Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

tetamon
5. pro 2010

@kamisek2000 ja teda mrtev zatim nejsem, ani to neplanuju. Teda...i kdyz za chvili asi umru do postele 😀

kamisek2000
6. pro 2010

@tetamon 😀 😀 😀 to ja taky🙂

tetamon
6. pro 2010

@kamisek2000 tak co, jak uz se chystas? 🙂 Ja jsem ted vydesene zjistila, ze uz mi toho az tak moc nezbyva 😀

kamisek2000
6. pro 2010

@tetamon ja jsem nachystana az az 😀 ale prckovi se nejak nechce ven 😀 ja bych brala porod hnedka🙂

tetamon
6. pro 2010

@kamisek2000 no ja furt cekam na ten pocit, kdy prijde to "ja uz se tak tesim, az bude mlade venku" 😀
Ja si to zatim furt uzivam, i pres drobne nepohodli 🙂

pajmou
6. pro 2010

Ahoj holky, tak jsem zase chcípla, celý den ležím, ta zima je děs, koukám stále v celku
@kamisek2000 tak se Mirečkovi moc nechce 🙂 Jak kukulinka?
@dendasek ahoj já měla pohyby už od 14t, takže nemůžu poradit...

kamisek2000
6. pro 2010

@tetamon par tejdnu a mas ho taky🙂
@pajmou kukuli by dneska meli poustet domu... psala vcera🙂 tak snad se brzy ozve... 🙂 jinak jsou v poradku oba dva🙂

pajmou
6. pro 2010

@kamisek2000 tak to je dobrý zprava 🙂 jestli ji budeš psát moc ji pozdravuj
v čem budeš rodit, košilku nebo erár?

tetamon
6. pro 2010

@kamisek2000 uvidime 🙂

@pajmou po doporuceni vsech moznych tehuli-mamin kolem volim erar, nechce se mi pak resit ty krvavy kosile doma, a to nemluvim o tom, ze erar muzu menit rozhodne casteji, nez bych si i vubec planovala kupovat kosili do porodnice 🙂
A jsem zvedava, pokud budu rodit u mamky na morave, tak ve Zline maji krasny i kvetovany a proste vzorovany kosile, v Motole maji bily s motivem FN 😀

kamisek2000
6. pro 2010

@pajmou taky erar pokud mi budou😀

pajmou
6. pro 2010

@tetamon
@kamisek2000 no právě, myslím, že mi erár nebude 😀

kukulinka
6. pro 2010

čauky holky, tak jsem doma, nakonec jsem porodila 24.11. akutním císařem, i když jsem měla rozběhnutý normální porod, ale malému se tam přestalo líbit, takže musel okamžitě ven a byl na tom blbě a já toho císaře prý také neměla jednoduchého, ale už jsem v pořádku doma a je nám hej .-).Otoky jsou fuč, už mám dole 20kg a obuju zimní boty, nemůžu se vynadívat svých kotníků a nohou, ruc splasknutý, obličej taky, no paráda 🙂. Pepíček je moc hodný, skoro nepláče, mrkněte na fotečky, zatím papa

kamisek2000
6. pro 2010

@pajmou taky se toho bojim, uvidime🙂 dyztak nekoho vyslu at mi pokoupi kosile🙂

kamisek2000
6. pro 2010

@kukulinka ahooooooooooooooooooooooj, tak jeste jednou velka gratulka🙂) hlavne ze jste doma... jak ja ti to zavidim🙂

kukulinka
6. pro 2010

@kamisek2000 díky!!!!je to fuška, ale zvládáme to, tatínek nám hodně pomáhá...jen mu je všechno veliký, jak je malinkej, ale díky bohu kojíme a jsme zdraví oba dva, mě ještě kapku bolí jizva, ale jinak vše dobré 🙂

kamisek2000
6. pro 2010

@kukulinka tak to je dobre... on vyroste.. pred ocima, pockej🙂 Jo Oli, jak to slo v porodce? Mam se na neco pripravit?? 😀 Nebo eventuelne neco pribalit?? 😅

kukulinka
6. pro 2010

@kamisek2000 byla jsem naprosto spokojená, nemusíš mít s sebou nic, jen vlhké ubrousky na mimíska, jiank vůbec nic nepotřebuješ...vložky i košile mají...sestry byly hodné, ale dětské sestry nic extra (já se s nima nesetkala, malej byl na JIPCE, tam byly zlatý sestřičky)..jinak všichni doktoři i porodní asistentky super .-)... zachránili nám oběma život, takže jsem ráda, že jsem tam rodila, umí řešit i komplikované porody...

kamisek2000
6. pro 2010

@kukulinka tak super, dekuji 🙂 A maji i kosile na slony?🙂 ja mam sice jednu svoji kdyby nahodou ale nerada bych ji pouzila🙂 je hroznaaaa😀 Byla si na normal pokoji nebo nadst?

pajmou
6. pro 2010

@kukulinka jé ahoj mamino, to je super, že jste doma a oba v pořádku 🙂 a 20kg mínus no úžasný, kolik jsi přibrala?a jaké jste měli míry, jé já jsem tak ráda, že to máš za sebou 🙂

tetamon
6. pro 2010

@kukulinka no vitej, kuku, super, ze jste to oba zvladli a uz v poradku doma. Gratuluju, na fotky se vrhnu jen co to tu dopisu 😉

@kamisek2000
@pajmou no, holky, ja si myslim, ze v porodnich jsou pripraveni na vsechny rozmery, a jen se sami podivejte, jaky slonice umi vyrust i z docela malych tehuli, a kdyz se pak pridaji treba otoky. Nene, myslim, ze maji i sloni velikosti 🙂
Nebo treba na dvojcata. A kdyz vam tu musi pasovat kolikrat i u lezicich tehuli tam pres megabricho, tak vam to bude pasovat i pres megasedel, pokud mate jako ja 🙂

tetamon
6. pro 2010

@kukulinka to je drobecek krasny... 😵 A jak tatinek? Myslim pri tom cisari a tak, na te fotce mi prijde vykuleny (no, me nekdo vrazit neco tak mrnavyho do ruky, jako je to miminko, taky bych asi byla a budu 😀 )

kukulinka
7. pro 2010

@kamisek2000 já byla na pooperačním a pak na pokoji s těhulkama, pak mě dali s Pepíčkem na dtěské oddělení, kde jsem se učila o něj starat...na slony mají, já byla megaslon, šla jsem rodit se 118kg a dnes doma na váze mám 100,8 (v nemocnici váha ukazovala méně), takže mám dole 19kg....vše fakt byla voda....zbytek snad dám časem dolů, na diety kašlu, ale svoje loňský zimní bundy zapnu přes prdel, ale jsou mi fest....

kukulinka
7. pro 2010

@pajmou přibrala jsem celkem 33kg, hnus fialovej, chybí mi kolem 15 na mých 85, ale budu ráda, když to bude pod sto, což už se blíží, ale momentálně váhu vůbec neřeším....malej měl 3070g a 47cm 🙂, je to malinkej drobeček....

kukulinka
7. pro 2010

@tetamon my začínali rodit normálně, ale po přípravě a hodinové sprše mi natočili monitor a malej měl ozvy přes 200 a nechtělo to jít dolů, takže se během 10min rozhodlo pro císaře.....než mě uspali, byl to pro mě nejhorší zážitek na světě...malej byl na tom hodně blbě, byl celý oteklý jako já a napitý vody, ještě, že jsem jí měla čirou a ne zkaženou...byl na JIPCE a hrozilo nám, že pojedem do Prahy, ale dostal se z toho, měl antibiotika, pak jsem byli spolu a na pokoji a zase měl žloutenku, ale to je tím, že se nesnáší naše krevní skupiny, takže jak ho kojím, bude furt trochu žlutej....
tatínek u císaře být nemohl, ale malého viděl, jak ho vyndali a pak ho hned odnesli...pak jsem se dozvěděla, že jsem na tom byla blbě i já, hodně jsem krvácela a nemohli to zastavit...klobouk dolů, Nemocnice Kladno je na porody fakt jednička!!!Zachránili nás oba dva....

pajmou
7. pro 2010

@kukulinka určitě váhu neřeš, musíš dobře papat, abys mohla kojit, jen jsem se lekla toho čísla mínus 20, tak jsem si říkala z kolika, taky bych tam chtěla 20nechat 😀
Pepíček je moc pěknej 🙂 jsme moc rádi, že jste v pořádku

kamisek2000
7. pro 2010

@kukulinka A do poordnice si jela kdyz si mela kontrakce nebo ti praskla voda?🙂 To je vyslech co😀

pajmou
7. pro 2010

@kamisek2000 příprava musí být a proč se nezeptat zkušené rodičky a matky 🙂

kamisek2000
7. pro 2010

@pajmou presne tak🙂

kukulinka
7. pro 2010

@kamisek2000 kontrakce jsem měla od rána po 10min+ jsem špinila a pak mě v 13:45 rupla voda a už se jelo 🙂. dorazili jsme tam kolem půl třetí, dali mi ATB na streptokoka a v 17:40 se narodil...

kamisek2000
7. pro 2010

@kukulinka tak to jo.... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru