Určení pohlaví podle těhotenských chutí, nevolností

cibule
2. srp 2007

Ahoj holky, tohle téma jsem už nadhodila ve snažilkách.... Tady je Vás ale ještě víc, co čekáte mimi, nebo máte už děti a proto se Vás všech ptám: Jaké jste měly příznaky v průběhu těhotenství (takže, bylo-li Vám špatně, na co jste měly chuť, byly jste hezčí, či ošklivější, já nevím, ještě třeba něco speciálního..no a co se Vám potom narodilo, popřípadě ještě nenarodilo, ale už víte pohlaví) 😅 Jestli máte páreček, tak jestli byl rozdíl v těh. s chapečkem a holčičkou?
A taky od kdy jste asi měly příznaky? 😀 Jsem strašně zvědavá, že?😵 Ale jsem ze začátku těhotná a je to moje první dítě, tímto se za svou zvědavost omlouvám a Vy prosím, máte-li zkušenosti pište 😀

svetluska.l
22. srp 2007

PS:jestli nekdo nezna,tak je tady🙂
http://www.nasedetatko.com/index.php?popis=100&...

daluri
23. srp 2007

Světluško, teď jsem se podívala na ten Tvůj odkaz a udělala jsem si to, mám tři děti takže jsem překvapená, vyšlo to přesně!! Teď čekám 4té, takže jestli na tom něco je, tak by to měla být holka, to se ale dozvíme až v březnu. Sice to budu vědět dříve z UZV, ale nepovím.. 😉

cibule
autor
23. srp 2007

Tak to jsem holky zvědavá. I mě vychází dcerka. Tak uvidíme za pár měsíců 😀

kalo
23. srp 2007

Mě to nevychází. V tabulce je kluk a mám holčičku...

marinka
23. srp 2007

Mně to taky nevychází, budeme mít na 100% holčičku (jasný důkaz na 4D UTZ) a v tabulce mi vychází kluk..

horty
23. srp 2007

Nevychází (pokud teda nebude u porodu nějaký šok 😀 😝 )

cibule
autor
23. srp 2007

No, tak nic 😀 Zase nezbývá, než se nechat překvapit, co jsme to teda udělali 😀 😀 😀

rozak
23. srp 2007

Zkuste, jestli vám to vyjde podle těchto tabulek, mně to podle té první taky nevyšlo 😉
http://sweb.cz/svjet/plzak.html
http://mimino.kvalitne.cz/index.php?file=jindy2...

cibule
autor
23. srp 2007

Rozak: Tak u té první je to holka, u té druhé kluk 😀 😀 😀

kalo
23. srp 2007
svetluska.l
23. srp 2007

Mno...tak podle Plzaka mi vychazi,ze nemamem nejmensi sanci mit kdykoliv holku,u dvou dalsi mi vychazej holcicky,tak jak?🙂)Ja verim v holcicku,Plzak je divnej 😵

kachnik
23. srp 2007

kalo, tak mně vychází podle tvé tabulky holka, tak jsem zvědavá, zítra jdeme na ultrazvuk a zkusíme to zjistit. Dám vědět, zda tabulky lžou 😀 protože podle jiné čínské vyšel kluk....

rozak
23. srp 2007

světluško, to jsi tam zadala blbě ty datum - já už se tak nachytala - do téhle tabulky se nezadávají nuly - takže když já jsem narozená 21.1. a manžel 4.6. tak já to tam napíšu 21 a do druhého okénka jen 1.....pak to funguje, jinak to píše ty samé kluky 🙂

svetluska.l
23. srp 2007

Jeje Rozak dekuju,tak to jsem se opravdu nachytala,tak jsem to zkusila znova a je to holcicka...ve vsech testech vychazi holka,tak snad🙂)))

rozak
23. srp 2007

No to by byl pech, aby tam u tebe holčička v tom bříšku nebyla. Však co já si dala práci, než našla pro sebe příznivé tabulky. A snad oni a UZ nelžou. Ta jednoduchá čínská mně nevycházela, ale tahle rozepsaná, krev po 7 letech a prstýnek by tu holku potvrzovali. Uvidíme v prosinci.... 😀

marinka
23. srp 2007

Tak podle Plzáka mi to vyšlo 🙂

daluri
23. srp 2007

Tak mi všude vychází holka, kdyby to tak bylo tak by to bylo fajn, měli bychom to pěkně zpárované. I dle těch příznaků by to mohlo vyjít. U kluků mě bolela záda, u holky jsem měla žaludek na vodě a teď taky. Tak možná, že na těch tabulkách něco bude... 😉

svetluska.l
23. srp 2007

Holky holka to musi byt,mam oblecky od kamosky a nechci,aby kluk chodil v ruzove a sukynkach 😀 Ale nez se to dozvim na jistotu,to si jeste pockam🙂Tak doufam,ze Plzak ma pravdu a ostatni testy take...vy uz to mate vetsinou za chvilku,takze at je to holka nebo kluk,hlavne at je to zdrave,ne? 😉

daluri
23. srp 2007

Já zas měla všechno na kluky, takže jak se nám narodila holka, tak jsme museli kupovat nebo mi pak kamarádka napůjčovala šatičky a sukně, něco jsem i našila. Teď bych byla ráda za holku, mám plno látek, mám chuť šít šatičky.. Stejně budu kupovat tak i tak, protože jsem vše prodala a rozdala...

cazadora
24. srp 2007

mě snad ve všech tabulkách vycházel kluk a čekáme holčičku 😉

cibule
autor
24. srp 2007

Kalo: Mě v tomhle vychází kluk. No, všichni mít holčičku nemůžeme, no 🙂 Tak se uvidí.... 😉

gedren
24. srp 2007

Mam holku 🙂 A ted tychute a priznaky: do 3. mesice jsem blila, nesnesla jsem hlavne bily pecivo, proste rohlik nebo pizzu jsem ani videt nemohla. Nejvic jsem mela chut na normalni teply jidlo (treba rizoto nebo polivku - maso ja moc nejim). Jinak jsem byla pry hezka a pribrala jsem jen na brise.

cibule
autor
25. srp 2007

Gedren: Máš moc krásnou holčičku 😀 Tak to jsem fakt zvědavá, co budu mít já. 😀 Manžel tvrdí, že udělal holku, já si myslím, že to bude kluk, i když by mi nevadilo, že se pletu. 😉 Je mi blbě snad od 2 týdne, ale nezvracím. Blbě mi však bývá i tak krušně, tak, že mívám u hlavy kybl a slintám.... 😝 Lížu těhu lízátka a beru vit B, který by prý taky měl trošku pomáhat na nevolnosti. Taky moc nejím, možná proto nezvracím. Ale je to tři dny, co je mi celkem dobře a to papkám (až někdy moc) taky převáně teplý jídla, protože mám na ně chuť. Jak říkáš rizoto, taky třeba brambory, nebo kmńedle s nějakou omáčkou. Momentálně čekám, jestli to je velkým nevolnostem konec, nebo mám čekat jejich návrat. 😒 Nemůžu jíst vajíčka a maso mi taky nejde přes krk. Bílý pečivo mi ale nevadí. I když na pizzu jsem taky přestala mít chuť. Měla jsem ji totiž 2x úplně na začátku těhu a jaksi se mi zhnusila 🙄 Vypadám (zatím) dobře, tak uvidíme, jak to bude časem 😅

kachnik
26. srp 2007

Tak ultrazvuk byl na nic, v pátek jsme byli s broučánkem a samozřejmě nám ukázal záda,to je potvořák. Člověk na to vždy tak dlouho čeká a pak nic... tak snad příště. 😀

cibule
autor
26. srp 2007

Kachnik: Příště už to vyjde 😀 Co bys radši? Chlapečka, nebo děvčátko?

listicka77
26. srp 2007

Tak mně vyšla ve všech třech tabulkách holka (s tím Plzákem jsem to taky nejdřív zvorala s tím datem a divila jsem se, že celý rok kluk). Ale máme připravené báječné klučičí jméno a žádné holčičí nás zatím neoslovilo. Vždycky jsem chtěla holčičku, ale teď už jsem pár týdnů naladěná na kluka. tak teda nevím...😝

kachnik
27. srp 2007

cibule, chtěli jsme s manželem od začátku holku, ale já si spíš myslím, že je to kluk, nějak s tím i žiju a nakupuji spíš sportovní věcičky, než volánky atd. 😀 ale je to nakonec jedno, jen ať je prďous zdravej. Jde mi jen břicho dopředu, tak uvidíme.

cibule
autor
27. srp 2007

Kachnik: To je jak u nás 😀 My chtěli taky holku a manžel tvrdí, že ji udělal. Já mám spíš pocit, že to ale stejně bude kluk, břicho mi zatím neroste, to je ještě brzo, tak jsem taky zvědavá, co jsme vyrobili 😀 Ale je to tak jak říkáš. Hlavně ať je to zdravé 😀

krista
27. srp 2007

Holky tak mě to vychází u Plzáka na 100% kluk a u toho druhýho se moc nevyznám, ale asi holka 😅 No já nevím, i podle výměny krve mi vychází kluk, podle prstýnku, čínského kalendáře a tohodle http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm mám zase všude holky 😀 😝

cibule
autor
28. srp 2007

Kristo, tak mě podle toho od Tebe zase vychází chlapeček 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru