Test pohlaví s jedlou sodou, slyšely jste o něm?

angel01
5. únor 2013

Ahojky,
slyšely jste už o testu s jedlou sodou?? Dá se do nádoby lžička jedlé sody a počůrá, když šumí nebo pění je to kluk, když je bez reakce je to holka 😀 zajímal by mě nároz maminek co už mají pohlaví miminek jisté a těhulek, které mají pohlaví potvrzené z utz jestli to opravdu funguje 🙂

fredericka
19. zář 2016

Znám, zkoušela jsem, vyšlo mi to u obou děti, kamarádce také. Já na to verim.

marketovna
24. zář 2016

@odvarkova všechno je kravina :D :D když to vyjde je to náhoda, že to sedlo :D

odvarkova
24. zář 2016

@marketovna vždyť to říkám, že je to blbost 😉 soda šumí v kyselém, protože reguluje kyselost. Ne že by to tam reagovalo na těhu hormony 😀

anomisv
24. zář 2016

Mě to vyšlo, ale jen zvědavost, nevěřila bych.

kris5
11. led 2017

Já jsem to zkoušela nejdriv v 10.týdnu a teď v 16. a nesumela,tak uvidime co mi v únoru reknou na uz 🙂.

nat
11. led 2017

Me

bielanevesta
11. led 2017

Tak môžem potvrfiť, že u mňa test so sódou vyšiel😊

kris5
23. led 2017

Holky, tak jsem si udělala dnes odpoledne test se sondou počtvrté a poprvé vyšuměla,ale je pravda, že se to má dělat ráno a taky jsem dopoledne měla 2 šumivé tablety vit. C a to prý okyseluje moč. Zkratka si myslím, že je hodně vlivů které můžou výsledek zkreslit,tak je třeba se zamyslet, zda si člověk pred tim nedal nějaký ten multivitamin ;)

martuleo
13. únor 2017

@angel01 já si dělala teď ráno a nesumelo tak uvidíme příští týden jdu k panu doktorovi tak uvidim jestli to bude pravda 🙂

kockopes2724
13. únor 2017

Mě to nevyšlo, ale s prstýnkem dvakrát ano.

absintka19
13. únor 2017

Ani me nevyslo, vychazel kluk a cekame holku 🙂

kris5
2. bře 2017

Tak mne to nakonec nevyšlo. Respektive je to 50:50... Dělala jsem si test opakovaně (asi 5x) vždy ráno. Z toho 4x nic a jednou maličko zasumelo. A bude to nejspíš chlapeček❤. Ja bych dala víc na intuici- ta mi pořád říkala,ze to bude vysněný kluk, i když za holčičku bych se taky vůbec nezlobila 🙂. Třeba podruhé to bude tatínkova princezna 🙂.

andrejka92
26. čer 2017

Ahoj holky cetla jsem vase zkusenosti tak se jdu taky podelit s tou mou 🙂 jsem v 7+4tt i kdyz se test ma delat od ukonceneho 13tt tak jsem to nekolikrat zkusila a vysledek je ze 4x vysla holka 2x kluk takze jestli necekam dvojcata ( coz snad ne 😀) tak se priklanim k nahode 🙂 prstynek mi tez vychazi na holku ale treba je na ,,testovani" jeste brzo 🙂 holcicku si ale z celeho srdce preju 🙂 mam doma uz 2,5 leteho syna 🙂 ale at je to holka nebo kluk je ve finale jedno nejdulezitejsi je zdravý 🙂

kris5
27. čer 2017

@andrejka92 Ja mám termín za 3 dny a i když jsem zkoušela teď,tak mi to nesumi. Takže podle toho by to mela byt holka,ale ma to byt kluk. Na druhou stranu i doktoři se myli,takže dam vědět jak to dopadne ;). Jinak holkam to spis tady vycházelo,takže třeba na tom neco je,ale jako vždy ne 100%. Tak držím palce, ať je to ta holcicka. A když ne,tak dva kluci jsou taky fajn- zase si víc vyhrajou ;)

luciebx
27. čer 2017

Me a kamaradce to taky nevyslo... ona zkusila nesumelo a ceka kluka.. no ja taky nesumela ale pohlavi jeste nevime.. I kdyz nejak vnitrne citim ze to holka bude.. no uvidime.
testu neverim

vanea
27. čer 2017

znám, nevyšlo =) záleží co jsi předtím jedla a podobně..

rory_g
27. čer 2017

Nešumělo a čekám kluka...

woopi
27. čer 2017

V předešlém těhu mi to vyšlo - nešumělo - měla být holčička.
Teď ještě nevím.....zatím nešumíme 😀. Tak se nechám překvapit do porodu 🙂.
To bude největší jistota.......

andrejka92
27. čer 2017

@kris5 dekuji 🙂
jako na jine strance jsem zac cetla ze kdyz sumi -holka , kdyz nesumu-kluk ...to same u ruznych tech vypoctu, kyvadel atd...7x tak 3x naopak a pak tomu ma clovek verit 😀 ale jo docela se tim bavim 😀

lucie11111
27. čer 2017

Zkoušela jsem jen při 3. těhu, nešumělo, máme kluka.

lucie11111
27. čer 2017

Ale co já měla info, tak kluk nešumí, holka šumí.

andrejka92
27. čer 2017

prave ze holka zadna reakce soda v klidu , kluk sumi .....http://www.rehabilitace.info/zajimavosti/domaci...

ale tak to je napr i s prstynkem na jedne strance kruh -holka ,ze strany na stranu kluk ...na druhe strance kruh -kluk , kyvani -holka , nebo vypocet mesice poceti a veku matky v dobe poceti na jedne strance liche cislo kluk na druhe strance liche znaci holku ....pak at si clovek vybere 😀 ale jako zabava pri cekani na velky ulz dobry 😀
ale ani ulz neni na 100% znamé tvrdili cele tehu doktori holku nakoupila vse ruzove kdyz to mela tolikrat potvrzene a kdyz porodila rekli ji ze ma krasneho zdraveho kluka coz je pak sok 😀

klariska142
20. črc 2017

Me pred rokem kartarka predpovedela,ze jestli budu mit mimco bude to holka.Neplanovane jsem otehotnela a prstynek mi ukazuje holku a dneska test s jedlou sodou nesumel takze taky potvrzuje holku....jsem 18+6 tt a zitra jdu k dr.na velky ultrazvuk kde se snad dozvim co cekame tak jsem zvedava zda se holka potvrdi nebo to bude treti kluk...🙂

kajurell
23. pro 2017

Ja si to ted zkousela z ranni moci, no zacalo to sumet jako blazen, takze asi kluk 😀 uz pri minulym tehotenstvi, ktery skoncilo potraten skrz monosomii 16 chromosomu, jsme meli chlapecka.

jonyss
5. lis 2018

Zkoušela jsem až v druhém těhotenství, u nás nesumelo a narodila se holčička.

bajulilinka
8. pro 2018

Je to blbost..vysly holky..a mam chlapce..jsou od sebe 3 roky

michaelamyska
11. lis 2019

Já sem zkoušela test s jedlou sodou a vyšel kluk pak sem skousela test s prstýnkem a taky mi vyšel kluk ale ještě to nemám potvrzené na ultrazvuku takže uvidíme jestli to funguje nebo 😊

broucice3
28. lis 2019

@lendyn takže jak se to dělá?

michaelamyska
30. lis 2019

@broucice3 vezmeš jedlou sodou trošku nasipes do přihlédne skleničky a zalijes to moci a když to bude šumět a vypeni to tak je to kluk a když bez reakce tak holka ,jenže skousela sem to znovu a u obou mi testech mi vyšla holka takže nevím noo ,a i toho prstýnku si vytrhnes vlas a dáš na něj prstýnek a třikrát se dotkne s bříška a pak budeš sledovat jestli bude kroužit je to holka a pokud se bude pohybovat zepředu do zadu je to kluk

broucice3
30. lis 2019

@michaelamyska děkuji a v jakém týdnu je to lepší zkoušet?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru