Termín porodu červenec 2020.

maki82
8. lis 2019

Pojďte si povídat a společně sdílet radosti a starosti z těhotenství a následných chvílích s dětmi

broucice3
18. lis 2019

@petula.bir já jdu příští týden a bojím se, snad bude už tlouct 💓měla bych být 5+1

hanysekk
25. lis 2019

Zdravím vás,
tak se také pridávám k těm šťastným🙂
Jinak jsem nyni 7+4, prvni kontrolu jsem měla v 6+3 a už nám bilo srdíčko🙂 Dělám v práci dvanáctky a jsem úplně vyšťavená,máte to taky tak?Nevolnosti mám jen sem tam,ale prsa a záda me teda bolí dost.Co vy?

maki82
autor
25. lis 2019

@hanysekk Ahoj, tak moc gratuluji. Já jsem na mateřský a mám 6ti letou dceru, tak jsem také v zaprahu, ale únavu zatím napozoruji. Jen večer, když dám prcka spát a usne i ta starší, tak jsem ráda, že si sednu a natahnu si nohy. Chodím brzy spát.

maki82
autor
25. lis 2019

@broucice3 Já si myslím že na srdíčko bude ještě brzy, ale vidět už určitě něco bude. Držím palce.

ebak
25. lis 2019

@hanysekk taky delavam i 12tky a jsem totálně ko ! Těším se na druhý trim, vím, že to jsem byla pokaždé plná energie🙂

kirakira
16. pro 2019

Ahoj holky,ráda se k vám taky přidám.Podle poslední ms bych teď měla být 6+0 a termín porodu někdy na začátku srpna.Zitra jdu poprvé k doktorovi tak jsem zvědavá.Bývá mi celé dny špatně,i v noci kdyz se probudim a ráno když vstanu se cítím naprosto bez energie 😅😅😅. Doufám ze to brzy pomine.U prvního mi špatně téměř nebylo.Jak jste na tom vy?Je super ze si tady můžeme napsat a třeba i povzbudit😉😉🙋

cila9
11. led 2020

Zdravím všechny, také mám červencový termín. Jak u Vás probíhá těhotenství?

kristyna03
12. led 2020

Holky, mám termín 25.7.2020...chci se vás zeptat, neřešite některá soukromou PA nebo dulu 🙂?

martina070
16. led 2020

Zdravím holky 🙂
Jak zvládáte těhotenství ?? Já čekám už druhátko tak dobré 🙂 a zatím mám termín 31.7 :D :D

dizzygoo
20. led 2020

Ahoj, jsem ve 13+6, termín porodu je 21.7.2020. Screening vyšel pozitivně, měla jsem T21 1/15, hrozně jsem se bála že bude miminko postižené, lékař říkal že je to dost vysoká pravděpodobnost, hned mě poslali na genetiku v Krči, hned v pátek mi odebrali vzorek placenty (odběr choreových kluků), celý víkend jsem byla vynervovaná, nešťastná z toho že to může blbě dopadnout. Dnes v pondělí mi volali z genetiky, že je mimi v pořádku, je to neuvěřitelná úleva! A jak to máte vy? Moc držím palce abyste měly screening v pořádku.

kristyna03
20. led 2020

@dizzygoo taky jsem měla z výsledků strach, ale naštěstí u nás vše v pořádku... Termín máme 25.7. 🙂

cila9
20. led 2020

@dizzygoo gratuluju k dobré zprávě. Já jsem ve 14+3 a do Krče jsem se předběžně registrovala. Budete rodit tam?

petula.bir
21. led 2020

Pojďte k nám do soukromé skupiny ❤️
Jinak já mám termín 24.7.2020 🥰🤰👋🏻

kristyna03
21. led 2020

@petula.bir A jak se skupina jmenuje? 🙂

dizzygoo
21. led 2020

@cila9 děkuji moc! V Krči ne, mám to hodně daleko, ale dnes jsem se registrovala U Apolináře, jsem se bála, že tam bude nával, ale šlo to

pilkask
22. dub 2020

Zdravim Vas nstavajici maminky. My termin 12.7

kkjanicka
3. lis 2020

@opicka78 ahoj holky, ráda bych se přidala, termín vychází 16.7.😉😁

verunkablack
3. lis 2020

@kkjanicka kočko, to už si prošvihla 😁 tohle je 2020

opicka78
3. lis 2020

@kkjanicka tak tak, my už jsme porodily 😉 vyhlížej novou skupinu terminovku na rok 2021.

pilkask
3. lis 2020

Presne my uz mame odrozeno letos.

kkjanicka
3. lis 2020

@verunkablack jojo, všimla jsem si až na poslední chvíli, omlouvám se😂😂😂😂

kkjanicka
3. lis 2020

@priefi děkuji, podivam😉

verunkablack
3. lis 2020

@kkjanicka v pohodě 😉😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru