Termín otěhotnění. Co si myslíte?

kochibara
7. čer 2011

Ahoj holky,
mám dotaz - Termín porodu mám 3.12. ( termín určen jak dle PM - 26.2. 2011 tak podle UZ) CHTĚLA BYCH SE ZEPTAL KDY PODLE VÁS DOŠLO K OPLODNĚNÍ - ZE KTERÉHO STYKU . Styk jsem měla 6.3. , 11.3, 12.3., 13.3. (cykly mám nepravidelné a z 99,9% přesáhnou 30 dní ). Je to pro mě moc důležité.......... 😒 Moc díky

coxa
7. čer 2011

Obávám se, že na tohle ti nikdo nedokáže odpovědět, tím spíš, jestli nemáš nepravidelné cykly....

camelinka
7. čer 2011

tezko rict ze ktereho styku se mohlo zadarit 😉 , pokud to bylo vsechno s jednim muzem tak to zas tak dulezite nebude 😉 😉 😉 😉

madormi
7. čer 2011

přesně to nikdy nespočítáš ale podle utz stáří plodu já nevím třeba 13tt+3 tak si dny odečítej až se dostaneš na nulu a uvidíš k jakému datu se dostaneš 🙂 ale jistě to fakt nezjistíš, poznáš až malé vyleze jakému pánovi bude podobné ( pokud je to ten důvod proč to tak potřebuješ vědět 😀

nemo1985
7. čer 2011

Zdravím všechny.

Já bych měla zítra dostat měsíčky, ale možná nedorazí.
První snaženíčko proběhlo ted na konci května.

Cítím se nějak jinak (nafouklá, nalitá prsa, bčicho mě svědí, těžko od žaludku).
Co si myslíte vy ? Že by se to hned na poprvé povedlo ?

Počkám do pátku, jinak si skočím tstík doupit

Díky za odpovědi
🙂

elfka11
7. čer 2011

Ahojky podle výpočtu já se přikláním na 11.3.....ale opravdu záleží přesně po kolika dnech jsi měla menstruaci.Pokud to byl cyklus delší jak 32 dní tak to může být 13.3....:-)...ale s určitostí to nejde vědět ....

lucie777
7. čer 2011

😀 Tak právě že to evidentně nebylo s jedním mužem.. 😀 Hoď to do těhu kalkulačky, je jich na netu mraky, tak uvidíš, co ti vyjede.. 😉 Ale obávám se, že když byly 3 styky hned za sebou, že to už nezjistíš..

berenika39
7. čer 2011

promiň, ale k čemu je dobré, co si my myslíme? po internetu cizímu páru určovat, kdy došlo k oplodnění zatím jaksi není možné.
obecně, pokud není těhu z umělého oplodnění, kdy je den D jistý, den, kdy se embrya zavedou, tak ti nikdy nikdo neřekne, ze kterého styku mimčo je. může být úplně z kteréhokoliv , které píšeš. nedá se to z jistit, jak by ?

luciebx
7. čer 2011

hlavne nezapomen ze spermie dokazi vydrzet nazivu i 72 hodin od styku takze i kdybys mela styk 11tyho tak se to klidne mohlo uhnizdit az druhy den.. tohle ti fakt nikdo na stopro nerekne .. leda pak dna pokud si mela styk s jinym muzem..

eimmy
14. čer 2011

Ahoj, koukám že máš stejný termín porodu jako já 😉
přikláním se k názoru že k oplodnění došlo 11.3. - 13.3. termín 6.3. je podle mě nesmysl... životnost spermie je sice až 72 hodin a schopnost oplodnění je 24- max.48 hodin tím pádem by jsi měla při ulz. ve 12-13 týdnu rozdíl mezi PM a UZ znatelný ( 5-6 dní). I když jsem zkoušela zadat tvé datum porodu tak mi vychází oplodnující soulož na 11-12.3. takže asi tak... 😉

a ještě k těm "poznámkám" o tom zda jsi byla nevěrná či nikoliv co tady některé dámy naznačují : nechápu co Vám dává právo tady někoho odsuzovat nebo se posmívat a mít uštěpačné poznámky... žádná z Vás neví jak se věci mají tak nesuďte!!!!

vendulka
14. čer 2011

těžko říct,ale já jsem například otěhotněla hendka po skončení MS, kdy bylo nejvíce sexu a taky se to potvrdilo dle UTZ bo to 10 dní neodpovídalo podle MS...takže asi tak, zjistit se to 100% nedá

romana29
14. čer 2011

Já věděla u obou dětí, kdy jsme je zplodili 😀 a dětem to bylo úplně jedno 🙂 a doktorům taky. Dítě přijde na svět, kdy samo uzná za vhodné a je mu totálně jedno, jestli je zplozeno 20. nebo 30. 😉

mery83
14. čer 2011

bych řekla že to byl nejspíspíš jeden z těch tří dnu po sobě.

jessika
15. čer 2011

No pokud vychází TP podle UTZ i datumu poslední MS stejně, tak ovulace byla 14DC. To už se dopočítáš, ne? 😉

tehuli
15. čer 2011

ahojky Hele zkus tohle ale taky to není stopro je tam i datum početí tak vystřídej...dle toho to vypadá na 12.3. eventuelně na 13.3.:) ale těžko říct...
vychází ti tam tak i poslední MS když se podíváš...

http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru