Ukáže se pozitivní test 21DC?

sabinanaty
11. říj 2017

ahoj holky chci se zeptat ci se ukaze pozitivni tehu test ...... když jsem 21DC ..... příznaky mam uz od minulého mesice po ukonceni ms coz byl cca 2-3 dny pak jsem zacala spinit pak prsa udelaly se mi na vrchu zilky slabe a brdavky mam strastne tmave ..... a nekdy i stipaji kazdou chvily chodim na wc uz nevim co si otom myslet ... :( před 8 dni jsem mela ruzovy vytok coz jsem nepochopila co to je a pak bily hustyy coz mam do ted porad te mi prosim dekuji předem

karolly
11. říj 2017

Abych to dobře pochopila. Minulý cyklus skončil klasickou MS?

sabinanaty
autor
11. říj 2017

ja ani nevim jestli to byla ms privni den silna a pak hooooodne slabolika tak ja nevim :(

sabinanaty
autor
11. říj 2017

@karolly mela jsem ji 20.9 a 24 jsem mela styk

karolly
11. říj 2017

Takže jsi krvácela jen jeden den?

sabinanaty
autor
11. říj 2017

@karolly da se rict ze ano

karolly
11. říj 2017

@sabinanaty Tak zkus test 🙂 Za zkoušku nic nedáš. Aspoň budeš vědět buď tak, neo tak.

sabinanaty
autor
11. říj 2017

@karolly a jaky všichni me rikaji ze mas skusit digi test

karolly
11. říj 2017

@sabinanaty Tak to nevím, já s digi testem nemám zkušenosti.

sabinanaty
autor
11. říj 2017

@karolly aha skousela sem test ale byl negativni

beruda
11. říj 2017

Zkuste digitální ClearBlue, stojí asi 200,- ale umí ukázat až 6 dní před ms. Růžový výtok mohla být nidace (uhnízdění). Když bude Clearblue negativní, došla bych na gyndu, protože jestli myslíte, že to vyšlo už v předchozím cyklu, tak na ultrazvuku už bude vidět mimčo. Anebo si sama zajděte na testy HCG pro samoplátce, stojí to taky cca 200, jestli si dobře pamatuji. Výsledek je do druhého dne. A poslední věc - některé ženy mají nízkou hladinu HCA a těhotenský test jim nemusí dlouho nic ukázat. Takže já bych volila digitest a gyndu.

sabinanaty
autor
11. říj 2017

dekuju za pomoc ste moc hodna tak ja to zajdu kupit

sabinanaty
autor
11. říj 2017

@beruda znamená něco když jsem měla ovulaci 4 to jsem nemívala nebo je to něco špatného?

beruda
11. říj 2017

@sabinanaty úplně vám nerozumím, ovulaci 4 den, nebo jak to myslíte?

sabinanaty
autor
11. říj 2017

@beruda novze jsem měla ovulaci na začátku měsíce 4.10

beruda
12. říj 2017

@sabinanaty těžko říct, vliv může mít i třeba nemoc, nejjednodušší je otestovat a mazat k lékaři, tohle už by byly jen spekulace

sabinanaty
autor
12. říj 2017

@beruda asi joo
Vidíš tam něco ..???? Já tam vidím ducha jestli vidím dobře

beruda
12. říj 2017

@sabinanaty No, když si hodně zesvětlím monitor, tak tam něco vidím....ale fakt doporučuju ten digitální, tam se duši neluští, tam je buď plus, nebo mínus. Anebo počkej dva dny a otestuj znovu, měla by sílit, pokud jsi těhotná.

sabinanaty
autor
12. říj 2017

@beruda zítra jdu dělat Digi tak jsem zvědavá když na testu je dusík noo ale i tak no

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru