Určení pohlaví. Číňané to možná uměli

beruni121
10. lis 2011

Ahojky Holky,

chtěla jsem Vás poprosit - bylo by možné otestovat tuhle tabulku podle nového postupu?? Já jsem vyzkoušela na 6 miminkách z okolí a vyšly 😉
Starý je klasika - věk - políčko -) výsledek.

Nový je toto

Souhlasím s názorem, že kalendář je na dosud všude špatně interpretovaný - podle uvedených informací opravdu vychází jen cca 60% pravděpodobnost (ověřeno na náhodném výběru asi 20 těhotenství se známým přibližným termínem početí a známým výsledkem 🙂). Ale (a má to logiku) když si opravdu místo kalendářního měsíce v levém sloupci dosadíte počet měsíců, které uběhly od vašich posledních narozenin k početí, vychází to na stejném vzorku na 95% (a ta jedna kamarádka, které to nevychází, nevylučuje, že otěhotněla měsíc předem, jelikož podle termínu PM porodila ve 37.t.t. dítě o hmotnosti 3450g)

http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/...

Samo, vše s rezervou, ale proč se nepobavit 🙂 Jen by to bylo pro ty, co zkoušejí a baví je to zajímavým postupem - o tomhle se moc neví...

mala_hodna
10. lis 2011

pokud by se nepřičítala ta jednička která se podle popisu má přičíst tak by mi to vyšlo, narozena jsem 4.3.1987 a syna jsme "splodili" v březnu 2009

apollo11
10. lis 2011

Já nevím, opravdu tomu někdo věří? 😅 Pohlaví přece určuje spermie muže, ne věk nebo krev matky. Je dost pravděpodobné se trefit, když jsou jen dvě možnosti 😉 Zajímalo by mě, na základě čeho se tyhle tabulky jako stanovují. (btw. u mě nesedí)

mamkamarketa
10. lis 2011

kdepak 🙂 mam psanou holcicku a mam kluka 😉

maudn
10. lis 2011

holky, já to už párktát zkoušela, mrknul by někdo, jestli je správné, že mi vychází kluk- početí září 2010, narození 19.unora 88

28marci
10. lis 2011

Bez přičtení jedničky mi to sedí, jinak ne - i když jestli opravdu budu mít slibovanou holku, to se uvidí až po porodu 😀 Třeba v tom má čínský kalendář jasno a pletou se UZ 😎

svatule
10. lis 2011

u dcery mi to sedlo, je to holčička, teď čekáme druhé a podle kalendáře to má být taky holčička, tak uvidíme v dubnu 🙂 pohlaví jsme si nenechali říct ani u dcery a i teď si necháme překvápko, tak pak dám vědět, zda sedí. jinak to beru ale s nadhledem, zábava dobrá 😉

sheinka
10. lis 2011

Bez přičtení sedí 🙂

schnek
10. lis 2011

prvně nevychází - ale Ondra mi nevychází snad v žádný podobný tabulce a výpočtu 😉 Matoušek vychází ( a tyky všude jinde vycházel), a Anička vychází, pokud tedy beru, že k početí došlo až po 14.2.2010, ale je to tak o den-dva 😉 Ale setkala jsem se s názorem, že u prvních dětí to obvykle nevychází a potom už jo. Prostě je to takový na pobavení 😉

littlejane
10. lis 2011

Tak mně to tedy nevyšlo. U prvního mi vychází holčička a je to kluk a ted mi vycházi kluk a dle utz to bude holčička. Tak nevím, uvidíme v únoru, až se narodí 🙂

katcha21
10. lis 2011

Mě to vyšlo 😉

anieanne
10. lis 2011

Ne, ani tak to nevychází 🙂

zuzi82
10. lis 2011

Mě to u prvního vychází tak i tak a u druhého zatím netuším, podle tabulky by to měla tentokrát být holčička 😉

berinka1
10. lis 2011

U původní varianty mne to vychází,u této ne, ale možná je to tím,ze narozena jsem 25.4.1985 a zplození bylo 25.4.nebo 27.4.:) uvidíme teda v lednu, ale pochybuju, ze by se tolik doktoru seklo;)

nikollita
10. lis 2011

Kdo věří na posmrtný život a tedy i minulé životy, tak se říká, že pohlaví prvního dítěte je předem dané, ostatní děti už dle spermií 😉
Prý podle dluhu z minulého života, tak nevím 😉

ivarei
10. lis 2011

Já bych tedy byla opatrná s tím udáváním dat narození maminek.

forji
10. lis 2011

3 x mi vyšlo ANO

andelka
11. lis 2011

Mně to vychází, dva kluci.

michaela_2
11. lis 2011

Mě tady vychází chlapeček a podle dvou doktorů a 3D ultrazvuku čekáme holčičku 🙂

johnatanka
11. lis 2011

mně vyšly obě děti přesně 😉

nunik
11. lis 2011

Mě to nevyšlo,podle kalendáře to měla být holčička 🙂 a je to kluk 😉

dilemma
11. lis 2011

me vysly oba kluci podle tabulky🙂

spaagetka
11. lis 2011

Tak dle méno tomu číňani nerozumí, páč mám mít doma ženskou a je to chlap 😀

coxa
11. lis 2011

Kdepak, druhý kluk měla podle kalendáře být holčička. 😀

helcenka
11. lis 2011

nevyšlo mi ani jedno 😉

ladybugie
13. lis 2011

nevyšlo ani u jednoho z mých tří dětí 🙂

lukza
14. lis 2011

nevyšlo ani u jednoho říká dvě holky mám dva kluky🙂)

bureska
14. lis 2011

Podle vypoctu mi vychazi kluk. Pohlavi miminka zatim nevim, ale muj vnitrni pocit mi napovida ze kluk. Tak uvidim jak to Cinanum funguje 🙂

vorllinka
14. lis 2011

Tak mně syn vyšel 😉

monny89
14. lis 2011

podle všeho mi vycházela holka, a taky vychází i zde - mám půlročního kluka 😀

dandiela
14. lis 2011

Kdepak ... nevyšlo. Jen podle jedný jediný tabulky na internetu to vycházelo a to byla taková kde se napsaly data narození. Odkaz http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=uvodni... Ale jinak jsem k těmhle výpočtům skeptická. Nikde není spolehlivost vyšší jak 50%, takže vyjde úplně na stejno když si projdete nějakou "speciální" tabulku a nebo si typnete sami 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru