Test pohlaví s jedlou sodou, slyšely jste o něm?

angel01
5. únor 2013

Ahojky,
slyšely jste už o testu s jedlou sodou?? Dá se do nádoby lžička jedlé sody a počůrá, když šumí nebo pění je to kluk, když je bez reakce je to holka 😀 zajímal by mě nároz maminek co už mají pohlaví miminek jisté a těhulek, které mají pohlaví potvrzené z utz jestli to opravdu funguje 🙂

janaste
5. únor 2013

podle sody kluk, podle utz 2x potvrzená holka, tak uvidíme, kdo měl pravdu :o)

ajina17
5. únor 2013

Podle sody KLUK a už 4x potvrzený dle UTZ KLUK...takže u nás to fungovalo 🙂

werunka21
5. únor 2013

Jako teoreticky je to blbost ne? Kdyby se dalo z moči tohle zjistit, tak už to mají lékaři a farmaceutici v malíku 😀. Ale nezkoušela jsem, když jsem byla těhu, nevěděla jsem, že taková možnost existuje 😀

estrellita
5. únor 2013

tak ja se o tom odzvedela v terminovce. Netusim, na jake zasade by to mohlo fungovat a je to spis nahda, ze jo 😀
jinak sdu za 3 kc jsem koupila a vyzkousela, vysledkem je,ze nesumi, ale vypada to u nas na kluka. Takze jako se vsema takovyma vecma, je to 50 na 50 😀

lendyn
5. únor 2013

Za mě soda funguje!!! Kombinace moči a sody vyšumělo tak na slušný "malý pivo" a čekáme 100% chlapečka 😀 - takže zkoušejte dál těhulky............

luciekremenova
5. únor 2013

Já čekám na 100% chlapečka a soda mi to potvrdila 🙂 Tak možná na tom něco je 😅

zuzi82
5. únor 2013

Lehce zašumělo, ale nic moc a máme kluka 😀

maribea
5. únor 2013

Nooo a ve kterým týdnu by se to mělo provádět? 😀

miky
5. únor 2013

u nás nešumělo vůbec a čekáme chlapečka, takže u nás nevychází, ale uvidíme co se na přelomu května a června skutečně narodí 🙂

cisa
5. únor 2013

a je jedno ktorom mesiaci si to spravim ci ste to skusali v niakom urcitom termine tehotenstva ??
😕  lebo ja mam yajtra sono tak to chcem skusit ye ci sa to potvrdi

blizennec
5. únor 2013

já zkoušela u druhého těhu a vypěnilo 🙂 a opravdu se narodil kluk 😉
ale myslím, že je to skoro jako se všema "pověrama" asi tak 50 na 50.. stejně jako třeba s tabulkama dle početí a věku matky - u nás jednou vyšlo, podruhé ne 😉

ebsian
5. únor 2013

Fungovala, nešuměla a byla to jasná holka 😀

pavlanatlinka
5. únor 2013

mě i ostatním vždy vyšlo podle týhle tabulky,kamarádce podly sody vyšla holka a měla kluka.

loafeer
5. únor 2013

ten čínský kalendář mi nevyšel,měla být holka a máme Vašíčka:o)

luciksima
5. únor 2013

u mě fungovala 🙂 nešuměla a čekáme hlčičku 🙂

kajalka
5. únor 2013

Nešuměla a čekáme kluka. Takže za mě nefunguje.

tiburcia
5. únor 2013

zkoušeli jsme to v termínovce. Komu vyšel chlapeček, vyšlo to na 90% komu holčička na 60% 😉

dezyre
5. únor 2013

Soda ve 14tt nešuměla a čekáme kluka - takže u nás to taky nevyšlo.

alisek
6. únor 2013

zkusila jsem a fakt mi to potvrdilo kluka ale beru to s rezervou..nahoda..kalendare a jiny blbosti jsou jen o nahode, nekomu vyjdenekomu ne, nezaklada se to na vedecke studii

jankadudova
6. únor 2013

Tomu rikam 50:50 😀 😀

jetynka
6. únor 2013

Já počůrala jedlou sodu s legrace jen tak a šuměla a to nejsem těhotná 😀

kate013
6. únor 2013

Mě to vyšlo podle sody, čínského kalendáře i prstýnku 🙂))

norma
6. únor 2013

Soda šuměla a vypadá to na holčičku,podle kalendáře a prstýnku kluk.Takže uvidíme v červnu 😉 .

kitinka76
6. únor 2013

podle toho čínského by měla být Tete kluk, Kiti se do tabulky nevešla a na sodu jsem nikdy nečůrala 😅

zako
6. únor 2013

na sodu jsem curala 2x - poprve lehounce cumela, ale ucho jsem mela vrazene skoro cele do te misky 😀 ale zadna pena..podruhe asi mesic na to - soda nedelala absolutne nic..no a cekame holcicku 🙂 takze u nas zafungovala 🙂

weweruschka
7. únor 2013

a v kterém týdnu těhotenství jste to zkoušeli ?

2hanah
7. únor 2013

Tak to už je lepší ten test, do kterého se taky načůrá a určuje pohlaví podle zabarvení, je to nějaké barvivo, které reaguje s hormony z těhotenské moči, kluk je tuším zelená barva a mohl by se dát koupit v lékárně a tenhle teda funguje na stoprocent, je to lékařský vynález, ale fakt nevím, jestli už je v prodeji.

kapinkarosy
15. únor 2013

Takže se přidávám k experimentu :o) Za mě mohu říct, že podle čínského kalendáře i podle ultrazvuků čekáme HOLČIČKU, ale soda mi šuměla jak malé pivo :o) za 14 dní máme termín, tak pak můžu písnout jak to dopadlo...ale nestrašte sodou, už máme vše nachystané do růžova hi hi :oD

eimmy
15. únor 2013

to jsou nesmysly.... :D :D :D :D :D :D :D :D

marci543
14. srp 2013

Tak včera jsem to zkoušela.. a nefunguje to.. soda nedělala nic. a čekáme chlapečka. 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru