Týden těhotenství. Jak ho vypočítám?

jessinka117
29. bře 2011

Ahoj holčiny;o)) jsem tu dnes poprvé a ještě se tak trošku rozkoukávám z novinky, kterou jsem zjistila ;o)) 24.3. jsem si dělala testík a vyšel se slaboučkou druhou čárkou, ale dnes už je o něco silnější. Takže doufám, že jsem těhulka;o))) Chtěla jsem se zeptat jestli by mi někdo neporadil s výpočtem v jakém týdnu těhotenství bych mohla být. Poslední menstruace začínala 20.2.2011, ovulace byla až 11.3.2011. Mám ciklus 35dní ;o( jestli jsem to počítala dobře tak bych mohla být 2+4?? píšu to správně??poraďte mi prosím někdo...předem všem děkujůůů 😅

spagatice
29. bře 2011
spagatice
29. bře 2011

Nejdřív se píšou týdny a potom dny, takže když jsi těhotná 4 týdny a dva dny k tomu, tak se píše 4+2 😉

dlabinecka
29. bře 2011

@jessinka117 Budou Ti brát termín podle poslední MS, at máš cyklus jakkoliv dlouhý, tzn, že jsi 5+2tt!! Později Ti určí termín podle UTZ.

dlabinecka
29. bře 2011

@jessinka117 Rozloženo tedy 4týdny + 2 dny, ale mě to vyšlo o týden dýl 😉 Mě to taky nesedí s MS, ale uvedené mám dva termíny a určitě beru jako směrodatnější ten z UTZ 😉

lentilka28
29. bře 2011

@jessinka117 tady podle tohoto odkazu: http://tehotenstvi.academy.sk/index.php jsi v 5+2tt, jak píše dlabinecka

jessinka117
autor
29. bře 2011

Ahoj, strašně moc děkuju všem za odpověď;o)))
Už jsem si to zkoušela i vypočítat a termín nám vychází na 4. prosince ;o)) Už jsme i objednaný na 11.4.2011, prý aby tam bylo něco vidět, myslíte že uslyšíme už srdíčko?

lentilka28
29. bře 2011

@jessinka117 podle všeho budeš toho 11.4 v 7+1tt, to už by mohlo, ale těžko říct....

dlabinecka
29. bře 2011

@jessinka117 To už bude. Srdíčko by mělo být vidět (ne teda slyšet) 23dní po oplodnění 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru