Test pohlaví s jedlou sodou, slyšely jste o něm?

angel01
5. únor 2013

Ahojky,
slyšely jste už o testu s jedlou sodou?? Dá se do nádoby lžička jedlé sody a počůrá, když šumí nebo pění je to kluk, když je bez reakce je to holka 😀 zajímal by mě nároz maminek co už mají pohlaví miminek jisté a těhulek, které mají pohlaví potvrzené z utz jestli to opravdu funguje 🙂

odvarkova
14. srp 2013

podle mě blbost, protože soda funguje jako regulátor kyselosti, takže záleží na tom, co jste před tím pili a jedli, když bude kyselost v moči, bude šumět (např. kyselá moč je třeba po jablečné džusu atd...), když moč nebude kyselá, nebude soda šumět

terkam1
13. led 2014

tak jsem to taky zkusila .... máme několikrát potvrzenou holčičku a taky to šumělo :D.....jako pivo :D

granda
13. kvě 2014

tak šumí,,, tak doufám v kluka... uvidíme jak dopadneme... i podle prstýnku vychází kluk....

wildy
13. kvě 2014

Tak podle toho čínského kalendáře jsem asi to 1%.. 🙂) I když počali jsme 1,5 měsíce před 30. narozeninami, takže "skoro" to vyšlo... 🙂

tarra27
13. kvě 2014

Co teda je kdo schopen vymyslet... 😕 😉

cervenejablko
25. kvě 2014

Sodu jsem nezkoušela, ale řekla bych, že šumí, když je moč kyselá, což asi nebude souviset s pohlavím miminka 🙂
Podle čínského kalendáře mi vychází holka, podle diagnostiky tepu na klinice č. medicíny u jednoho terapeuta spíš holka, podle druhého asi kluk, tak si asi mám sama vybrat 😀 Ale oba říkali, že na to je brzo, že bezpečně se to dá poznat až kolem 20 tt a to už určitě budu dávno vědět z utz 😎

maia74
29. kvě 2014

Všichni nám prorokují chlapečka, i kamarádka čarodějka, kterou znám už dvacet let a předpovědi ji vychází na 80-90%. Podle prstýnku, kyvadla i čínského kalendáře je to taky na chlapečka. Podle krve to moc neřeším, protože jsem byla dárce a to prý stáří krve ovlivňuje. Osobně tuším kluka, u dětí jsem se trefila. To se sodou slyším poprvé, pro srandu to vyzkouším 😀 . Doma bychom všichni byli rádi kdyby to takhle vyšlo, ale myslím že i když to bude holčička, taťka ji obuje stejně kopačky ještě v porodnici.... 😀 . Hlavně aby bylo všechno v pohodě a byli jsme oba zdraví. Myslím že ať kluk nebo holka, že si s nimi "užijeme" stejně...

1kacaba1
30. kvě 2014

Mně to podle této čínské tabulky vychází jen na to třetí dítko, co čekáme. Na první dvě to nesedí. Ještě mě napadlo, zda to, že to nesedí, nebude mít souvislost s tím, že čínský astrologický rok začíná jindy než ten náš, ale ani tak by výsledek nebyl stoprocentní. Takže čínská tabulka zklamala. S tou sodou nevím, nezkoušela jsem to, ale řekla bych, že to bude šumět asi skoro vždy, nebo ne? Nemám moc chuť to zkoušet, ale zase v rámci zvědavosti to možná udělám...čekáme dle genetických testů holku, takže pokud to nevyšumí, dám se na babské povídačky...🙂

donnald
30. kvě 2014

U mě i ségry, taky fungovala- my jasná holka, ona jasný kluk 🙂

nonacek
27. led 2015

tak jsem to také zkusila a doufám, že mi to nelže💖💖
Ukazuje mi to holcicku a tu bych si přála jelikož kluka Máme .. a přitel má i z prvního manželství kluka
Tak Budem doufat a čekat ....😉

bajulilinka
17. led 2016

¨zkoušela jsem sodu i pritel😀 a obema šuměla takže je to podvod

zuzkabrhelova
24. led 2016

Já jsem to zkoušela 3 pokaždé po pár týdnech. Vzdy to nesumelo takže by to mela byt holka, podle ultrazvuku kluk. Takže za Mé nefunguje

andy80
24. led 2016

Tak podle kalendáře je Jiřík holka a Anežka kluk, teď to vychází, čekáme holčičku. A test se sodou? Dobrá blbost, soda bude šumět, když jí počůráte ať jste nebo nejste těhu.

pepejs
17. únor 2016

Mně nešumí. Ve 12tt to vypadalo na holku, v 15tt na kluka, čínský kalendář - holka. Nevím, jak je časté, že by se mohla stát z kluka v 15tt holka???

rencajaskovska
19. bře 2016

Me se nedelo nic a je to kluk,takze me taky nefungoval

ivetka7686
19. bře 2016

Podle sody kluk,podle lunarniho kalendare holcicka,takze si asi muzu vybrat 😁

marketovna
19. bře 2016

Hihi. Jasne ze jsem vyzkoušela všechno 🙂) Me dle sody vyšla holka a holka to je 🙂

monnn
19. bře 2016

mě podle tabulky - vyšlo přesně naopak u obou dětech 😉 ,sodu jsem zkoušela jen u dcerky a vyšlo 😵

konekokira
25. bře 2016

POdle toho čínskýho kalendáře holka, podle mámi taky holka (prý mám obličej hnjusnej a plnej pupínků) a já vnitře cítím kluka, tak jako nevím 😀

dominicka03
5. črc 2016

prstýnek a soda holčička, ale na utz jdeme v pátek tak uvidíme co nám řekne doktor 🙂

mr_falko
5. črc 2016

soda holka, prstynek, cinskej, podle krve a intuice rika kluka....v patek posledni moznost na velkem utz, takze uvidime

clementina
5. črc 2016

slyšela, z legrace zkusila, a nefunguje:D. Podle sody měl vyjít kluk a máme krásnou holčičku 😀

derinne
5. črc 2016

Podle sody někdy v 9tt holka,na 3utz kluk...takže za mě ne 😉

bielanevesta
5. črc 2016

Počula, vyskúšala a vyšlo dievčatko. A to nám potvrdili aj na ultrazvuku 🙂

cukricek123
5. črc 2016

Podle sody holka .... podle čínského kalendáře kluk :D tak to jsem zvědavá na utz. :D

ivatko0406
5. črc 2016

Já jsem to nezkoušela, ale bude to jako všechno ostatní - 50:50 🙂 mně vychází podle čínského teď holčička, podle krve kluk - takže uvidíme 🙂

micaella23
5. črc 2016

Haha me to podle te tabulky nahore take vyslo:D

machulinka23
5. črc 2016

soda mi šuměla jako blázen a mám holku.

nat
5. črc 2016

Za me nesouhlasi podle sody a cinskeho kalendare devce a cekame chlapce 🙂

veronique19
19. zář 2016

@angel01 Ja to slysela presne naopak :D kdyz to sumi a peni tak je to holka a kdyz to nic nedela tak je to kluk :D no jsem zvedala :D zitra to jdu zkusit :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru