Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

matysekk
22. zář 2010

@tetamon já jsem si jedny koupila do zásoby,jedny na pojišťovnu,dala jsem tisícovku,ale nelituju.Přeji ať Ti to pomůže.
A s tou dělohou,mě doktorka řekla ještě než jsem otěhotněla,že mám robusní dělohu.Tak to je asi horší než velká. 🙂

tetamon
22. zář 2010

@pajmou jj, mam obavy, ze ted se to rozjede ve vsech ohledech, i s piribranim, i s tim ubiranim ke konci 😀 Asi to udela jenom vžuuuuum a budu resit, co do porodnice 😀

tetamon
22. zář 2010

@matysekk lol, robustni horsi nez velka 😀 Ja nevim, moje byvala gynekolozka taky vzdycky mlela cosi o tom, ze mam velkou delohu, ale nikdy mi nerekla, co to znamena 😅
Tak aspon tam ma mimco prima pokojicek 😉

Jo tak, tak ja tohle fakt kupovala snad za dve stovky mozna? Platila jsem pres 3 sta s tim, ze jsem kupovala jedny tyhle tehu, ze zkusim, plus druhy normalne "tlustossky" teplejsi (s velkym klinem na brise a zadku, abych neutlacovala malou 🙂)... Tak zitra zkusim ty kompresni, jedu domu k mamce, takze 4 hodiny ve vlaku 🤐

pajmou
22. zář 2010

@tetamon Jsem zvědavá na seba, zatím stále v mínusu 5kg, kéž by to tak šlo dál 🙂)

matysekk
22. zář 2010

@tetamon jasně,mají tam hodně místa tak to je jen dobře.Taky jsem se neptala jestli má velká děloha na něco vliv.Třeba to teď poznáme. 🙂
Já se v těch cenách neorientuju.Vzala jsem co mi nabídla v rehabilitačních pomůckách,taky si je kupovala v lékarně?
To cestování Ti nezávidím,já zítra jedu do Brna do školy.Na pracáku mi nabídli kurz přes počítače.Mám to 35 km,kousek pojedu autem a pak autobusem,ale mám to jen půl hodiny tak to zvládnu.Přímo do města si netroufnu,poslední dobou se mi motá hlava,začal mi nějak blbnout tlak tak nechci riskovat.

kamisek2000
22. zář 2010

@tetamon no vidis parada🙂 super ze je vse ok.. 🙂

tetamon
22. zář 2010

@matysekk nene, normalni obchod s puncochovym zbozim. Tak to ty tvoje asi budou bud echt kompresnejsi nebo jsou to hajzlici. Tezko rict...
Jeee, kurz, ja jsem s tehu tak zblbnula, ze horko tezko zapamatuju sem-tam novy slovicko v anglictine, kdyz v praci potrebuju.. 😕

@kamisek2000 no, ty ledviny jsou furt na kontrolovani, ale furt mi gyn i geneticka rikaji, ze veri tomu, ze to bude ok, ze je to minimalni zmeny, tak doufam 🙂

kamisek2000
22. zář 2010

ja se loucim, dobrou noc🙂

tetamon
22. zář 2010

@kamisek2000 dobrou, taky padam 🙂

matysekk
23. zář 2010

Ahoj,přeji Vám všem hezký den. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

matysekk
23. zář 2010

@tetamon ahoj,já taky blbnu.Spousta věcí mě vypadává.Asi skleróza,možná věkem 😀 .

pajmou
23. zář 2010

Ahoj holky, všem hezký den 🙂

kukulinka
23. zář 2010

Ahojky holky 🙂. Tak nohy trochu splaskly, uvidíme přes den. Dnes má manža po 6ti dnech volno, tak si ho trochu užijeme a po obědě se jedeme podívat na kamarádku, co je v porodnici 🙂.

Jinak jsem nevydržela a vlezla od pondělka na váhu a nahoře jen 20deka, takže tam vlezu zase až v pondělí a je to 🙂.papa

pajmou
23. zář 2010

@kukulinka To je dobře 🙂 mějte hezký den, mě manžílek přijede zítra a bude v ČR celý týden 🙂 tak budem běhat po linech, dveřích, sanitě...

kamisek2000
23. zář 2010

nazdarek holky🙂 jakpak se mame?🙂 Ja dneska fajn, moc se tesim na odpo, jak jdeme na ten utz, doufam ze se mirdinek ukaze... aby zase nedelal kraviny pres den a odpo spal😀 Jde i manza, tak jde driv z prace... 🙂 Tak uvidime...

pajmou
23. zář 2010

@kamisek2000 Tak ať se vám líbí a dej vědět 🙂

kamisek2000
23. zář 2010

@pajmou urco urcio🙂 co mas v planu dneska ty?

pajmou
23. zář 2010

@kamisek2000 Vzhledem k tomu, ze mě dole stále píchá, tak polehávám, odpol má přijet kamarádka tak budem drndat, snad to trochu přejde.

kamisek2000
23. zář 2010

@pajmou dyztak si radsi zavolej dr... 🙂 za to nic nedas...

kamisek2000
23. zář 2010

konecne mi prisly korunyyyyyyyyy 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

pajmou
23. zář 2010

@kamisek2000 tak je ryhle utratit 🙂

kamisek2000
23. zář 2010

@pajmou to zase neee🙂 to nemuzu... ale kdyby to slo... hmmmmm to by bylo neco 😀

marrwenn
23. zář 2010

Ahojky všem. tak já jsem ted 20+1..bříško už začíná být stále víc vidět jen mě děsí, že vůbec necítím žádný pohyby..a taky nevím co všechno už bych měla mít koupenýho..stále čekám na to až budu vědět co ten drobek bude.. 🙂

pajmou
23. zář 2010

@marrwenn Prý to má každý jinak, tak si nelam hlavu, já se zase děsila, že je mám moc brzo...to si nevybereš

kamisek2000
23. zář 2010

@marrwenn ja je ve 20tt taky moc necitila tak se enboj🙂 zacnou pak takovy bublinky a pak to prijde jak to bude rust🙂

JInak holky, byli jsme na tom utz😀 parada jako, miminek vubec nespolupracoval, byl otocenej zady, a ruku mezi nohama, proste na nas hazel bobana😀 Frajer no... 🙂

mates22
23. zář 2010

@marrwenn jestli je to první mimísek, tak buď v klidu, já první cítila až ve 22tt, druhý jsem vnímala už v17tt - ono jde o to, že to spíš u toho druhýho prostě poznáš že je to ono, u prvního ne... výbavičku nakup neutrál, my jsme nechtěli vědět pohlaví, tak jsme to tak taky udělali....a máme holku a kluka, takže to bylo praktický, nemusela sem na mrňouse až do vel. 74 prakticky nic kupovat , bylo to v bílé, žluté a světle zelené a pohoda

koupit je dobrý pár věcí na sebe-tedy na mimi, tak 2-3 osušky s kapuckou, hodně měkkou žínku, vaničku s lehátkem, peroxid a sterilní čtverečky na pupík, mast na zadeček - mě se osvědčil bepanthen, navíc je i na bradavky, možná nějakej gel na nadýmání (úplně malý nemůžou kapičky) a olejíček, nejlíp obyč. slunečnicovej, ten nevyvolává vyrážky... no a postýlku, koš, houpačku, kolíbku, lehátko, kočárek - jak je komu libo

pak je dobrý mít pro sebe v zásobě prsní i porodnický vložky, no a ostatní už můžeš za chodu

marrwenn
23. zář 2010

no tak prsní vložky bych potřebovala už ted..jen si trošku prso přimáčku a už teče mlezivo 😖 já zatím mám nějaké dupačky,bodýčka kabátky v neutrálních barvách ale pak jsou čepičky ale tam už bych ráda věděla co to bude..abych pak nemela kluka v růžový čepičce 😀

kamisek2000
23. zář 2010

@marrwenn ja mam cepicky bily a bezovy🙂 🙂 A jinak s tim mlezivem, to uz ho mas docela brzy ne?🙂 Ja jeste nic... 🙂 🙂

pajmou
23. zář 2010

@kamisek2000 Jé a máš nějakou fotečku, ať se pokochám 🙂

kamisek2000
23. zář 2010

@pajmou ono se neni kochat vubec nad cim😀 jen nad tou ruckou snad😀 ale fotecku nemam mam jen video zkusim ho pak vecer dat na net a dala bych odkaz kdyz se mi to povede😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru