Určení pohlaví podle těhotenských chutí, nevolností

cibule
2. srp 2007

Ahoj holky, tohle téma jsem už nadhodila ve snažilkách.... Tady je Vás ale ještě víc, co čekáte mimi, nebo máte už děti a proto se Vás všech ptám: Jaké jste měly příznaky v průběhu těhotenství (takže, bylo-li Vám špatně, na co jste měly chuť, byly jste hezčí, či ošklivější, já nevím, ještě třeba něco speciálního..no a co se Vám potom narodilo, popřípadě ještě nenarodilo, ale už víte pohlaví) 😅 Jestli máte páreček, tak jestli byl rozdíl v těh. s chapečkem a holčičkou?
A taky od kdy jste asi měly příznaky? 😀 Jsem strašně zvědavá, že?😵 Ale jsem ze začátku těhotná a je to moje první dítě, tímto se za svou zvědavost omlouvám a Vy prosím, máte-li zkušenosti pište 😀

kalo
5. čer 2008

Holky, my máme holčičku a já první 3 měsíce se mohla utlouct po pomerančích, kiwi a broskvích...a k tomu hektolitry kakaa 😀

talls
7. čer 2008

Tak já nevím, co to bude, jsem 11. tt....ale jsem ujetá na polívkách (vývary!!! 😵 ), chutná mi ovoce, zelenina (ač jsem ji jedla před otěhotněním na kila) ta mi moc nejede, i když se to teď lepší...můžu mléčný výrobky, pečivo...ale jím všechno, nebylo mi vůbec špatně 🙂 . Moc mi to nesluší, mám akne... ☹
Podle čínského kalendáře to má být holka, podle senzibila a kyvadýlka je to kluk.....no,tak jsem zvědavá, ještě, že jsou jen 2 možnosti 😀

misa84
9. čer 2008

ahojky, tak ja pridavam svou zkusenost:
pred tehu: banany, zeleninka, masicko
v tehu: zeleninka ani omylem, zato kakajko, cokoladove croissanty, koblizky, palacinky...nastesti nejak zavratne nepribiram, az se divim.
ani jednou jsem neblinkala, jen mi bylo nekdy tak neprijemne.
plet v pohode, ale s tou jsem nemela nikdy problem
no secteno podtrzeno cekame chlapecka 😵 tezko rict, jestli z toho jde neco vycist.

bustik
10. čer 2008

Tak koukám, že kakao vede - i u mě 😀

siapan
13. říj 2008

Ahojky Cibule,já bych to těhotenství tak nebrala.Myslím,že se vubec nepozná co budeš mít jestli kluka nebo holku podle toho kdo jak jí je mu špatně a podobně.Já jsem v těhotenství byla strašně ošklivá.Přibrala jsem 6kg a jedla jsem sladké pořád.A měla hroznou plet ,pálila mě umorně žáha.Taky jsem se těšila na holčičku.Narodil se mi chlapeček s dlouhými vlásky,za to v obličejíčku vypadá jako holčička.Jsou mu tři roky a pořád si ho pletou.Hlavně budte oba v pořádku a štastný.to ze srdce přeji pa,pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

maciik
5. led 2011

taky přidávám zkušenost:
Před těhu jsem se mohla pomalu utlouct po sladkém, ale hned od 4tt jsem sladké nemohla ani vidět. Začlo mi vadit i maso, jediné, na co jsem měla skoro pořád chuť bylo něco pikantního... Od 7. týdne přišly nevolnosti, postupně i zvracení, obličej jsem měla samý červený flek, to se pak zlepšilo, ale nevolnosti jsou pořád... A dneska jsme viděli na utz pinďoura 🙂

nickitka19
4. led 2012

ahojky jsem tu nova jsem v asi v patem tydnu dnes na ultrazvuku byloí neco malo vidět ovšem chutě udeřili od sameho zacatku. a to jsou hlavne smetanove omacky smetanove a zahustene polevky... zacinaji me pobolivat zuby no mozna si tělo žádá vápník mohu se utlouci i po ruznych mlecnych pokrmech... ale co to podle tehle chuti bude..tot otazka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru