Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

matysekk
28. srp 2010

@tetamon já se taky budu stěhovat,ale až někdy kolem vánoc.Ještě máme spoustu dodělávání na domku,tak snad to bude brzo.Neboj fusky seženeš.
Jdu na tu procházku,tak se měj hezky. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 no nejaky ten nezistny a nevycerpatelny sponzor by se fakt hodil 😀

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon to mi povidej🙂 ale furt ne a ne nejakyho sehnat🙂

tetamon
28. srp 2010
kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon se mi nesmeeej 😀 😀 😀

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 no ja se smeju nam 😉

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon tak to jo🙂 ja ted koukam na tu autoskolu naroda😀 zatim 1ch 😀 ale po druhym kole to bude narez :-d

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 zcela dobrovolne nemam tv 😀 ale jdu pomalu utrit nadobi, a asi zkusit pomalu sbalit prvni varku nejakeho obleceni pred stehovanim, sice tu budu mit mesic binec, ale ted uz fakt nezvladam balit najednou 😕

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon to se ani nedivim, ja dneska uklizela a kdyby si me videla... 😀 jak baba tesne pred smrti :-d

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 tak neco 😀 uz ted se desim, jenom ocima prejedu po tom, co vsechno musim pakovat 😀

kamisek2000
28. srp 2010

@tetamon to verim, kam se stehujes?

tetamon
28. srp 2010

@kamisek2000 jenom po pze, ze suchdola na zizkov. Tam, co jsem ted, by se stezi vesel par, a s mimcem by to fakt neslo ☹ Jinak to tu mam radsi. Ale tohle bylo pres znamou a tak vyhodny a velky podnajem nenajdem...

kamisek2000
29. srp 2010

@tetamon hlvane at se vam tam libi🙂

tetamon
29. srp 2010

@kamisek2000 ono to asi neni naposled, protoze letos-pristi rok by mel drahous statnicovat, a pak chce jit studovat dal, a to jeste nema uplne jasno, jestli zustanem tady v pze. Takze me v lete mozna ceka dalsi stehovani 😀

kamisek2000
29. srp 2010

@tetamon jezis😀 to by mi hrablo😀

tetamon
29. srp 2010

@kamisek2000 nic neni vylouceno 😀 Ale nastesti mam sanci si to ted po skoro osmi letech na jednom miste posprebirat, takze snad aspon docasne ubude veci 😉

kamisek2000
29. srp 2010

@tetamon Jj to jo, ale zase 2x za sebou 😀

tetamon
29. srp 2010

@kamisek2000 tak rok tam budem, aspon 😀

devila
29. srp 2010

Ahoj holky,
můžu se přidat?
Já jsem při prvním těhu začínala na 96 kg a rodila s 111 kg ☹ a při druhém začínala s 99 kg a rodila se 115 kg ☹ Je to síla. Nejhorší je, že po prvním těhu to šlo při kojení hezky dolů, ale ted ani za nic. Je to hrozné, už se na sebe nemůžu ani kouknout. A to jsem téměř celý život sportovala reprezentačně. Takže teď na váhu raději nelezu, ale těch 108 kg mít budu ☹

Tak moc bych chtěla alespon 85 kg ☹

kamisek2000
29. srp 2010

@tetamon Mno... al stejne, vsechno zase zabalovat.. atd.. ale vyoda je ze kazdy rok to budes mit doma jine 😀 😀

kamisek2000
29. srp 2010

@devila jeee jak ja po porodu bych taky chtela tak tech 80 klidne i vic 🙂 nez jsem poznala manzu, taky jsem tak nejak mela, mozna min.. 🙂 ale po tom co jsme spolu zacali bydlet to slo nahoru.. to byla veca sem, vecere tam, pravidelny jidlo a slo to rychle nahoru🙂 ale dolu uz moc ne.. nemela jsem nikdy na to u vuli.. 🙂 nekdo udela neco dobryho a ja proste neodolam🙂 Ted v tehu to neresim.. 🙂 mimi se ma dobre tak co, ale pak... pak to bude neco... 🙂

devila
29. srp 2010

jojo, já ´to taky nabrala až s manžou.do té doby jsem měla tak max. 85 kg ☹ Ale manža taky se mnou přibral. Měl 93 kg a ted má taky nějakých 110 kg 🙂

Ale máš pravdu, hlavně když je mimi ted spokojené, tak to neřeš. Ale já bych měla ☹ Ted mám teda po operaci karpálu na pravé ruce, tak nemlůžu ani civčit na tom stroji co mám doma půjčený ☹ Nemůžu se držet ☹

tetamon
30. srp 2010

@devila ahoj,
tak co zamotivovat manzu? 🙂 Kamos takhle, taky sportovec, vypapkal se pri vysce kolem 175 na 115 kg a zavelel, doma se fakt jedlo dietneji, a slo to dolu. Ted ma manzelku tehotnou, tak s ni solidarne taky pribira 😀 , ale pak to zase prijde...

Ja s tim mym houzvickou bych ho vyhubla do vyparena 😒
A co zkusit poctive denne dat treba..ja nevim, 100 cviku na bricho, 100 na zadek? Me tohle vetsinou aspon zakladne pomahalo, kdyz jsem byla netehu. Vcelku nejde o nejaky cvik konkretne, ale o tu pravidelnost. Tuky jsou teda strasny potvory, ale kdyz jedna par kilco zhubne, tak se ta motivace tak nejak dostavi sama, aspon u me 😀

Ted se teda koulim, no, ale holt at ma mimik, co si rekne (relativne 🙂)

devila
30. srp 2010

@tetamon No to bych ráda, zmotivovala i manžu, ale toho cvičení teda moc nebere. A co se týče jídla, tak um ě je problém ten, že já nesnáším jakékoliv zeleninové saláty a zelenině čerstvé taky moc nedám ☹ Nějak mi to rosteš v puse ☹ Ale to od malička. Manža naopak zeleninu miluje, což mu závidím. Já už to párkrát zkusila a snažila jsem se dát si salát, ale prostě to nešlo. ☹ A jak říkám, já jsem na sport byla zvyklá celý život. Dělala jsem reprezentačně atletiku a hrála basket. Ale pak to šlo a ted po dvou těhotenstvích jsem se dopracovala až sem ☹ Chtěla bych chodit cvičit, ale ještě kojím, tak jsem se nemohla nikdy nikam moc hnout. Mám doa půjčený stroj na posilování břicha, ale na tom ted díky té operaci taky nemůžu ted cvičit. Tak snad už brzy budu moct no.
Jo a před tím než jsem otěhotněl poprvé jsem chodila na bodystyling a kickbox.

tetamon
30. srp 2010

@devila a co zkusit nejaky proteinovy napoj? Me to taky docela pomohlo, a tim se dost rapidne da snizit energeticky prijem. Pravda, musela bys skouknout slozeni, jestli to jako kojici mamka muzes, ale jinak pokud nesalatujes, tak je to cesta (ja mam nejaky zdravoustravu milovny mimco, jak jsem zeleninu snedla, ale kdyz by prede me nekdo postavil treba frgal, tak jednoznacny vyber, tak ted bych si vybrala salata 🙂 ) Na vaze to teda poznat neni, ale nezlobila bych se, kdyby mi to chtelo zustat i po tehu 😀 I kdyz prvniho pul roku, resp. tech par mesicu, kdy budou hrozit prdy, tak to nevim, jak bych pak resila, bez zeleniny 😕

kamisek2000
30. srp 2010

Ahooooooooooj 🙂 jsem ted prijela z mesta, rano jsem byla na tom testu krz cukrovku.. no to byl humus:( hlavne jak mi bylo blbe, jak jsem nejedla... bleee:( jsem zvedava zitra na vysledky🙂

tetamon
30. srp 2010

@kamisek2000 az zitra, no zatr sakr 😕 Ale jsi dobra, zvladlas to 😉

kamisek2000
30. srp 2010

@tetamon to sice jo, ale chvilema jsem mela pocit ze to ze sebe vyhodim😀

tetamon
30. srp 2010

@kamisek2000 no uvidime, co ja. Doufam, ze vedomi, ze jestli vyhodim, pujdu jeste znovu, me ukeca k udrzeni uvnitr 😀 Ale jeste mam dva tydny casu 🙂 Vlastne skoro tri 🙂

kamisek2000
30. srp 2010

@tetamon prezist se to da, ale je to neprijemny no.. ale treba ti to bude chutnat 🙂 nekdo rika ze to bylo dobry...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru