Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kukulinka
22. zář 2010

@matysekk
@pajmou já je mám nahoře často, ale nepomáhá to, vždycyk přes noc splaskly a dneska nic a ještě k tomu mi je divně od žaludku, no mám to já jednoduchý? nemám. Punčochy nevím, zeptám se doktora...Já je ani nemám...
@tetamon v Malvíku v Hostivicích dostaneš zadarmo jako těhulka rychlozavinovačku 🙂.

kamisek2000
22. zář 2010

@kukulinka Tak kontolka ok, ted jsem dorazila, dalsi nekdy 13.10 a uz i s ultrazvukem🙂

Holky ja se z toho fakt poseru... uz musim bejt i sprosta:( Ty penize mi jeste neprisli... by me zajimelo kde cestujou.. my jsme uplne v haji :(

tetamon
22. zář 2010

@kamisek2000 to jsou skunkove 😒
To by me fakt zajimalo, co by delali se mnou, kterazto jsem doted byla samozivitelka, jako hahaha, kdyby mi nedosly penize hned prvni mesic... 😲

kamisek2000
22. zář 2010

@tetamon mne prvni mesic dosly prave normalne, tak jsem cekala ze prijdou i druhy mesic jak maji a prd... :( :( Jdu zavolat na mzdovku k nam do prace, bud me posle do haje bo poradi uvidime no... Ale fakt me to stve.. :( Sice prachy doma mam, ale na dvd jeste ze svatby... a to je z blata do louze, to si pujcim tady a pak to tam musim dat, tak zase bude prd 😀 Proste klasika... 😀

kamisek2000
22. zář 2010

Tak tam dneska uz nikdo nedela... omg😀

tetamon
22. zář 2010

@kamisek2000 No, mzdovka...ale snad, kdyz to poslali prvni mesic OK, tak snad i druhy, ne? Nebo si blbouni na socialnim (ci ktery to urad to vyrizuje) rekli, ze jsi jeden mesice dostala, druhy neni potreba ap ockas si? 😠
Chm..nechcu videt, jak by to bylo, fakt...

kamisek2000
22. zář 2010

@tetamon njn asi jo... 😀 ja nevim co se jim tam honi v palici... asi z toho minulyho mesice vyzijeme do vanoc:D

tetamon
22. zář 2010

@kamisek2000 jisteee, ty prijmy jsou tak nehorazny, valite se v prachach... 😀 A neda se to nejak urgovat? Snad ti zitra poradi na mzdovce.. Nebo ev. by se mohlo dat zkusit pohledat nejakou poradnu na netu, jestli neni... Pokud by teda odpovidali... Nebo i tady snad bude nejaky neco, ne?

kamisek2000
22. zář 2010

@tetamon jeste zkusim primo socialku... minule na yt slozence mam socku z prahy tak tam zavolam, uvidime co reknou... tam by meli byt do 5

tetamon
22. zář 2010

@kamisek2000 Tak pak dej vedet, a hodne zdaru

kamisek2000
22. zář 2010

@tetamon jj dekuju 🙂)

pajmou
22. zář 2010

@kamisek2000 Jakmile nezaplatiš ty včas, běží ti penále, ale naopak nic!

Bazík byl super, pak nákup a jsem grogy...

kamisek2000
22. zář 2010

@tetamon tak to tam taky nikdo nebral.. dovolala jsem se na nejkou centralu a nic... tak uvidim zitra...
@pajmou presne tak.. nikoho to púak neajima...

kukulinka
22. zář 2010

@kamisek2000 a co u doktora, copak Ti říkal nového? já ted dvě hodiny ležela a nohy trochu splaskly, tak uvidím ráno....k dr jdu až ve středu, tak mu to řeknu...už jsem chtěla jet večer do nemocnice, ale snad tam nemusím....

pajmou
22. zář 2010

@kukulinka Mám decentní problém, píchá mě v pipi.., je to normální??? 😖

matysekk
22. zář 2010

@kukulinka tak ty punčochy mám,napsala mi je doktorka na kožním,jsou fakt fajn,mám teda jen samodržící abych si nestahovala břicho,ale drží.Na otoky trpím normálně a taky mám křečové žíly,ale fakt to pomáhá.Musím je nosit celý den,ale stojí to za to.Nohy nebolí a nemusím lítat s otokama po doktorech.

matysekk
22. zář 2010

@kamisek2000 aspoň víš,že Ti přijdou 🙂 .Mě chodí jen přídavek na syna.A než dostanu mateřskou tak to budou ještě čtyři měsíce. 😢

kamisek2000
22. zář 2010

@kukulinka No nerikal ani nic, poslouchali jsme jen srdicko, merili bricho, ale u mne to nema moc smysl pres ten spek😀 jinak rikal, ze priste udelame utz a to je vse... 🙂
Pribrala jsem jen 2kg, coz jsem se divila... myslela jsem 4... alespon tak to bylo na ostatnich vahach... tak nevim... 🙂

@pajmou mozna se ti roztahuje deloha, ze to bude od toho.. ale jestli to neprestane rekla bych to dr... 🙂
@matysekk to prave nevim, jestli prijdou😀

kukulinka
22. zář 2010

@pajmou je, to nevím, to jsem neměla nikdy.....třeba je to fakt děloha, mě hodně píchalo v podbřišku ze začátku...

kukulinka
22. zář 2010

@kamisek2000 oni tam tu váhu mají nějakou divnou si myslím....mě tam vždy váží o skoro dvě kila méně než doma, když vlezu na váhu při odchodu z domova....chvíli neležím a nohy zase oteklý, ale byl tady soused doktor a tlak mám normální, takže jsem v klídku...

matysekk
22. zář 2010

@kamisek2000 určitě přijdou

kukulinka
22. zář 2010

@kamisek2000 já teď poprvé dostanu peníze od sociálky, ale lístek na peníze mi vypíše až ve středu, takže jsem zvědavá, kdy dostanu penízky.....a hlavně kolik jich bude, asi prdlačky....

kamisek2000
22. zář 2010

@kukulinka mne obcas taky natecou🙂 je to z toho kdyz bud dlouho sedim nebo stojim.. ze zacatku tehu kdyz jsem chodila do prace jsem je mela natekly porad... ted uz vcelku dobry... 🙂

kukulinka
22. zář 2010

@kamisek2000 no právě, že já, co jsem doma tak taky dobrý, ale včera najednou blbý a nevím, proč....nic jsem nedělala, jen seděla, tak to bude asi tím...soused říkal, že je to tím, jak roste děloha a tlačí na velký cévy, který vedou tříslama, proto ty otoky no, tak si musím zvykat 🙂. On Jandourek dělá ten velký UTZ kolem 30.týdne, jo? Já myslela, že posílá do nemocnice...

kamisek2000
22. zář 2010

@kukulinka mno jestli to budes mit rychly jak ja tak to ti nezavidim, ja jsem fakt uz na prasky:(

kamisek2000
22. zář 2010

@kukulinka nn neposila do nemocnice🙂 dela to sam, to uz mi rikal minule... tak snad neco uvidi... 🙂 nejlepsi je ze mi ted musime brat uhli... fakt bych potrebovala tiskarnu na penize😀 pristi mesic, musime vymalovat a udelat chodbu,. koberec atd... a pak v listopadu musim dokoupit komplet kosmetiku pro mimi, veci na me, a jeste pliny atd tad... nevim jak to dame dohromady...

pajmou
22. zář 2010

Díky holky,snad to bude ok...

kamisek2000
22. zář 2010

@pajmou urco🙂

tetamon
22. zář 2010

@matysekk a jsem si dneska kupovala puncochace, tehu, a meli jenom stahovaci. Takze na brise klin, aby to brisko bylo pojmuto, ale nohy stahovaci, nebyly zase az tak drahy (i kdyz ja je nicim jak na bezicim pase, tak uvidime 😀 )

@kamisek2000 to jsou taky caryfuci 😒

A jinak dneska od dr na me vykulila oci, kde ze az mam delohu (pry velka 😕 , ale jinak snad OK. Ledviny zase okomentovala tak, ze z jejiho pohledu je to porad OK, ze akorat dneska ty supercitlivy pristroje vidi i to, co by driv nevidely, tak akorat znervozni maminy. Takze nabrana kultivaci (holt jestil mam streptokoka v krku, muzu ho mit i dole 😖 ), pribrala jsem kilo a pul, coz me velice prijemne prekvapilo, cekala jsem aspon tri, ctyri kila, jsem se nejak rozjela se sladkym 🙄
A cipek mam pry krasne veliky 😀

pajmou
22. zář 2010

@tetamon To jsem ráda, že jsi v pořádku, jen tak dál 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru