Test i krev pozitivní a špinění, je to ok?

janina419
1. lis 2017

Ahoj byla jsem pred 14 dny asi u dr pozitivni testy nic nevidel z krve prvni 57,8 po 5 dnech hodnota 407,2 a testy stale pozitivni mela jsem jit k dr ax za tyden ale slabe spinim hnedy a mam strach ale jdu k dr ma nekdo podobnou zkusenost? Diky

nafuka
1. lis 2017

může to být při uhnízdění ze začátku. Zkušenost s tím sice nemám, ale pokud to není nějak silné krvácení, tak snad to bude ok.

janina419
autor
1. lis 2017

@nafuka dekuji uz cekam na bus a jedu k dr tak to snad bude ok

janina419
autor
1. lis 2017

Tak pry tam nic nevidi jen malinkou tecku a to urco neni dal mi injekci na ms co ty hodnoty z krve jsem zklamana

karin1712
1. lis 2017

@janina419 to je divný přístup doktora. Kolik dní máš zpoždění? Injekce ti nijak neublíží spíš případné těhu podpoří. Třeba to ještě dobře dopadne.

janina419
autor
1. lis 2017

@karin1712 no ja nemela ani ms tak se to nevi mela jsem jen spineni 20.9 tak to pocital od toho ale treba to nesedi no snad to dopadne myslis ze ta vyvolavacka je v pohode

linee
1. lis 2017

@janina419 pri hodnote 400 jeste nic videt nemuze....zvlastni postup. Kazdopadne vyvolavacka mimi neuskodi.Drzim palce!

janina419
autor
1. lis 2017

@linee dekuji on me tam pozval

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru