Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

kamisek2000
24. říj 2010

@tetamon njn je to tezky a kor, kdyz se pak pokaka vic veci... coz je u nas naprosto normalni.. nemuze to jit nejak za sebou nebo alespon levny zalezitosti.. ale vse najednou a a vsechno drahy:( dneska jsme zkouseli s tim autem neco delat a nic:( :( tak uvidme zitra, ze to zkusi vycistit atd.. tak doufam ze to pomuze, kdyz ne tak uz nevim.. hodit to ze skaly a jezdit busem😀

tetamon
24. říj 2010

@kamisek2000 no to teda... 😕 Fakt doufam, ze to bude OK... Jo, to tak byva, kamosky babicka rikavala "cert se.e na jednu hromadu" 🙄

kamisek2000
24. říj 2010

@tetamon 😀 je to pravda... 🙂

matysekk
25. říj 2010

@tetamon cibuli taky zkouším,na kolečka s cukrem a tu šťávu.Je to hnus,ale kdyby aspoň zabral.Dneska zajedu do jiné lékárny.Musí být něco účinnýho.

matysekk
25. říj 2010

Ahojky všem.Přeji Vám krásné ráno.Jaký byl víkend?Mě se ho skoro celý podařilo prospat.Jsem z toho přespalá,ale asi jsem to potřebovala.Venku stejně nic moc a po dnešním nočním dešti je venku ještě hůř.

kukulinka
25. říj 2010

Ahojky holky, já v sobotu byla venku, sázela jsem si tulipány a včera mě bylo celý den blbě a je i dneska- bolí mě hlava, rýmu mám pořád a vnoci mi strašně otékaly ruce a pobolívalo bříško....nevím, co to je, ale je fakt, že už sotva lezu, jak mě i bolí kyčle a záda....už bych chtěla rodit, je to fuška 🙂

matysekk
25. říj 2010

@kukulinka Nepřeháníš to trochu s tou prací.Měla by si víc odpočívat,když Tě to tak zlobí a s těma otokama to není žádná sranda.

kamisek2000
25. říj 2010

@matysekk
@kukulinka
ja ji to porad rikam!!! grrrr 😠

@matysekk jinak u nas vikend nic moc, psala jsem vyse😀 Jinak si urco zajdi do jine lekarny.. ja si taky pro neco manzu poslala a pani rikala ze na tehotny nic neni... tak jsem sla do jiny a tam mi toho nabizeli...

kukulinka
25. říj 2010

@matysekk
@kamisek2000 ale tulipány jsem měla zasazený za hodinku, pak jsem nic nedělala 😉 celý víkend. Vařit nemusím, mám tchýni 🙂.

kamisek2000
25. říj 2010

@kukulinka ale stejne🙂 🙂 furt neco delas🙂 🙂 blazinek no... 🙂 🙂 Koukala si na ty akce v Lidlu??🙂 Je bomba ten fusak, ma uz i diry na popruhy.. a je levnej... skoda ze uz vsechno mam 😀

tetamon
25. říj 2010

@kukulinka ale v jake poloze jsi sazela ty tulipany, jsi prte utlacovala, se nediv, ze ti "nakopalo zadek" za takovy utlacovani bejvaku 😝 😀
Fakt bys mela davat pozor, at si zbytecne neublizis, nebo i prckovi 😒

kukulinka
25. říj 2010

@tetamon nene, sázela jsem je ve stoje do truhlíků, který jsem měla na stole. ohnutá bych nevydržela být ani deset minutek, neboj, jsem opatrná 🙂

mám sbaleno do porodky a zjistila jsem, že ty jednorázový kalhotky od Canpol babies velikost L/XL mi je malá, haha a větší se nedělají ☹..ještě, že mám troje takový síťovaný pratelný....

kukulinka
25. říj 2010

@kamisek2000 koukala jsem teď, je to pěkný a fakt levný 🙂

tetamon
25. říj 2010

@kukulinka a jaky mas? ty pratelny (ony teda pry i ty nepratelny jsou pratelny 😉 ) jsou co zac?
Budu muset taky pomalu zacit schranovat 😕 To nejak rychle uteklo 🤐

pajmou
25. říj 2010

Ahoj holky,zdravím vás po víkendu, přiběhla jsem z práce a jdu na cvíčo.Jak vám všem je?naše dítě občas kope jako blázen, ale jinak jsme ok

kamisek2000
25. říj 2010

@kukulinka hele my se tam byli podivat a ten fusak je prisernej😀 to je jask kus latky.. fakt slaboucky a vubec nevypada hezky:(
Jinak ja mam taky ty sitovyny kalhotky a ty jsou prej nejlepsi, i pani v lekarne to rikala... 🙂 🙂

@pajmou ale jo jde to🙂 my kopeme porad uz jen malinko:(

kamisek2000
25. říj 2010

Holky tak je to v prd.... :( To blby auto jsme nerozchodili... zitra by si pro to mel prijet chlapek a rict pak co s tim je... ale pravdepodobne vime co s tim je, a jestli je to pravda tak je to 20-25tis.... supeeer 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

kukulinka
25. říj 2010

@tetamon nakonec mám s sebou tyhlety: roztáhnou se i na mojí velkou prd.... 😉 a jsou pohodlný a prodyšný.

kukulinka
25. říj 2010

@kamisek2000 aha, tak ještě, že jsem tam nejela...já pojedu ráno s tchýní koupit nějaké gumové pantofle do porodky a ještě několik těch kalhotek a vrátím jim ty jednorázovky, snad je vezmou zpátky, co s nima doma...to auto mě mrzí, když se to se..... tak se to se...... 😒

kukulinka
25. říj 2010

@pajmou ahojík, to my kopeme jako blázen, sedí si pod žebrama a tlačí mě, potvora jedna 🙂

kamisek2000
25. říj 2010

@kukulinka nechci radit🙂 ale myslim ze tyhle samy davaji v ty porodce, tak si je ani asi kupovat nemusis.. ja budu taky mit maximalne troje... a kdyz to vyperes tak to hnedka uschne... ale jak chces🙂 jinak ty gumaky maji na hl. tride... jak je nahore ta panda... na zacatku hl. tridy tak tam je meli v akci za 49, nebo dole v pande za 50,- jen takovej tip🙂
Ja se jdu rano kouknout na nejakou tu bundu snad neco sezenu... uvidime... 🙂

sophie80
25. říj 2010

Ahoj, přidávám se, při 1.těhu jsem měla na začátku 83 kg, přibrala jsem 20 kg, po cca roce jsem už měla jen 4,5 kg nahoře, pak se přidala nemoc a po práškách znovu přibrala až na 104,5 kg !!!Více jak při prvním těhu, teď mám 100 kg a jsem znovu těhotná, mám z toho hrůzu, jestli přiberu znovu 20 kg, tak budu jak matróna a asi se neunesu, nehledě na zdraví, klouby atd. Já snad už na těch svých 80 kg nikdy nezhubnu 😅

tetamon
25. říj 2010

@kukulinka o jejej, to vypada velmi, velmi sexy 😀 Zkusim vlitnout do zdravotnickych potreb a optat se, co maji i na velkorite 😕
a gumove pantofle..do sprchy?

matysekk
26. říj 2010

ahoj holky,přeji všem hezké ráno.Podle předpovědi má být zima,ale sluníčko.Tak jsem zvědavá. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pajmou
26. říj 2010

@sophie80 80kg to jsem měla naposled na základce 😀

Jinak hezký den všem jdu na ko

kukulinka
26. říj 2010

@tetamon jojo, máme mít gumové boty do porodky 🙂

kukulinka
26. říj 2010

@sophie80 buď v klidu, já začínala na 85kg a minulou středu jsem byla na 105,7kg a na váhu vlezu zase až další středu před poradnou, nebudu si kazit náladu 🙂

kamisek2000
26. říj 2010

@sophie80 nazdarek... neboj... ja mam ted taky cca 119... od minule kontroly uz asi i vic... zeru furt jak tank... 😀 Na vahu se vyprdni, hlavne aby mimi bylo zdravy 😉
@pajmou at ti dobre dopadne🙂 ja si jedu koupit bundu, snad neco sezenu....

martiska36
26. říj 2010

Čau holky, tak se hlásím po poradně a interně, fakt labužo. Chápu, že gynekoložku vysokým tlakem děsím, včera už jsem jí řekla že to mám z toho čekání na ni. ( Známe se dost dlouho abych si to mohla dovolit). Ale na interně v poho, holt to tak mám už 10let tak se to asi zázračně těhotenstvím neupraví.

Sice jsem zatím nic moc nepřibrala - 2kg a jsem v 21tt, ono se to teda na mě rozejde v těch ostatních kilech, ale tak už mám mrnění, že bych pořídila něco hezkého na sebe. Neviděli jste někde něco neodolatelného ? Brňandy třeba naživo, ostatní na netu...

tetamon
26. říj 2010

@kukulinka jako dvoje? Jedny do sprchy a druhy normalni nebo staci ty jedny gumovy? kurnik, tohle jsem taky jeste neresila, i kdyz je to logicky 🙂 Asi pribalim klasicky zabky, ty by do sprchy mohly stacit 😎

@kamisek2000 hh, kamoska mi tesne po porodu rekla, kdyz jsme volaly, jak se ma, co maly a tak... "nezer tak moc, budes met velky decko, vytlacit ho je hnus" 😀 😝 (zeru stejne dal 😕 😀 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru