matysekk
13. únor 2011

@liliz moc gratuluju.Já mám plánovaný císařský řez.Nechceš mi napsat jaký to bylo?Já už mám jeden za sebou před patnácti lety a nemám na něj dobbré vzpomínky.

janulazaynab
13. únor 2011

@liliz - Jůůů, paráda, moc GRATULUJI! 😉 Zrovna jsem si říkala, že se Ti musím ozvat nebo mrknout na profil, jestli už nemáš nějaké fotky, že malé už musí být určitě na světě 😝 Takže císařem? Jak to? A jaké byly míry? To je fajn, že už tam mají hodiny, asi už si stěžovalo víc maminek, tak to konečně napravili 🙂 Doktoři mají dávat výpověď k poslednímu únoru, takže jsi to stihla ještě za provozu - já mám termín 20.dubna, takže už by to mělo být taky všechno v pořádku. Co Kilián? Pořád z něj byly sestřičky tak vybobkované? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru