Tři plodová vejce. Máte zkušenost?

hanulkavelunka
8. bře 2012

Ahoj holky, potřebovala bych poradit, jsem dnes 53DC a bez MS. Včera jsem byla na vyšetření u GynDr a ten mi při ultrazvuku oznámil že vidí 3 útvary plodového vejce.Píchl mi vyvolávačku Agolutin a mám čekat jestli MS do 14 dnů nepřijde mám přít já. Bylo mu divné že nemám pozitivní těhu testy. Z 8mi test mám na 5ti jen slaboulinké dušíky.
Holky nemáte některá s tímto skušenosti??? Jako já a trojčata?? vysadila jsem HA 30.10.2011 a HA jsem brala 2 roky. Už jedno dítko máme 2,5roku a chtěli by jsme druhé. Dr mi nic nevysvětlil. Jen to že tam jsou 3 plodové vejce. Jako co si mám myslet. poslední sex s manželem byl 12.2 jezdí do zahraničí takže to početí bude náročnější.Je možné že jsem měla ovulaci toho 12.2 - 13.2 a týden před očekávanou MS jsem měla bolesti v podbřišku a nadměrnou tvorbu slin.Ted mám nalité prsa. BT neměřím pravidelně, ale dnes byla ráno BT 36,9
jsem snažilka čekatelka ale s mámi cykly 32-36 a dnes jsem 52DC takže si dovedete představit jak mi je ale už se tomu musím smát. Jsem hrozně zvědavá jak tohle dopadne, jen se modlím at je všechno v pořádku a z těch 3 plodových vajíček kdyby bylo spon jedno úspěšné a za 14 dní když nedojde MS tak at je na UTz něco vidět.Jinak at mě to už víc netrápí a MS dorazí at se můžeme začít snažit dál.
Kdyby jste měla některá skušenost prosím napiště.at se mi to čekání zpříjemní.

salomee
9. bře 2012

..no, to je zajímavé, že dr. viděl plodová vejce a přitom vlastně nepotvrdil těhotenství a píchl vyvolávačku...tak asi není jisté, že to jsou gestační váčky...? A krev odebraná? Já jsem taky měla kdysi meškající MS (taky to šlo už k padesáti dnům), na UZ byla dutinka, ale hned mi řekli, že to může být i trhlinka ve sliznici značící, že MS přijde..nebo tak něco.. krev byla negativní a MS po vyvolávačce přišla.
Navíc mě napadá, kdyby to byly fakt gestační váčky, už je to od 12. 2. skoro měsíc, to už by na UTZ bylo i srdíčko... snad nekecám.

hanulkavelunka
autor
9. bře 2012

@salomee no krev mi neodebral mám prostě čekat co udělá agolutin (ten se píchá i na udržení těhotenství i na vyvolání MS) a když nedorazí ms do 14 dnů mám přít já.
Mám z 8 testů na 5ti duchy testy mamatest10 tak čekám no
Dr bylo divné že nemám pozitivní testy a že bych čekala trojčata když se na nic neléčím a neužívám vůbec žádné prášky?? a v rodině dvojčata nemáme ani z mé ani z manželovy strany JE TO ZAJÍMAVÉ

scai
9. bře 2012

@hanulkavelunka to je divný, že máš jen duchy. Já jsem čerstvě těhu. Zrovna toho 12.2 byl jediný sex v měsíci. Dle BT byla ovulace 14.2. No a už minulé pondělí jsem měla ducha a minulou středu čáru jak blázen! Dokonce v tu středu to ani nebylo s ranní moči, ale odpoledne a taky mamatestem jako máš ty
Takže pokud si měla sex nejpozději takhle, tak bys tam asi taky už musela mít pořádnou čáru...

salomee
9. bře 2012

@hanulkavelunka jo...aha, já vím, že tzv. vyvolávačka těhotenství neškodí.. no to jsem zvědavá, jak to dopadne.

maruja
9. bře 2012

@hanulkavelunka tak já jsem se taky neléčila a nebrala HAK a už podruhý otěhotněla s dvojčaty 😉

hanulkavelunka
autor
9. bře 2012

@maruja tak to gratuluju 🙂

@salomee dám vědět jak to dopadne 🙂

@scai testovala jsem v neděli naposledy a nemám odvahu testovat už nechci vyhazovat kč za testy mám doma poslední testovací proužek tak bych testla až kdyby MS do 21.3 nepřišla i když asi to nevydržím 🙂 a testnu v neděli mám takové nutkání a co mně udivuje je to že jsem si ted 3 dny po sobě měřila ráno BT přesně ve stejnou dobu a mám pořád 36,9 nevím, zda ta vyvolávačka může ovlivnit BT ale už ve tředu ráno byla 36,9 a až ve st po 10 dopoledne mi teprve Dr píchl agolutin............

Holky jsem zvědavá jak tohle dopadne, manžel mi dnes přijel tak jsem mu to řekla a on s úsměvem říkal mamčo to je mooooc 😀 trojčátka 🙂 modlím se když nepřijde MS at je tam aspon tečička v jednom tom plodovém vajíčku vidět na UTZ musím čekat no.

salomee
9. bře 2012

@hanulkavelunka Trojčátka, to by byl hukot teda🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru