Těhulky nad 100kg

karotky
18. dub 2010

Ahojky!
Zdravím všechny těhulky i maminky,kterým se váha v těhu vyšplhala nad metrák.Při předchozím těhu jsem to dotáhla na 105kg(přibrala jsem 22kg)a momentálně to vypadá,že se do 100vky nevejdu ani náhodou(mám už 94kg). 😀
Jak jste na tom Vy a jak úspěšně se ne/dostaly na předchozí váhu(před otěhotněním)?
Já po předchozím těhu byla na původní váze za 5 týdnů. 😉

antoa
17. led 2011

@pajmou já na lidi seru dávno, jsem jaká jsem a hotovo, kdyby každá byla hubená, tak je to tu šedé.... 😀 nosím mladistvou modu...a cítím se ok, mindráky mě přešly už dávno, i když někdy to bylo kruté, hlavně na Zš.
u těch dr. jsem často slyšela, že za vše může obezita, bolí vás to a to...zhubni! ale tedka naprosto v pohodě

misi.21
17. led 2011

@vysocanka oni mi to spíš doporučili,ne že by byl problém s IVF,ale kdyby mi to řekl před,tak jsem mohla ještě půl roku počkat a něco zhubnout,když jsem měla důvod,tak to před hormonama šlo shodit,teď už je to horší a větší práce,ale neříkám že to nejde vůbec,pár kilo jsem zhubla ale je to rozhodně těžší a vydřenější...

antoa
17. led 2011

@pajmou ale vše do vel 56 bojím se , že by mi to bylo malé, už jsem se na ty stránky dívala i dřív

vysocanka
17. led 2011

tjn ja ted zas nemuzu cvicit kloudne kvuli kojeni bojim se abych neprisla o mliko to bych vazne nerada...

kamisek2000
17. led 2011

Teedaaaa vas tady je holky... 🙂 🙂 Takovejch novejch tvari 🙂) 🙂) preji pohodove tehulinkovani... uzivejte... je co🙂 🙂 🙂
My ted vyrazime do mesta... jen jsem zvedava jak dlouho vydrzime bez papu.. nebo pripadne kde malymu najist dam😀 No uvidime... Si potrebuju koupit barvicku.. uz konecne... 🙂 vypadam jak pako.. 🙂) 🙂)
Tak zatim krasnej den... 😉 😉

pajmou
17. led 2011

@antoa mám ty kalhoty 56 a jsou mi ještě furt větší, tak klid 🙂 zkus objednat a uvidíš, byla jsem mile překvapená,mám i zimní bundu, trika no prostě vše možné

pajmou
17. led 2011

@kamisek2000 ahoj Kami, tak co prcek?Užijte si město, já mám trochu rýmu tak se válim, abych ten porod udýchala

antoa
17. led 2011

@pajmou já už dřív okukovala ty šedý rifle

misi.21
17. led 2011

Holky já už teď na váhu taky kašlu,mám manžela kterej mě miluje,teď jsem navíc těhotná a jsem moc šťastná... V červnu jsme se brali a já si připadala jako princezna.

kamisek2000
17. led 2011

@pajmou Prcek dobry, ted tam neco povida... 🙂 jen kdybych mu rozumela... 🙂 🙂 No ja se bojim taky aby jsme neco nechytli, ma prijit nejaka ta chripkova epi, manza furt pokaslava, tak snad nas to mine🙂 Ale ty at si brzy FIT 🙂)

antoa
17. led 2011

@misi.21 asi tak nějak.m.ůj chlap má 120kg a když jsem chtěla hubnout byl docela protivnej...

kamisek2000
17. led 2011

Ja muzu rict... ze ja jsem vahu nejak resila pred tehu.. vadilo mi to.. ale v tehu me to nejak preslo, prisla jsem si krasnejsi, proste budouci maminka🙂 a hlavni je ze se libime manzilkum, pritelickum.. 🙂

pajmou
17. led 2011

@kamisek2000 no pro tebe je dobre jako prevence osscilo a pořiď domu roušky jinak nevím
@misi.21 😀 😀 😀 joooooo to je vončo mám to doma taky tak 🙂 nahoď nějakou svatební, vdávala bych se hned znova, taky jsme se brali v červnu ale 2009

kamisek2000
17. led 2011

@pajmou tak mne je jedno jestli budu marod ja, hlavne at neni prcek🙂 🙂)
@misi.21 taky jsme se bralio v cervnu 11. 🙂

pajmou
17. led 2011

@antoa nechci ti do toho kecat, ale mam je(nosim je když peru modré) a nejsou moc pěkné jen na té hubené modelce, jdi do nich ale do modrých ty jsou bezva

pajmou
17. led 2011

@kamisek2000 takle se prokreješ a aspoň nic nechytne tak držím palce ať jste zdraví

antoa
17. led 2011

@pajmou tak to je dobrá rada, já si tedka nechávám tmavo modré šít, tak pak uvidím a obj....

pajmou
17. led 2011

Jdu ulovit snídani už mám hladík

misi.21
17. led 2011

@pajmou já se svatby hrozně bála,že na mě bude každej čumět,ikdyž mě všichni znají.. Ale byl to ten nejkrásnější den a fakt si to užila,měli jsme malou svatbu a v šest jsme jeli s manželem do hotelu,kde jsme se vyblbli v bazénu a fakt jsem si svatební noc užila... Všechny kamarádky nadávali,že se jim chlapi na svatbě vožrali a pak vytuhli,Já na to budu celej život vzpomínat..

antoa
17. led 2011

moje svatební 7.7. 2007

misi.21
17. led 2011

@kamisek2000 my se brali 5 června ,celý týden pršelo a sobota byla ukázková

kamisek2000
17. led 2011

@misi.21 my meli priserny vedro... v satech mi tekly curky po nohou, jak ze me teklo😀 jsem si prisla jak kdyz jsem se po... 😀
@antoa moc ti to sluselo🙂

No nic, dorazim odpo, jdu malyho obliknout🙂 zatim... 🙂

antoa
17. led 2011
pajmou
17. led 2011

@misi.21 no tak to byla taky krásná svatba, mi moc nepili, aby jsme si tu noc užili a byli jsme tak unavení, že jsme tedy,,povinnost,, splinili 😀 ale oba padli pak mrtvi 🙂
@antoa nádherné šaty 🙂 moc ti to slušelo
@kamisek2000 hezký den

misi.21
17. led 2011

@antoa kočka
tady je moje svatební 🙂

misi.21
17. led 2011

ještě ksichtík 😀

pajmou
17. led 2011

Snažila jsem nahrát nějaké foto 🙂

pajmou
17. led 2011

@misi.21 krásná nevěsta 🙂 moc ti to slušelo

antoa
17. led 2011

holky obě máte nádherný šaty, fotky, vše....super a pak že jsou sexy jen ty vyzábliny 😉

misi.21
17. led 2011

@pajmou děkuji,tobě taky,koukám že si shodila vlásky... Taky se chystám 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru