TP Květen 2022❤

alexkisss
12. zář 2021

Ahojky všem co čekáte příchod miminka v květnu ,u nás to vypada tak ze termín nám vychází na 15.května tak se tesime všechny tu rada uvítán a můžeme se navzájem podporovat nebo si radit budu rada

klokanka31
12. zář 2021

@alexkisss Moc ti přeju že ti to vyšlo na květen, já rodila taky v květnu, a musím říct že je to snad nejhezčí měsíc pro příchod miminka 🍀

alexkisss
autor
12. zář 2021

@klokanka31 vážně? Tak to sem zvědavá jak se nám povede počasí jen se bojím prez tu zimu pokaždé v zimě mám nějaký pad tak snad se mu tentokrát vyhnu

klokanka31
12. zář 2021

@alexkisss Snad jo...chce to chodit opatrně. I když já chodila opatrně, a stejně jsem sebou sekla asi měsíc do porodu 😣
A já myslím že počasí by mělo být už ok, já rodila loni 18.května, a bylo krásně a teplo 🙂

alexkisss
autor
12. zář 2021

@klokanka31 no tak snad chytnu i já hezké počasí

littlebee124
12. zář 2021

@alexkisss Hlavní je, aby všechno teď bylo v poradku 🍀

alexkisss
autor
12. zář 2021

@littlebee124 taky cekas miminko gratuluji kdy mas termín a kde budeš rodit?

alexkisss
autor
12. zář 2021

@klokanka31 ty také cekas mimi

littlebee124
12. zář 2021

@alexkisss Ano čekám, ale termín mam 13.2.2022 a rodit budu v Příbrami. Mám to autem 3 minuty 😀
Hlavně se na začátku opatruj a dávej na sebe pozor.

alexkisss
autor
12. zář 2021

@littlebee124 já sem tak nějak v klidu vybírán postupně porodnici mám na výběr bud Kladno nebo Rakovník tak si ČTÚ recenze atd ty na sebe taky dávek pozor

klokanka31
12. zář 2021

@alexkisss Nene, já mám skoro 16 měsíční a to mi stačí ☺

denushka130
12. zář 2021

Tak už jsem to našla, holky nebude lepší založit skupinku na fb? Já teda sem moc nechodím🙈

alexkisss
autor
12. zář 2021

@denushka130 klidně když ji zalozis rada se ji ucastnim

littlebee124
12. zář 2021

@denushka130 Já když sem si sem do profilu dala TP, automaticky me to hodilo do skupinky: únorovky ☺️

@alexkisss U nás naštěstí se registrace neřeší 🙏🏻 Také na sebe davam pozor jak to jde ☺️

alexkisss
autor
12. zář 2021

@littlebee124 To já se musím zaregistrovat nakonec to vyhrál Rakovník je pul hodinky autem ode me

llenka_li
19. zář 2021

@alexkisss Ahojky, nebojis se v Rakovníku, ze nemají JiP pro novorozence, kdyby něco? Taky by se mi tam líbilo, ale bohužel teda je pro mě důležitá ta Jipka..

alexkisss
autor
19. zář 2021

@llenka_li to ani nevím ze tam nemají a kde ji poblíž me maji?

llenka_li
19. zář 2021

@alexkisss no Kladno má...a pak Praha. Třeba si chválí Příbram, ale tam našim známým sakra zkazili porod a velmi vážně to odneslo miminko. Zatím jsem ve fázi čtení recenzi..

alexkisss
autor
19. zář 2021

@llenka_li no koukala sem i na Kadaň ale tam je prej strašný to sestinedeli

llenka_li
20. zář 2021

@alexkisss to sestinedeli je velká slabost asi ve většině nemocnic, ale důležitější je ta porodnice. Já bych chtěla jít ambulantne domu, ale uvidíme pak realitu.

klokanka31
20. zář 2021

@alexkisss Jak píše
@llenka_li zkusit zvážit ambulantní porod...šestinedělí skoro všude stojí za houby...

alexkisss
autor
20. zář 2021

No Rakovník a Kadaň mám nejbliz chtěla sem rodit doma ale po tom co mi oznámily ze tam SOU dvě se nechytam

llenka_li
20. zář 2021

@alexkisss ty jo, fakt? Už víš, ze cekas dvojcatka? 😅 tak to dvojí gratulace ♥️

alexkisss
autor
20. zář 2021

JoJo mám i foto z utz protože sem tomu nemohla uverit

klokanka31
20. zář 2021

@alexkisss Taky moc gratuluju 🍀🍀

llenka_li
21. zář 2021

@alexkisss Tak to je hodně vesele, budete mít doma veseloo 😃😂

janina92
21. zář 2021

Ahoj všem, zatím asi budu jen tichá sledující, alespoň do první návštěvy u doktora, která bude příští středu 🙂. Jinak jsem podruhé těhotná a mám doma skoro tříletého chlapečka. TP vychází cca na 19.5 😍. Všem tady moc držím palce ❤️

klara319
21. zář 2021

Ahoj všem. U nás to taky vypadá na květnový termín. Jsem teď aktuálně v 7tt a zle je mě šíleně🤢Mám doma ještě 1 3/4 starou holčičku. Dost velký živel,tak doufám že nevolnosti brzy ustoupí 🙃

alexkisss
autor
21. zář 2021

@klara319 ahoj Vítek taky sem v sedmém týdnů takže budeš mít termín taky kolem 15 května ze ano

alexkisss
autor
21. zář 2021

@janina92 ahojky tak budu držet moc palecky at je vše v pořádku já jedu zítra na druhy utz a sem hrozné zvědavá jak to dopadne

klara319
21. zář 2021

@alexkisss popravdě jsem to ještě nepočítala 😀Na další kontrolu jdu 11.10. tak se víc dozvím až za tři týdny 😊 a gratuluju k dvojčatkům 🌷

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru