Tvrdá boule vpravo pod pupíkem v 17tt

petakub
25. říj 2017

Ahoj maminky a budoucí maminky, jsem dnes 17+0 a ráno po probuzení jsem si hladila břicho a nahmatala jsem si vpravo pod pupíkem tvrdou bouli velikosti tenisaku. Během chvilky to zmizelo. Žádné potíže nemám, bříško neboli a ani není tvrdé. Tak nevím co to mohlo být, bud děloha nebo mimco. Nemáte některá podobnou zkušenost? 🙂 nechci zbytečně plašit. Minulý týden bylo na kontrole vse v poradku😉 děkuji za rady a přeji všem krásné těhotenství 👍

kafr
25. říj 2017

Mi se tohle stalo v 14tt, v noci jsem se vzbudila a tvrda hruska vlevo a tlacilo me bricho. Myslim, ze to byla deloha. Co jineho? Taky to za chvilku zas zmizlo, teda schovalo se doprostred a pak zmeklo, uz to nebylo tak tvrde a netlacilo. Docela me leklo jak bolo v levo😅

petakub
autor
25. říj 2017

@kafr tak je to asi normalni... Já jsem těhotná poprvé, takže mě každá změna občas docela vyděsí a říkám si, ze jsem desnej plasan 😀 ale jinak se cítím fajn, tak dobrý 😉 děkuji za odpověď a uklidnění 🙂

amadeus
26. říj 2017

Mám to také, hlavně v noci a když ležím na zádech. MUDr. mi doporučil magnezium. Jsou to krátké stahy dělohy, neměla bys je mít příliš často a také by neměly být bolestivé a pravidelné. Jinak je to asi běžná záležitost, ale určitě se o tom zmiň u svého gynekologa🙂

petakub
autor
26. říj 2017

@amadeus děkuji moc za odpověď a radu🙂 často to nemám, zatím tak jednou za den a většinou je to ráno nebo třeba v noci, přesne jak píšeš, ale bolestivé ani nepříjemné to není, kdybych to nenahmatala, tak to asi ani nepoznám 😉 na kontrolu jdu 7.11., tak se určitě zmíním a magneskem asi ničemu neuskodim👍 spis jsem nevěděla jestli kvůli tomu nějak plašit, ale asi to v pohodě počká do té kontroly, pokud se to nějak nezhorší.. děkuju!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru