Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
17. zář 2010

@tetamon To ja to musim zaklepat, ja zatim v pohode jsem🙂 🙂 a tehu si vcelku uzivam... az teda na tu nudu nekdy.... 🙂

devila
17. zář 2010

Ahoj holky,
pár dní jsem tu myslím nebyla a nestíhám vás dočíst. Nějak to nestíhám a ani nemám chut. Máme v nemocnici babičku po težké mozkové mrtvici. Našla ji doma sousedka. Nevíme jak dlouho tak tak ležela. Bratranec měl jít s ní to ráno k dr.,ale zaspal a pak už tam nešel. Ale prý byla oblečená na ven, takže ráno ještě byla v pořádku ten den. Ale sousedka ji našla až v jednu odpoledne.
Včera a dnes jsem za ní byla a je to hrozný pohled a pocit. Držela jsem ji za ruku, občas na mě koukla, snažila se mluvit, ale není ji nic rozumnět. Doktorka dnes našim říkala, že babička bude ochrnutá na levou stranu včetně hlasivek a už nesmí být sama. Ona se sice prý v sedě udží a i se snaží jednou rukou přitáhnout. No takže naši jsou rozhodnuti si vzít babičku k sobě a sehnat někoho, kd by se o ni staral, když budou v práci. Někoho už mají vyhlídnutého, tak se uvidí.

Holky, já jsem z toho tak hrozně smutná. Je to úžasná babička, vždy nám horzně pomáhala jak mohla, miluje Sabi a Sofi, vždy se Sabinkou řádila i přesto, že byla dva roky bez nohy na vozíčku Je to nespravedlivé.

Moc se omlouvám, jen jsem se přišla nahlásit, že jsem na vás nezapomněla, ale není ted moc nálada

Zase někdy pisnu.

tetamon
18. zář 2010

@devila ach, to me mrzi... Nepodari se to aspon trosku zregenerovat? 😒 A s tim rozumenim se to podda. To je jako s detma, taky maji svoji vlastni rec. Jen je to teda fakt smutny ☹

kamisek2000
18. zář 2010

@devila Tak to je mi lito :( Drzim palecky a drzte se... :(

matysekk
18. zář 2010

@devila drž se.Myslíme na Tebe.Určitě to bude dobrý.

matysekk
18. zář 2010

Ahoj holky.Přeji hezký den a celý víkend.Má být krásně a příští týden ještě tepleji. 🙂 🙂 🙂 🙂

kamisek2000
18. zář 2010

@matysekk tobe taky🙂 ja bych mela jit ted loupat brambory na bramborak a taaaak se mi nechce😀 Pak jedeme nebo jedu, jak se manza rozhodne na nejaky remeslinicky trhy ci co tady kousek do vesnice... tak alespon nejaka zmena a aspon ze neprsi.. 🙂

matysekk
18. zář 2010

@kamisek2000 ahoj,tak jaký byl bramborák?Já bych ho nedala.Můj žlučník by ho nezvládl.A jak bylo na trhách?Já jsem byla dneska jen za bráchem a chystám se na večerní procházku. 🙂 🙂

kamisek2000
18. zář 2010

@matysekk Ahojky, ale jo docela se povedl, ale mela jsem asi jen 2, jsem toho byla precuchana tak jsem se najezdla z toho 😀 Trhy taky vcelku ok, jen tam nic moc nebylo, ale to je kazdy rok, takze nic novyho 😀 Na vecerni prochazku?? V 8 vecer?🙂 Blazne, ja uz bych sama nikam nesla:D jsem desnej posera 😀 😀 Ted jdu koukat na neco v tv, snad neco davaji 😀 😀 Tak krasnej vecer🙂

matysekk
18. zář 2010

@kamisek2000dík,taky si užij večer.Sama nejdu,chodím s přítelem.Lítá kolem baráku tak má čas většinou až večer.

kamisek2000
19. zář 2010

@matysekk tak to je neco jineho🙂 to bych sla klidne taky🙂 jinak krasny den🙂 co mas v planu?🙂

matysekk
19. zář 2010

@kamisek2000 včera byla vycházka,pak jsem koukala na Chlapce a chlapi a u Zemana jsem ještě u titulků usnula.Jako normálně.
Jinak přeji hezkou neděli.Vařila jsem bramboračku a smažila květák s hranolkama.Kluci si dali,já jsem neměla odvahu tak jen polívku a kousek květáku.
Plány jsou,ale ještě musím dožehlit a pak chci ven.

kamisek2000
19. zář 2010

@matysekk Ja vcera koukala na toho ironmena docela to slo, aj i sem vydrzela dokonce a to je u me co rict😀 Ja jsem dneska delala jen rizoto, ale povedlo se🙂 🙂 Akorat jsem manzu taky presvedcovala at jdem ven i s hafikem, a to se mu nechce:( sama s nim nejdu... hrozne tahne a cuka, tak se bojim aby mi neco neudelal... a sama do lesa nejdu taky.. 😀 tak jsem zvedava co nakonec vymyslime.... 🙂 🙂

matysekk
20. zář 2010

@kamisek2000 Ahoj,přeji hezký den.Já jsem včera odpadla hned jak jsem lehla do postele.
Jakého máte pejska?

kukulinka
20. zář 2010

Pěkné ránko holky, tak už sem k vám patřím, dnes váha 100,7kg ☹. A to jsem měla 4 dny stejně a najednou šup kilo nahoru, nechápu no, ale co, miminko roste, kope jako blázen a to je důležité. O víkend jsem uklízela, prala, vyžehlila všechno na prcka. Ještě musím vše narovnat do skříně. Dneska jedu do města podívat se na kolegy do práce.Mrkněte na můj pupík ráno. Pěkný den,papa

pajmou
20. zář 2010

@kukulinka
@kamisek2000 Holky krásné bříška 🙂
Jinak vás mooc zdravím po víknedu,manžílek zase odjel tak tu budu pečená,vařená...

@devila Přesně vím,co prožíváš, u nás to bylo loni, jen tedy prababička.Tak hodně sil a kdybys chtěla klidně napiš i na IP.

kamisek2000
20. zář 2010

@kukulinka krasnej pupik 🙂 z ty vahy si nic nedelej me to posledni dobou leze taly silene nahoru... njn je to tim ze budulinkove rostou🙂 teda od vcerejska dava ten nas o sobe furt vedet.. snad ani nespi nebo nevim😀 neni chvile ze bych o nem nevedela🙂

@matysekk mame labradora... teda mel to byt labrador, postavou a stavbou na nej ma, ale je desne malinkej... nejak se mu ta energie misto do vrustu vlila do hlavy a vymejsli samy bejkarny😀

@pajmou tak to tu budem vareny spolu 😀

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Chodím tak 3x týdně 🙂 dnes mám těhobik, tak plavat nepůjdu.
Teď jsem volala výsledky tripltestu NEGATIVNÍ HURÁ

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou gratulka🙂 🙂

pajmou
20. zář 2010
kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou to jste vy??🙂 krasny fotecky🙂 🙂 ja mam tady...
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Úžasné, koukám, že jste se brali letos a taky červen 🙂 moc vám to slušelo.Jen mě zmátly ty dlouhé vlasy 🙂 i když ty moje taky nebyly moje 😝

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou jj brali no🙂 desne rychle to uteklo😀 Mnoo vlasy ty byly moje... vsechny😀 😀 Jen uz me to nebavilo, tak sly po svatbe hned dolu.... 🙂 Dlouhy jsem mela asi 3roky, a uz toho bylo moc, takhle je to pohodlnejsi, lespi na upravu atd.... Ja jich mam moc, tak kolikrat jsem to ani poradne nerozcesala a nosila jen culik, jak to bylo dlouhy vadilo to, kor v tech vedrech😀

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Zato já mám na hlavě chmíří, tak bych chtěla víc vlasů, segra má jak ty (tedas měla).No tak to bývá, co máš to nechceš a naopak 🙂

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou jj presne tak🙂 to moc dobre znam🙂

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Co budeš dnes dělat???Tady nuda, mám volno, ale plán až od 17 cvíčo, kdbys bydlela blíž už jsem u tebe 😀

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou Hele vubec nevim... asi nic.. zase nuda... :( alepson mas plan od tech 5, ja nemam zadnej na celej den😀 Njn je to skoda ze jsme tak roztahany:( :( navstevu bych uvitala:D

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 Máš nakoupené normální látkové pleny, mají různé gramáže, jestli víš, které se tak nejvíce blíží těm ,, za nás,, nošených

kamisek2000
20. zář 2010

@pajmou jeste je koupeny nemam, nemuzu prave sehnat ty klasicky😀 vsude jsem videla jen ty asi "novy" je to desne slaba latka mi prijde... tak nevim... :(

pajmou
20. zář 2010

@kamisek2000 No právě, koukám na net a největší gramáž zatím167g/m2 tak by je chtělo osahat, taky mají i 118g/m2

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru