Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

elennka
27. únor 2011

Holky pěkný večer 😀D

@pajmou teda pěkně tě trápí, divím se, že to tak prodlužují. Ségra měla vyvolávané oba porody, jeden v 40 tt a druhý v 37tt (byly nějaké zdrav.problémy). Prostě každá nemocnice to má asi jinak..
Jinak u mě pořád stejné.. zítra jen zase do práce, ale pozitivní je, že jen do čt.. (v pátek mám dovolenou 😵 😵 😵 )

pajmou
27. únor 2011

@kamisek2000 jé kéž by ☹
@elennka no je to všude jiný, tak si užij pak prodloužený víkend 🙂

elennka
27. únor 2011

@pajmou jj, tento týden budu mít pracovně docela náročný, ve čt odpoledne pak ještě neurologii a v pátek dovču. Budeme udit masíčko a dojedeme mě ještě babička na víkend.. (jsem ji už dlouho neviděla.., nějak se nemůžeme potkat..)

elennka
27. únor 2011
pajmou
27. únor 2011

@elennka mňamka 🙂

josefine
27. únor 2011

@pajmou
@martiska36
Obéma vám držím palce ať jde vše tak jak má a hlavně ať jste všichni zdraví. 😉

pajmou
28. únor 2011

Tak jsme v nemocnici, po příjmu zatím vše ok jen se nelíbilo dr. CTG tak ve 14hod znova...

krpeska
28. únor 2011

@pajmou tAK DRŽÍME PALCE AT VŠE DOPADNE CO NEJLÉPE 🙂 🙂 🙂

pajmou
28. únor 2011

@krpeska díky

pajmou
2. bře 2011

Tak holky jdu na to držte mi palce ať tableta zabere 🙂

janulazaynab
2. bře 2011

@pajmou - jestli jsi měla tabletku v sedm ráno, jako jsem ji dostala já u Mikulíka, tak teď vyspáváš po porodu a mimčo je na novorozeneckém 🙂 Už se těším na míry, váhu a hlavně fotky! 😉

krpeska
3. bře 2011

Holky mě ta cukrovka asi zabije jestli zítra dopadne špatně krev jdu do nemocnice a budu se učit píchat si inzulín já nechcííííííííííííííííí 😒 😒 😒

misi.21
3. bře 2011

@krpeska To nebude tak hrozný.Každá si myslí,že je to děs. Já si myslela,že bych do sebe nikdy v životě nepíchla a když šlo o to abych otěhotněla,tak jsem si už druhý den připadala jako zkušená feťačka. Mysli na to,že by to bylo jen na pár týdnů... A pro mimi vše... 😉

kamisek2000
3. bře 2011

@krpeska tetka si taky picha a je v pohode🙂

matysekk
3. bře 2011

@lennetfrigg ahoj a děkuju Máme kluka Mariána .3650g,51cm. 🙂

susannka
3. bře 2011

ahoj holky,
jsem tu nova, jsem rada, ze jsem nasla vasi diskuzi a ze v tom nejsem sama. Jsem prave v 8tt a mam teda uz ted vice nez 100kg. Zacinam se toho tedka docela bat a rikam si, proc ja husa s tim neco nedelala pred tim. Ale mam vetsi nadvahu od mala ale nemam zadne zdravotni problemy. Tak se chci zeptat na nejake vase zkusenosti, rady s cvicenim atd. proste cokoliv 🙂

lennetfrigg
3. bře 2011

@matysekk MOOOOOOOOOC VELIKÁ GRATULACE. A jak porod probíhal? A nějaké fotečky, honem. Je to teda kus chlapa. Ještě jednou gratuluju....

@susannka Ahoj, fajn, že se objevila další maminka. No, ja měla pocity podobné a protože jsem měla takovou váhuv prvním těhu, tak jsem si říkala, že u druhého to musí byt jinak. A houbelec. Taky jsem byla naštaná sama na sebe, ale člověk nic nenaděla, tak je zbytečné, se tim teď trapit. Co jsem tak vypozorovala, tak asi hodně z nás má problémy s tlakem - vysoký, ale jinak asi vše normální. 🙂

kamisek2000
3. bře 2011

@matysekk velka gratulka🙂 🙂
@susannka ja jsem mela cele tehu naprosto v pohode🙂 kdyby mi nerostlo brisko ani bych o tom snad nevedela🙂

pajmou
4. bře 2011

@kamisek2000 Ahoj Kami, tak to mám za sebou, bylo to náročné malej musel nakonec císařem, přestala jsem se otvírat, byl to hukot, měl šňůru kolem krku, no děs, ale byl úplně v pořádku, jen já jsem po tom císaři bolavá, ale moc šťastná, že to tak dopadlo, jsem ještě v nemocnici cca 5dní tak uvidíme jak se budu hojit.je to macek 😀 4270g a 53cm
@matysekk gratuluju k miminku

krpeska
4. bře 2011

@pajmou Gratuluju pěknej klučík supeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 já se toho císaře trochu bojim ale taky to přestojíme 😉 😉 😉 Hodně odpočívej to je tet nejdůležitější 😉 😉 😉 😉 Doma už to nepůjde 😉 😉 😉

krpeska
4. bře 2011

@susannka ahojky v pohodě moje výchozí byla 107 kg a tet mám necelích 110 takže v pohodě bud v klidu vše se podá jez normálně a je to jojojo tlak je problém u mě ještě těhu cukrovka ale taky to musíme nějak zvládnout takže klíííííííííd 😉 😉 😉 😉 😉 😉

josefine
4. bře 2011

@pajmou
@matysekk
Oběma moc gratuluji k chlapečkům, hlavně ať jste všichni zdraví a ať kluci dobře rostou.

krpeska
4. bře 2011

@matysekk veliká gratulace bud te hlavně v pohodě a užívej si miminka já už se taky těším 😉 😉

lennetfrigg
4. bře 2011

@pajmou Taky moc gratuluju, tak super, že jste to oba zvládli. A malý je fakt kus chlapa! Neboj, vše se zahojí, nejhorší jsou fakt ty první dny, tak jak píšou holky, hlavně odpočívej.

kamisek2000
4. bře 2011

@pajmou Ahoooj🙂 moc moc jeste jednou gratuluju🙂 Je to macek... 🙂 🙂 Hlavne odpocivej a uzivej si prvni spolecne chvilky... 🙂 🙂 tesim se na fotecky... 🙂 🙂

pajmou
4. bře 2011

Ahoj holky moc díky, dnes spolu první den válčíme a zatím dobrý jen ty prdy...

susannka
4. bře 2011

ahoj holky,
diky za podporu. Prave jsem prisla od doktora, mame uz i bijici srdicko a pan doktor je spokojeny.
Jeste se chci zeptat, mate kvuli te vaze treba rizikove tehotenstvi nebo neco?

krpeska
4. bře 2011

@susannka jojo já mám rizikové od uplného začátku ale já i kvůli věku 😉 😉

lennetfrigg
4. bře 2011

@susannka Zatím nemám, minule jsem měla od 16. týdne. Ale určitě i teď bude rizikovka, nic to ale nemusí znamenat. Vetšina rizikových těhu dopadne dobře, možná je to i výhoda, že Tě pak víc hlídají🙂

lennetfrigg
4. bře 2011

@pajmou Jejda, tak ať prdíky brzy přejdou, už si ani nepamatuju, co se může pro ty nejmenší. Ale mastičku Pupík bys asi mohla dát. Hodně dávat k prsu a možná i kapičky Sab Simplex. Nebo i homeopatika Chamomila hodně holky chválí, ale nejsem si jistá, od kolika dnů či týdnu se může. A jak je? Už líp? Pak nám přihoď nějakou fotečku miminečka🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru