Určení pohlaví podle těhotenských chutí, nevolností

cibule
2. srp 2007

Ahoj holky, tohle téma jsem už nadhodila ve snažilkách.... Tady je Vás ale ještě víc, co čekáte mimi, nebo máte už děti a proto se Vás všech ptám: Jaké jste měly příznaky v průběhu těhotenství (takže, bylo-li Vám špatně, na co jste měly chuť, byly jste hezčí, či ošklivější, já nevím, ještě třeba něco speciálního..no a co se Vám potom narodilo, popřípadě ještě nenarodilo, ale už víte pohlaví) 😅 Jestli máte páreček, tak jestli byl rozdíl v těh. s chapečkem a holčičkou?
A taky od kdy jste asi měly příznaky? 😀 Jsem strašně zvědavá, že?😵 Ale jsem ze začátku těhotná a je to moje první dítě, tímto se za svou zvědavost omlouvám a Vy prosím, máte-li zkušenosti pište 😀

cibule
autor
28. srp 2007

Jo a holky, jestli umíte anglicky, zkuste tenhle test: 😀
http://www.childbirth.org/articles/boyorgirl.html
Mě, když jsem vyplňovala všechno (některý otázky jsou vyloženě kraviny) vyšel chlapeček na 30% a holčička na 70%. Pak jsem ho zkusila ještě jednou a vyplňovala jsem opravdu jen příznaky (ty, který už mám) a ne otázky typu, jestli držím hrneček za ucho nebo ho v ruce držím celý 😀 😀 😀 a to mi vyšel klučina na 20% a děvčátko na 80%. Je to všechno jen zábavný, ale tak co, sranda musí být 😀

svetluska.l
1. zář 2007

Cibule tak jsem si delala ten test cos posilala..vysla mi holcicka na 70% a kluk na 30%...ale jelikoz se mi cjute dost meni,nejdriv jsem sladke nemohla videt a ted mi zase chutna,tak nevim🙂a taky brisko jeste neni moc poznat jak roste,tak si ho budu muset casem jeste udelat znova🙂Ale je dobrej,zatim nejlepsi,co jsme videla🙂

kalo
1. zář 2007

Mě v testu vychází na 75%kluk a mám holčičku...

cibule
autor
1. zář 2007

Svetluska: No, ono je to právě fakt hrozně proměnlivý, člověk má chvíli chuť na sladký, pak zase třeba na kyselý.... No, asi se to podle toho odhalit nedá. Mě se teďka třeba zase zdá, že jsem jaksi víc chlupatá 😠 Teda nevím, ale přes pupík se mi dělá taková čárka z chloupků a taky kolem pupíku jsem jaksi víc chlupatá 😉 No, to jsem taky ještě nedávno nebyla. Ještě ze mě bude do dubna orangutan 😀 A jsem ráda, že se Ti testík líbí 😅 Mě taky celkem pobavil. Tak uvidíme, co to nakonec bude 😀
Kalo: Alespoň je vidět, jak vychází všechny ty předpovědní znaky, že? 😀
Ono je to asi fakt, krom toho, že se dá odhalit pohlaví ultrazvukem do poslední chvíle tajemství 😀

svetluska.l
3. zář 2007

Cibule:ta carka,jak jsme ted cetla,je ve 3mesici normalni🙂Ja ji tedy jeste nemam,ale prej je to nejaky pigment ci co🙂Prave mi psaly dve kamosky,ze jak porad melu o te holcicce,ze mi koupily darek..jedna ruzove bodycko a druha ruzove dupacky...mam neblahy pocit,ze to holcicka nebude 😵

krista
3. zář 2007

Cibul tak je to téměř 50/50 dle tvého odkazu 😀
You have a 47% chance of having a boy.
And you have a 52% chance of having a girl.

Možná to bude taky tím, že jsem půlce věcí nerozumněla 😀

k.hana
3. zář 2007

Ahoj, já čekám chlapečka a můžu říct, že jsemdo 5-tého měsíce tt nemohla cítit zeleninu, ovoce, jogurty, sem tam jsem mohla pečivo, ale jen tak malinko. Přibírat jsem začla až tak v tom 5-tém měsíci a teď mám 12,5 kg+ a termín 9.9.2007. Uvidíme co mi z těch kil zůstane. Doktorka mi říkala, abych počítala takových 9kg dolů při porodu. 😨

krista
3. zář 2007

K.hana tak to já jsem pravý opak, nemůžu všechno kromě jogurtů, zeleniny, ovoce 😀 a zatím mám mínus 3kg 😖 tak to jsem na to zvědavá 😵 Holčičku si strašně přejeme, ale hlavně to zdravíčko jako všechny maminy 🙂

cibule
autor
3. zář 2007

Svetluska: Já taky myslím, že tam mám schovaných kluka 😀 Ale co, chlapečci jsou fajn a když bude mít něco růžovýho, tak to taky přežije 🙂 🙂 🙂 Jinak ta moje čarka je ale spíš z chlupů, tak nevím, no 😀
Kristo, máš pěknou fotku 😀
Jinak já jsem taky na ovoce a zeleninu a mléčný věci. Každopádně mi nejede maso a vejce. Ale je to fakt asi jedno, co člověk jí, teda na co má chuť. Známá se ládovala sladkým a taky maso nemohla, papkala ovoce a tak a všichni ji typovali holčičku. No a má Kubíka 🙂 Já chtěla taky holčičku, ale čím jsem dýl těhotná, tak mi to jaksi začíná být úplně jedno. Hlavně ať je to zdravé. Právě se pokouším uštrikovat miminkovi svetýrek a tak to dělám ve světlounce šedé, to můžou obě pohlaví 😀

krista
3. zář 2007

Cibule díky 🙂
Jinak ten proužek už mám taky 😉 a ještě se mi roztáhl hrozně pupík 😅 Přímo ten ďolík je teď roztáhnutý do stran 🙂

kalo
4. zář 2007

Holky,jak tu bylo řečeno s těma chlupama 🙂 ..já měla v těhu hrozně chlupatý břícho!
A ty čáry od pupíku..tmavé je mají spíš ženský s chlapečkem a světlejší s holčičkou...

lenik27
4. zář 2007

Ahoj holky, tak my čekáme chlapečka. První trimestr jsem prospala, nevolnosti byly spíše způsobené léky. Zatím mám 3kg nahoře, pleť dobrou, vlasy stejné a chutě na cokoliv kdykoliv 😀 .

kachnik
4. zář 2007

Holky, tak já pořád nic nevím, už potřetí nám ukázal záda nebo skrčené nohy, takže nic nebylo vidět. To je k uzoufání 😀 . Tak snad to do třetice vyjde. Škoda, že nejde v bříšku otočit jako u fotografa 😀

krista
4. zář 2007

Kachnik ten/ta vám dává 😀
A jak často chodíš na UTZ když chceš vědět pohlaví a on/ona se ti pořád neukazuje? 🙂

Kalo teda já mám ty chloupky spíš tmavší, ale asi taky záleží celkově jaký má člověk vlasy a chlupy co? Protože kdo má černý vlasy, asi nebude mít blonďatý chloupky 😀

kachnik
4. zář 2007

krista, byla jsem v srpnu na prvním a na druhém teď v pondělí, ale to byla náhoda, šla jsem se domlouvat na porod atd.,tak jsem známého poprosila o ultrazvuk, jinak můj gyn.další plánuje koncem září.

krista
4. zář 2007

Aha, já myslela, jestli vám třeba vyjdou trochu vstříc, když pořád není vidět pohlaví, tak jak vidím tak asi ne 😒 No co se dá dělat, švagrovci to taky chtěli vědět a měli až do porodu smůlu 😀

Tak jsem zvědavá, koncem září se ozvi 🙂

kachnik
5. zář 2007

krista, jak myslíš že by nám měli jinak vyjít vstříc? Opravdu to není jak u fotografa, že dr. zavelí polohu a je to 😉 Určitě napíšu.

krista
5. zář 2007

No takhle jsem to nemyslela!!!!!!!
Já jsem myslela doktory a ne mimi! Nejsem padlá na hlavu 😉

cibule
autor
5. zář 2007

Krista : Pupík mám zatím normální 🙂
Kalo: Já už jsem chlupatá na břichu jako opice 😵 Jinak chloupky mám spíš tmavý (no,co já vím, takový možná spíš světle hnědý), ale jsem černovláska... Moje chlupy byly černé vždy a všude, tak uvidíme, třeba zčernají úplně😀 Proboha 😀 😀 😀 A nebo myslíš tu pigmentovou čárku? Tu já totiž zatím ještě nemám 😉
Kachník: Je to holt tajnůstkář(ka) 😀

kachnik
6. zář 2007

cibule, néé je to pěknej potvořák 😀

lenkabu
6. zář 2007

Ahoj holky, tak předběžně je to holčička 🙂 100% potvrzení bude za měsíc. Od začátku mám chutě na sladké, nezvracela jsem ani jednou, nevolnosti trochu byly ale už od 9 tt nejsou a mam trochu akné...takže příznaky kt. tady popisuje většina holek s holčičkama 🙂 Chlupy u pupku mám bohužel celej život a nijak se teď nezměnily 😨 Za měsíc dám ještě vědět jestli nenarostl pindík.

cibule
autor
6. zář 2007

Kachník: 😀

Jů, Leni, Tobě už to zjistili tak brzo? 😀 Gratuluju 😀

janeses
6. zář 2007

Ahojky, tak já měla šílené chutě na sladké a čokoládu, po každém obědě jsem si jí musela dát, pořád bych se jen něčím cpala, strašně mi, ale smrděly výpary z auta a benzín (to se říká, že pokud to smrdí, je to holka) a taky že jo holčičku máme🙂))Nebyla jsem moc tlustá, spíš jen to břicho, přibrala jsem 15kg a 12 bylo po porodu dole, z toho malá měla 3 kg, tak nevím kde to bylo. 🙂 🙂

laola
5. čer 2008

Oživuji toto téma 😉

pudlyna
5. čer 2008

Hmmm tak podle výparů je to kluk jako buk jsem ropák 😀

laola
5. čer 2008

pudly 😀

pudlyna
5. čer 2008

no co je to pravda 😀

dagina
5. čer 2008

Ahojky, Laola, na co máš teda chutě 😉 ??? Já zatím ještě na nic 😝 😝 . Snad jen na broskve, nektarinky a meruňky, ale podle toho se nic poznat nedá 😅 . Jinak mě smrdí úplně všechno 😝 .

evamik
5. čer 2008

Dagi, jsem na tom velmi podobně a ráda bych slyšela, že to znamená holčičku! 😀

laola
5. čer 2008

já mám chutě na ryby, jogurty... No když se to tak vezme tak na všechno 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru