Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

antoa
17. led 2011

@pajmou kdy jsi prve cítila pohyby prcka

martiska36
17. led 2011

Ahoj těhulky, dva dny jsem tu nebyla a nestíhám dočítat, konečně nová krev do tématu.
Až naplánujete ten sraz tak se hlásím, jsem z Brna a dojedu kde kam. My máme před sebou poslední 4 dny v práci, v pondělí za týden nastupujeme mateřskou a dneska po 12ti hodinách v práci uznávám, že se vážně těším. Sice mi práce bude moooc chybět ale začíná nás to zmáhat. Káča ( v bříšku) se dneska už taky docela vzteká.

Jinak co ruce a nožky, taky už natíkáte ? Nemáte nějakou babskou radu ? Do teď to byly jen oteklé ruce, dnes se přidaly nohy a tak tu hledám kotníky...

pajmou
17. led 2011

@antoa hele dr. mi to nechtěla věřit, že u prvorodiček je to divné ale od 14t, ale holky třeba až 22t, takže je to hodně individuální

@martiska36 taky jsem o víkendu sundala prstýnky, to mi to začalo, jediná rada, odpočívat a nohy nahoru, to mi pomůže

martiska36
17. led 2011

@pajmou No jo odpočívat, ale jednak ještě pracuju a jednak mě šíleně nebaví tu sedět s nohama nahoře a odpočívat. Jsem těhoná, ne nemocná 😀 To mi řekni, že tebe to baví.

pajmou
17. led 2011

@martiska36 nebaví 🙂 taky pracuju jako blázen co to jde a dokud to jde, doma nůďo, ale opravdu když nateču, tak nahoru co jde dokud neodteču 🙂

martiska36
17. led 2011

@pajmou No jo, tak asi jdu hodit kopyta nahoru.
Celej den jsem seděla dnes na jednání na krásné leč notně nepohodlné tonetce, ke konci už mě tlačilo úplně všechno a to našim nožkám asi taky neprospělo...
Co u vás nového ? Ty už by jsi taky měla být na mateřské, máš termín ještě před náma nebo ne ?

pajmou
17. led 2011

@martiska36 jj,ale stejně makám hlavně doma a pak 1x týdně v kanclu, teď teda jsem nachlazená, ale jinak se snažim co to jde

antoa
17. led 2011

@pajmou jak jsi poznala , že jsou to pohyby, já mám pocit, že to v té hoře špeků budu považovat za větry 😀 😀 😀

pajmou
17. led 2011

@antoa takové škuňkání a tlak a pak už se to jen a jen stupňovalo, je to jiné než větry 🙂

pajmou
17. led 2011

http://www.unibabyshop.cz/0,83,!!!-akce,-slevy-...

Holky akce, kdyby někoho zajímalo.
Dobrou noc

antoa
18. led 2011

Dobré ráno!!
@pajmou 😀

martiska36
18. led 2011

Dobré ráno všem, jsem v plné polní v práci tak se taky hlásím.
@pajmou Neříkala jsi tuhle, že máte nakoupeno 😀 Já už se do obchodu nesmím ani podívat ... Ale když ony ty mimi věci jsou kouzelné...

pajmou
18. led 2011

Ahoj holky, napapam se a vyrazim na kontrolu k dr. jdu na ozvy, tak se těším na prcka 🙂
@martiska36 máme, ale znáš to 😀

misi.21
18. led 2011

Ahojky,já včera konečně byla po dlouhé době za ségrou a synovečkem,byli jsme furt nemocný,tak jsem ho dlouho nevyděla... Má chudáček rýmu tak jsme na něj šli s vysavačem a odsávačkou,byl z toho nešťastnej...Bylo mi ho hrozně líto,ale aspoň se mu ulevilo.

pajmou
18. led 2011

@misi.21 z toho mám děsnej strach, já od mala na dutiny trpím i teď mám rýmu, tak snad to malej nebude mít po mě..

Vyrážim, tak hezký den všem

antoa
18. led 2011

@pajmou ahoj, tak ať ta kontrola dobře dopadne!!!

misi.21
18. led 2011

@antoa ahoj,tak jak je? Já jsem dneska líná jako to růžový v chlívku 🙂 mě se nechtělo ani nacpat prádlo do pračky 😀 Musím uklidit celý byt,ať se mi to nehromadí. Nechce se mi ani ven,ach jo,ať už je hezky... Tady je zase mlha a asi bude pršet,no to se mi nikdo nemůže divit,že nevystrčím nos když nemusím. Příští měsíc začínáme rozmýšlet pokojík,teď tady máme pracovnu(počítače,stůl,sedačku...),tak budeme vymýšlet kam s tím,to bude mazec..
Pojedete na 3Dutz? V kolikátým ttse tak jezdí,aby to bylo hezky vidět?? Někdo říka ve 27 že už je pozdě,že to chce dřív,tak já nevím...

antoa
18. led 2011

@misi.21 ahoj kámoška byla na 3D až kolem 30tt, ale já do toho ty prachy nedám. Dneska mám úplně stejnou lenoru jako ty. Jak máte velkej byt? My dvoupokojový a to bude s mimi mazec.
Také pokud nemusím tak ven nechodím, musím se k tomu dost nutit, některé dny se vyloženě proflákám, polehávám....dneska ani nevařím, koukám na filmy.
Včera jsem dobrala posl. Utrogestan, tak uvidím, jestli bude únava menší. 😉
Ty se máš, NT+ máš za sebou....já chci taky 😨 asi by mi to přidalo víc na klidu.

misi.21
18. led 2011

@antoa sice mám krev a utz za sebou,ale výsledky stejně nevím,takže není co závidět a aspoň se můžeš těšit až mimi uvidíš. Já měla jít původně dneska a manžel s námi,vidím,že ho to mrzí že prcka ještě neviděl,tak chci na 3D hlavně kvůli němu a abychom měli nějakou krásnou fotečku,protože moje dr má fotky na nic... Máme 3+1,pokojík sice menší,ale je tady,takže bude mít dítě svoje soukromí,ale chtěli bysme dvě,tak budou muset být spolu...

matysekk
18. led 2011

@janulazaynab Vanesu si prosadil přítel,chtěl holku,ale myslím,že je rád za kluka.Jestli se teda zadaří,dneska jsme se o tom bavili,jak si mi psala,že je to nepřesný.Ale dvakrát na ultrazvuku mi toho kluka potvrdili tak snad to tak bude.Alenka by se mi taky líbila,ale my jsem to s tím výběrem měli dost složitý,protože z mé strany moje sestřenice mají dohromady šest dětí,takže ty jména,které se nám líbili už v rodině byly a od přítele mají bratranci pro změnu dohromady osm dětí.Takže jména jako Michal,Alenka,Nikolka,Ondřej jsme dávat nechtěli aby to nevypadalo,že se opičíme.Ale myslím,že Marián je opravdu hezký.

antoa
18. led 2011

@misi.21 Dnes jsem jak na trní. Kámoška dneska nastoupila do porodnice k vyvolání. termín má 5.2, ale Matěj už má 4300g. Už jí dali kapačku s Oxytocinem. Jsem jeden nerv. 😕

misi.21
18. led 2011

@antoa no já nevím,ale moc bych se na ten odhad nespoléhala,ségra měla mit 3,5kg chlapečka a neměl ani 3 kg když se narodil. Tak třeba se sekli a bude mít méně... 4,3kg,to už je asi mazec porod... Tak ať jí to dobře dopadne...

antoa
18. led 2011

@misi.21 😉

janulazaynab
18. led 2011

@antoa - u prvního jsem cítila pohyby někdy ve 20.tt a teď to bylo myslím až ve 22.tt - sice se píše, že u vícerodiček, to má být dřív, ale hlavně že kope.. Jinak odhad váhy je někdy i o půl kila jiný. Mikulášek měl mít taky něco přes 4kg a nakonec měl "jen" 3,85 😝 😉
@matysekk - my chtěli dát první jmého klukovi Milan po mém taťkovi a manželovém dědovi, ale pak jsme se rozhodli, že po mrtvých dávat jméno nebudem a při jednom se rozhodlo, že nebudem dávat ani jména, co už v rodině jsou, protože máme dvě Jany, tři Pavlíky, dva Vašky..
Máte už, holky, nějak rozmyšlené, jak bude spávat, až se vám narodí druhé? Mikulík bude mít rok a půl, až se Ája narodí, tak ho do pokoje dávat nechci, stejně ho ještě nemáme udělaný a chceme ho tam dát pak i s Ájou společně, ať se nebojí. Až bude mít 6let a začne chodit do školy, tak půjde do svého pokoje, aby měl každý své soukromí.

pajmou
18. led 2011

@misi.21 byli jsme na 4D a úžasný zážitek,byl to 24t, prý by se mělo mezi 24-27t
Jinak jsme v bytě 2kk, naštěstí už ne dlouho,ale i tak to tady vše přizpůsobit byl děs

Jinak kontrola ok, kultivace nabraná a teď už jen čekat až mě to chytne 😀

krpeska
18. led 2011

Ahoj holky já jsem tu tet nějak nebyla musim se pochlubit byla jsem v neděli plavat a docela to šlo 🙂 🙂 jen se chci zeptat je normální aby my ve 24 týdnu tvrdlo trošku bříško jinak moje výchozí váha je 107 a tet naposled 109 takže za těch 34 týdnů 2 kg to si myslím že jde Horší že já už si ty pocity když jsem čekala kluky moc nepamatuju už to je 10 let od mladšího 😉 😉 😉

liliz
18. led 2011

Ahoj holky,
prosím, které jste se nedávno balily nebo jste čerstvě sbalené do porodky, taky máte tak velkou tašku? Mě to příjde, že mám hrozně moc věcí. Sice už čekáme druhé mimi, ale první bylo už před 13 lety, to bylo jiné a taky si to už moc nepamatuju, co jsem měla všechno sbaleno. Dík.

antoa
18. led 2011

@pajmou to je dobře, že je vše ok 🙂

pajmou
18. led 2011

@krpeska je to normální, ale kdyby to bylo častěji, tak k dr.
@liliz jj velkou sportovku a to mam veci pro mrne v jine to pak taťka donese

krpeska
18. led 2011

@pajmou díky já si to taky myslím 🙂 🙂 ......Jsem zvědavá až se budu balit do porodnice já a to vůbec nevím kde budu mít tatku jezdí kamionem po světě tak nevím jak to dopadne 😉 😉 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru