Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
14. říj 2010

@pajmou No natoz ze ti ho namerila poprve a hned ti dala prasky to je neco... ja kdyz ze zacatku tehu taky mela vysoky tlak, ale jen diky nervum z dr tak to vyresili tak ze mi na cely den dali holtera na tlak a pak se videlo... vysokoej byl jen kdyz jsem se rozcilila v aute😀 a pak kdyz jsem byla zase u dr, jinak pres den normalka v klidu tak to neresili...

pajmou
14. říj 2010

Tak dneska 160/115 koupilla jsem tlakoměr a do neděle mám měřit, teď jsem měla 123/70 tak uvidíme

matysekk
14. říj 2010

Ahoj holky,přeji hezký večer.Mám toho moc,jezdím každý den na počítačový kurz a vracím se večer.Až do konce října.A jak se pořád máte?Mám za sebou odběr plodové vody,celý víkend jsem ležela,bylo mi potom hrozně.A už vím co to bude.Další kluk.A s tím tlakem to mám taky blbý.Pořád se mi motá hlava.Zítra jdu do poradny tak jsu zvědavá co mi doktorka řekne.

matysekk
14. říj 2010

teď tady čtu,že to bude samej kluk. 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kukulinka
15. říj 2010

ahoj holky,tak sluníčko nás opustilo, co, u nás je zataženo a mrholí ☹. Já jsem krasavice, oteklý nohy a ruce a zácpa, luxus ☹.....pěkný den, asi se vrhnu na puzzle 🙂

kukulinka
15. říj 2010

@pajmou to budou nervy z doktora nebo jak si přišla rychle, to mám také...před měřením musíš prý být alespoň 30minut v klidu....

martiska36
15. říj 2010

Ahoj všem, tak jsem taky přesedlala z beremka na koníka, tak doufám, že mě vezmete do klubu 🙂
Jen na představení - čekáme 1 mimčo - vzhledem k proběhlé amnio víme, že holčičku. Vzhledem k tomu, že jsem vážně starší matka a ještě kus baby s trvale vysokým tlakem i jako netěhotná, natož těhotná, tak jsme už absolovovali kdeco, ale zatím dobré a Káča se má k světu. ( teda asi Kačka, to ještě není na 100%)

kamisek2000
15. říj 2010

nazdarek maminky🙂 Tady je dneska taky pekne hnusne, tak dopo jedu k mamine, zitra ma oslavu tak ji jedu pomoct neco pripravit abych to pak hezky mohla zitra zpapat 😀 😀 😀
@martiska36 vitam te u nas a gratuluju k holcicce🙂

@matysekk a tobe gratulka ke chlapakovi🙂 🙂 Njn az vyrostou se budou prat o zensky 😀 bude jich malo 😀

pajmou
15. říj 2010

Ahoj holky,tlak od 18hod jako miminko 120/80, tak si ty silnější léky brát nemusím a uvidí se do neděle 🙂 mám radost 🙂) jinak jsem si teda koupila tlakoměr, stál skoro2tis, ale měří na 2x a pak vyhodnocuje, tak snad za to bude stát 🙂

U nás zataženo a hnusně 😀

kamisek2000
17. říj 2010

Dobré ránko Tak jsem konecne vstala Vcera jsme prijeli domu asi ve 12 Mamina mela oslavu narozek tak se slavilo Ja teda o pomerancovy vode, ptz jsem jeste i ridila Parada To bylo neco, vsichni pili a ja tam byla jak u suchanku

Holky mam dotaz: Nejak posledni dva dny je Mirdinek podezrele v klidu... Obcas si kopne ale jako nic moc, predtim ty dny byl jak zivel, to jsem o nem vedela porad, a ted kdyz se ozve je to "zazrak" Mate to taky nejaka? Nevim jestli bych nemela zitra zavolat dr, jestli je vse v poradku...

matysekk
17. říj 2010

@kamisek2000 ahoj,já to mám taky tak nějak podobně,ale jsem teprve ve dvacátém týdnu.Když se mi to stalo poprvé taky jsem měla strach,protože je hodně hyperaktivní a bylo mi to divný,ale doktorka mě ubezpečila,že se otočil a naráží na méně citlivá místa.A když jsem čekala své první dítě tak jsem pohyby cítila až úplně ke konci a jen tak občas.Tak se neboj.Pro klid si asi k doktorce zajdi,ale určitě se nic neděje.
Přeji hezký večer.

@martiska36 ahoj tak aspoň nějaká holka,už jsem myslela,že bude samej kluk.Já jsem taky starší,v prosinci mi bude 36,tak jsem absolvovala spoustu vyšetření,naposledy amnio a čekám na výsledky.

kamisek2000
17. říj 2010

@matysekk snad jo, uvidime... ale dekuiji... ja tam zkusim zitra rano zavolat a uvidime, dyztak budu za hysterku🙂 jako pohyby citim, tak snad je vse ok, jen neni tak akcni jako byl posledni dny...

martiska36
18. říj 2010

Dodbé ráno těhulky, zdravím z Brna.

Matysekk: neboj, amnio určitě bude v pohodě. My jsme na výsledky nečekali, připlatili jsme si tzv. rychlé výsledky ( volají v den odběru večer) a aspoň ty největší vady vyřadí hned. Podrobně jsme si pak přečetli po 10ti dnech po odběru.

Holky poraďte, oblečení zvládám v pohodě ( myslím svoje), až na jednu věc. Poraďte nějaký dobrý obchod nebo zásilkovku na pyžama a noční prádlo obecně, to jsem v Brně zatím jaksi neobjevila a až dorostu velrybí velikost (a to nebude dlouho trvat) tak tohle tohle nemám dořešené. Předem díky.

kamisek2000
18. říj 2010

@martiska36 http://www.bonprix.cz/bc/Damska-moda/noční-prád..., pak bude urco neco na http://www.petrklic.cz/ myslim ze na netu toho bude spousta🙂

matysekk
18. říj 2010

@kamisek2000 to moje bylo akční celou noc,pět dní jen mě tak lehce šimral a silně to začalo včera odpoledne,ale po chvilkách a hned jak jsem lehla tak to začalo.nahoře,dole.Musel tam snad dělat kotrmelce.Byla to šílená noc,ale jsem ráda,že je v poho.Občas se ozvou a pak odpočívají.Sestřenice má tříletou holčičku,včera mi povídala,že když ju čekala tak ke konci se vůbec nehýbala.Doktoři jí řekli,že spí tak ji vzali do nemocnice a snažili se mimčo budit,ale marně.Pokud chce odpočívat tak ho nikdo neprobudí.Zbytečně se bojíme.

matysekk
18. říj 2010

@martiska36 dík,já se nebojím.Jen to čekání je dlouhý.Mohli jsme si připlatit,ale mám počit,že platím poslední dobou úplně za všechno.léky,které jsem užívala jsou pro těhotné třikrát tak dražší.Tak každá návštěva doktora je fakt o penězích.A to jsem nezaměstnaná.
Ty obchody jsem ještě neměla čas obhlídnout,z pracáku mě poslali na kurz tak do konce měsíce sice jezdím do Brna,ale jsem tak vyřízená,že po obchodech jdu jen vyjímečně.Ale koukala jsem na netu,že na Svoboďáku je nějaký velký obchod s oblečením pro těhotné a pro miminka.V listopadu tam určitě zajedu.Nemám doma skoro nic,sice tohle je moje druhé dítě,ale neplánované a po 15 letech.Takže všechno budeme pořizovat úplně od začátku.

kamisek2000
18. říj 2010

@matysekk Dneska kopinkoval rano, tak je snad vsechno v pohode.. 🙂

pajmou
18. říj 2010

Ahoj holky 🙂 jak se máte?
@kamisek2000 volala jsi dr?Snad je tedy vše ok, když kope
@martiska36 ještě zkus www.buclounek.cz

kamisek2000
18. říj 2010

@pajmou nevolala, dneska rano fakt blbnul... tak me uklidnil.. treba fakt odpociva... 🙂 🙂

pajmou
18. říj 2010

@kamisek2000 tak to je dobře, já vždy když jdu k dr.tak jsem na nervy a mrně to asi ví, tak ani nekope, potom to tedy zdatně dožene 🙂

kamisek2000
18. říj 2010

@pajmou Njn jsou to raubiri🙂 🙂 Akorat jsem dneska rikala, jak to leti... 🙂 ze uz bude konec rijna a pak za mesic a neco rodim... hruzaa.... ale tesim se.. moc moc moc 😀

pajmou
18. říj 2010

@kamisek2000 já si to ještě užiju v bříšku, teprve to začíná být zajímavý 😝

kamisek2000
18. říj 2010

@pajmou to verim no🙂 🙂

pajmou
18. říj 2010

@kamisek2000 koukala jsi na jednorázové kalhotky po porodu?nemůžu najít jakoé dělají velikosti zda i pro normální lidi 🙂

kamisek2000
18. říj 2010

@pajmou jj delaji velke, oni jdou hrozne natahovaci takze myslim ze nejake byli i univerzalni vel. a pak jsem videla i xl, ale jsou fakt hrozne pruzny, tak si myslim ze se toho nemusis bat🙂 zajdi do lekarny, nebo zdr. potreb a pani ti urco ukaze, mne taky ukazovala jaky maji...
A ejstli muzu doporucit, tak si kup ty sitovany, ne ty "papirovy" jsou sice levnejsi ale ty sitkovany jsou lepsi, lip sedej, daji se preprat tak jich nemusis mit ani hodne a stacej treba 2-3🙂

pajmou
18. říj 2010

@kamisek2000 díky za tip

kukulinka
18. říj 2010

čauky holky, tak jsem doma. Měla jsem dneska rozlučku v práci, protože ve středu mi hrozí ta blbá nemocnice ☹. Otoky furt hrozný, jeden den je to lepší a pak zase na prd.....Jinak naše miminko zlobí jako čert 🙂.

pajmou
18. říj 2010

@kukulinka máš nějaké léky?

kukulinka
18. říj 2010

@pajmou nemám nic, na otoky se nic nedává....

pajmou
18. říj 2010

@kukulinka aha, já myslela na odvodnění a tlak v poho?tak ať je ti lépe.Jedu na cvíčo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru