Ultrazvuk - pohlavní hrbolek. Pozná někdo podle toho pohlaví?

karolina226
7. únor 2022

Ahoj holky🙂Koukám, že tu posíláte fotky z ultrazvuku. Chtěla bych vědět jestli někdo podle fotky pozná podle pohlavního hrbolku, co budu mít. Ve Slaným doktorka říkala kluk. Můj doktor, že neví. Jsem hrozně nedočkavá😅 Už jsem ve 4 měsíci🙂 Děkuji moc za odpovědi.

lucii732
8. únor 2022

@karolina226 Ahoj, podle mě kluk. My měli holčičku a hrbolek byl víc rovně 🙂

karolina226
autor
8. únor 2022

@lucii732 děkuji moc. Na další ultrazvuk jdu až 28.2 😏 dlouhá doba😅

lori1097
12. únor 2022

@karolina226 radši bych v téhle době těhotenství moc nespolehala na 100%ní pohlaví, nám dr řekl že v tomto období může holčička i kluk vypadat skoro stejně, ale asi záleží na zkušenostech daného gynekologa😊dozvěděli jsme se pohlaví až v 6. měsíci 😊

karolina226
autor
8. bře 2022

@lori1097 dobře, děkuji za odpověď😊 a máš chlapečka nebo holčičku, jsem ve 21 týdnu a pohlaví stále nevím🤷 nechce se ukázat😌

lori1097
8. bře 2022

@karolina226 čekáme chlapečka a už je za dveřmi, na konci dubna už bude na světě 😊 a nestrachuj se, určitě se ti miminko za chvíli ukáže aby jste věděli jestli ladit výbavičku do modra nebo do růžova . Jestli se můžu zeptat, ty by jsi chtěla slečnu nebo chlapečka? 😊

karolina226
autor
8. bře 2022

@lori1097 tak to moc gratuluji, hlavně ať jste oba zdraví😊 no mě to čeká konec června, začátek července, za chvíli to uteče a bude nás také o jednoho člena více😊 já i přítel bychom chtěli chlapečka. Na prvním screeningu nám řekli, že to vypadá na chlapce, ale není si jistá no a od té doby už nevím nic, byla jsem 3x na ultrazvuku a nechtělo se vůbec ukázat 😌 prý se holky spíš nechtějí ukazovat, tak snad. Modlíme se už od začátku za chlapečka😂 Na další ultrazvuk jdu až za měsíc. Jsem tak zvědavá, že si i čtu na internetu babske rady atd, abych se trochu uklidnila😂

lucka2525
7. dub 2022

Ahoj holky co myslíte tady? Holka nebo kluk? Díky.

simonabaa
4. zář 2022

@lucii732
@karolina226
Videly byste i neco tady? 🙂

sarinka612
7. črc 2023

ahoj holky,věděl by někdo pohlaví podle pohl.hrbolku? foto ze 14 tt.

anonym73553
31. črc 2023

Prosím poraďte vidíte na fotce někdo pohlaví miminka. Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru