Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

pajmou
23. zář 2010

@kamisek2000 jů to bude skvělý 🙂

marrwenn
23. zář 2010

@kamisek2000 já už ho mám tři týdny určitě..ze začátku jsem byla vyplašená co se děje ale pak mi to nějak došlo.. 🙂

kamisek2000
23. zář 2010

Tak video z toho stahnout neslo, mame to udelany nejak slozite, maji asi nejaky spesl program a do pc to proste nedostanu:( Ach jo... :(

pajmou
24. zář 2010

@kamisek2000 To je škoda, od rána makám, tak hezký den všem 🙂

kukulinka
24. zář 2010

Čauky holky, pěkný den všem, bude sluníčko, asi poslední pěkný den podle předpovědi. Tak ho strávím na zahrádce, udělám si ještě jednu malou skalku 🙂. Manža je zase v práci, tak mi to aspoň uteče. Jinak nohy už nemám tolik oteklý, ale zase mám nateklý trochu ruce, jsem to ale exot! Prací to snad ze sebe dostanu 🙂.Jo a prcek dnes od 5-6 kopal jako blázen, nenechá mi ani vyspinkat.
papapa

kamisek2000
24. zář 2010

@kukulinka ahojky🙂 to ten nas se po vcerejsku moc neprojevuje🙂 asi ma cerny svedomi 🙂 🙂 tak na sebe davej pozor!!!
@pajmou ty si pracant sakra🙂 🙂 taky hezkej den🙂

To ja jdu dneska s kamoskama ze skoly na kavicku, tak alespon nejake zprijemneni dne🙂

devila
24. zář 2010

Ahoj holky, jdu jen na skok. Občas nakoouknu,ale nestíhám reagovat.
Máme ted veselo.

Sabinka dobrala v pondělí atb - měla v krku Haemophilus inpuenzale - prostě nějakou potvoru bacila. Ale mohly jsme normálně ven, tak to šlo. No jenomže včera nám začala kašlat Sofi a já s ní nakonec skončila v noci na pohotovosti. Nemohla spát, nemohla se pořádně nadechnout, chrčela, pískala, sípala,....no hrůza. Měli jsme s manžou strach, aby se neudusila. No takže ji tam poslechli a napsali nám Ventolin, dithiaden a stoptusin. Pak už spinkala docela dobře, sice se 2x vzbudila, napapala se a spinkala dál. No takže ráno jsem jela s manžou a holkama k dr. Sabinka už je zdravá a Sofi má začínající průdušky Ale atb nemá, že snad zabere ten ventolin, když jsme přišli relativně hned na začátku. V pondělí musíme na kontrolu.
No a se Sabi jdu v pondělí k dětské gyndařce. Dnes jsem ukazovala jsem dr. výrustek kůže co má na pipince, tak říkala, že to nic nebude podle jejího názoru co má zkušenosti, že to bude jen jakoby sliznice od panenské blány, že ji prostě čouhá jakoby ven, ale at si raději pro klid zajdu na gyndu. Tak naštěstí mám gyndu hned z druhé strany dětské , kam chodím já a tam je i dětská gynda. Takže v pondělí kontola Sofi a gynda Sabi. Snad budou obě v pořádku. Chudák Sabulka, tak malá a už na gyndu ☹ A SOfi už má po druhé průdušky co je na světě bobek malý !!! ☹

Babička - tak zatím nic moc. Snaží se sice mluvit, ale málo co ji rozumím. Má zasaženou celou levou stranu, ale trošičku s ní hýbe. Možná to ještě o něco zlepší rehabilitace. Pořád nás prosí, at ji vezmeme domů. Je to strašné jí stále říkat, že ne, že to nejde ještě. To se mi chce vždy až brečet. Dr. říkala, že prý nebude zcela ani mentálne v pořádku, ale nám se zdá, že je v pořádku. Kýva na všechno nebo se snaží odpovědět, řekně si, že chce na záchod, poznává všechny,.....ono je to težké, já si myslím, že ani dr. nemužou přesně říct co bude. Prý bude v nemocnici cca 3 měsíce

Tak se holky nezlobte, že nereaguju, ale to bych všechno dočíst nestihla

kamisek2000
24. zář 2010

@devila koukam mate taky veselo:( je to hruza, kdyz se neco podela tak uz vsechno a poradne co?? To taky znam... tak at jste holky brzy zdravy🙂 🙂
Mmch o detske gynde jsem slysela poprve, vubec nevim ze neco takoveho existuje... ale nezavidim, tak mala a uz tam musi, ale jak rika dr snad to nic nebude.. budu drzet palce jak s holkama tak s babi..... 🙂

kamisek2000
24. zář 2010

Ja ted domyla auto a jsem uplne grogy:( to je desny, furt na bobek nahoru jak debil kdyz to tak reknu.. ale myli jsme ho naposledy o svatbu, tak uz to vazne potrebovalo🙂 🙂

matysekk
25. zář 2010

Ahoj,přeji Vám moc krásný den.Dneska jsem sama doma tak jsem se pustila do úklidu.Něco uvařím a mám pohodu,nikdo mě do ničeho nekecá.Asi udělám špenát.
A do auta se musím taky pustit,jsem doma,ale pořád není na nic čas.

kamisek2000
25. zář 2010

@matysekk Ja pak vecer byla uplne hotova, delala jsem jeste koupelnu, kuchyn a vecer jsem se nehla... vsechno me bolelo... tak priste musim vic v klidu.. 🙂 Jinak preju taky hezkej den🙂 🙂 My jedeme dneska na posviceni na Stochov🙂 tak snad nebude prset🙂

matysekk
25. zář 2010

kamisek2000já jsem uklidila přízemí,chodbu,koupelnu kuchyň,záchod a obyvák.Mám toho taky dost a to mě ještě čeká podkroví.Ložnice a dětský pokoj.Tam utřu prach a vysaju.To nejhorší mám za sebou.Ale ještě mě čeká hromada žehlení.A taky jsem pověsila několik praček prádla na půdu.Ale špenát se povedl. 🙂 🙂 Dneska odpadnu určite brzo. 🙂 Snad se konečně vyspím,budím se kolem páté na záchod a pak nemůžu usnout.Myslím na hlouposti.

kamisek2000
25. zář 2010

@matysekk No o zchode mi ani nemluv.. 🙂 ja dneska v noci chodila asi po 2hodinach... fakt hruza... :( Jinak mi se tedka vratili, byli jsme jeste na navsteve🙂 ale hezky jsme zmokli.. stejne na tom stochove ani nic moc nebylo... nejak pusto prazdno... 🙂 jen kolotoce, na ty nesmim, ani nic moc dobryho enmeli, jsem se tesila jak si dam langose tak jsem ani neobedvala a oni tam nic nemeli... 😀 😀 parada.... 🙂 🙂

pajmou
25. zář 2010

Ahoj holky, akorát jsme přijeli z výletu, bylo to fajn, ale jsem hotová 🙂

kamisek2000
25. zář 2010

@pajmou kde jste byli?🙂

pajmou
25. zář 2010

V Příbrami, tatí od nás dostal vyhlídkový let, dopol to ještě šlo a pak na návštěvu do Rožmitálu, takže fajn den.Jdu papat hezký večer

pajmou
26. zář 2010

Ahoj holky, mějte fajn den,nás čerkájí návštevy 🙂

kamisek2000
26. zář 2010

Aooooj🙂 My dneska byli na Zlicine, v Ikee atd... a jsem uplne hotova... jela jsem rano v 9 a vratila se ted... jsem tak zrala na postel😀 ale to bych zase nespala v noci😀 tak musim vydrzet🙂 🙂

kukulinka
26. zář 2010

Ahoojky, my byli v Šestce a v Obi, ale nic jsem si nekoupila, jen manžovi mikinu a mimískovi dva bryndáky 🙂. Včera jsem trošku přeorganizovali byteček, aby se nám sem vešla postýlka a nastěhovala jsem věcičky do komody. Zítra budu doma sama a ve středu do poradny, jeje, to jsem zvědavá, co se dozvím pěkného 🙂.Ani jsem o víkend moc nehřešila sladkým a docela dost makala, dneska jsem vytírala na všech čtyřech, sem myslela, že je po mě 🙂. A zítra se odhodlám vlézt na váhu. Ale manža mi udělal radost, dnes mi říká, Tobě to bříško ale sluší 🙂.

kamisek2000
26. zář 2010

@kukulinka aojky, tak vidis🙂 to si jeste urco zhubla pres ten vikend, kdyz jsi byla takove pilna: 😀 a urco ti nic nerekne... 🙂 jen ze ti priste udela utz ve 30tt jako mne😀 😀
My ted povesili tu lampicku co jsem koupila v ikee, tu nastenou nad postylku, takova zlutozelena beruska.. a sviti to teda paradne🙂

pajmou
26. zář 2010

Ahoj holky,koukám,že jste všechny cestovaly,já taky a jsem hotová.Tak mějte hezký večer 😀

kamisek2000
26. zář 2010

@pajmou ty taky🙂 🙂 ja se za chvili odvalim k tv a myslim ze tam brzy usnu😀

kukulinka
27. zář 2010

Pěkné ránko, holky 🙂. Teda to počasí je hnus, ale já mám docela radost. Za týden jsem přibrala jen 70deka 🙂. To je úspěch, tak teď se zvážím až ve středu v poradně a pak zase až v pondělí, už to umím vydržet nelézt tam pořád. A budu prát prádlo a odpočívat.papa

matysekk
27. zář 2010

Přeji všem moc hezké ráno.
@kamisek2000
Já jsem byla dnes v noci asi čtyřikrát na záchodě.Snažím se večer nic nepít,ale to nepomůže.A ještě jsem se v noci probudila bolestí v břichu.Mám pocit,že se mi tam mimčo otočilo,je to možný?Pořád jsem ho cítila jak mi naráží do pravého boku a teď to cítím dole.Takový rýpání a pichání.Kolikrát nemůžu celou noc spát jak je aktivní.

matysekk
27. zář 2010

já se taky pochlubím,od prvního září jsem nepřibrala nic.Bříško mám trochu větší,ale podle váhy dobrý.Taky jsme měla jeden den problém,zvracela jsem tak jsem tři kila shodila,ale už jsem na svých. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Radost bude mít doktorka,na kontrolu jdu až za tři týdny tak snad moc nepřiberu.Dovolila mě za celou dobu tak max.10 kilo. 😀

pajmou
27. zář 2010

Ahoj holky,co máte dnes v plánu?Já trochu doma poklidim,jinak volno
@matysekk Taky furt běhám, z toho si nic nedělaj a pohyby to určo budou 🙂

Jinak já mám dole za celé těhu 5kg, takže vedu 😀

kukulinka
27. zář 2010

@pajmou to se někdo má, ještě hubnout .-), ach ta závist 🙂. Já budu zašívat prádlo, peru a ještě budu žehlit, jsem sama doma, takže pohodička.

pajmou
27. zář 2010

Úklid na etypy,už si musím odpočnout 🙂

kamisek2000
27. zář 2010

Ahooooooooooj😀 tak jsem se dneska zase konecne vratila z mesta a za chvili zase jedu za maminou😀Furt nekde cajdam🙂 Zase jsem neco pokoupila a zjistilůa sjem ze uz skoro nic nepotrebuju jen par veci, tak jsem rada🙂
Jinak uklidit bych potrebovala taky, vyprat, vyzehlit... ale nejak neni nalada😀 Tak snad zitra.. musim se hlvane pustiti do toho prani😀

@matysekk to nepomuze nepit😀 ja chodim taky furt🙂 A urco to muzes citit jak se otaci... 😀 a jeste se naotaci... 😀

pajmou
27. zář 2010

@kamisek2000 Kočár už máš?Mě dneska porodila kamarádka, holčičku Karolínku 3,89 a 52cm

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru