Určení pohlaví prstýnkem a nebo jinak jak ultrazvukem

beruni121
9. lis 2011

Ahojky Holky, chtěla bych se zeptat - podle babské rady - určení pohlaví prstýnkem, jehlou na niti / Zavěsit na nit, řetízek - buď nad dlaní a nebo bříškem, zeptat se jak se značí děvče a jak kluk a pak nechat rozkmitat. Nad dlaní - děti se od sebe poznají zastavením - dvojky se kyvadlo kmitá tak a hnedka onak - bez zastavení.. I potraty to prý ukazuje /

versus UZ a lékaři + pocit ženy.

Např. já mám pocit na děvče, nad dlaní mi vyšly tři dcery - 1. potrat, 2. mám, 3.... pak už prstýnek stál. Dneska v 12TT mi dr. ukazoval pindíka.

Jak jste na tom byly vy ??

millili
7. bře 2013

jak se to děla?jsem tu nova...🙂 😒

veselazu
5. dub 2014

@beruni121 co se Vám nakonec narodilo? 🙂 také jsem si dělala prstýnkový test tak jsem zvědavá 😀

verusky
25. dub 2014

Taky pridam svůj pribeh... Když jsem cekala první ditko, jednou vecer sama jsem si dala prstynek na retizek... Nejak jsem byla presvedcena, ze budu po tatovi a budu mit tri syny a dceru. A ona mi vychazela jedna dcera, druha dcera, treti dcera, ctvrty kluk. Když nam později lekari rekli pohlavi děvčátka, byla jsem smutna, pocitala jsem prece s klukem... Zanedlouho jsme cekali druhé a opet trochu smutna, ze zase devce... Po par letech jsem si na to kyvadélko vzpomněla. Vždy jsem chtěla ctyri deti a dve kartářky mi rekly, ze budu mit syna. A ja chtěla ještě dve deti a vychazel syn. A ted... cekali jsme chlapecka, vypadalo to tak ve 12. tydnu, ale později, ze to snad bude devce a ja mela obrovskou radost, když se devce potvrdilo. No a opet jsem vzpomněla na to kyvadélko... Nechci se rouhat, budu vdecna za tri zdrave dcery, ale to ctvrte miminko bych si tajne také prala... Jinak jsem stastna, ze mam dcery, nejak mi zapada v zivote, ze jim mam ukazat, jak ma vypadat prave zenstvi (hledam ho... moje maminka byla prilis pokorna a nakonec zustala ne uplne stastna, ja zase prilis bojuju).
Takze tak kyvadélko... Tri dcery mi plni 🙂

liaj
14. říj 2014

zdravím holky, v pondělí jsem byli na ultrazvuku, ale malý/á byl/a zády a pohlaví nešlo určit. chtěla jsem se zeptat na ten prstýnek. včera jsem to zkoušela nad břichem a vyšel mi kluk. jsem v 27tt. ale 1x jsem potratila. musím to zkoušet dvakrát?

pajinka85
21. dub 2015

Tak musím říct, že na nás nefunguje nic, čekám třetí dítko, soda nešumí, prstýnek se točí, jím jen ovoce, A podle utz to je další chlapeček. 😀

76marcela
6. bře 2017

M.v.me rest s prstýnkem vyšlo že bych měla mít holku a narodila se mi holka a moji kamarádce to vyšlo taky že má mi holku a taky ji má .

pipiala
6. bře 2017

Dobrý večer maminky,
prstýnek mi ukazuje holku a 4 kartářky přes sms mi říkají kluka.
Na 16 tt nám to doktorka neřekla(nešlo to vidět) , tak snad nám to řekne teď v pátek, to budu ve 20tt.
Co myslíte? :D

zdenca209
8. bře 2017

Ahojky všem. Napíšu vám můj příběh, je mi 36let a čekám třetí dítě. S věštěním polhlaví a pořadí a počtu miminek jsem začla cca ve dvaceti letech, jednou jsem byla u kamarádky na kávě a byla tam kamarádky maminka a ještě její svagrová, nejdřív jsem si nechala od její maminky dát předpovědět kolik budu mít dětí a asi v jakém pořadí: vzala si jehlu na niti a první dítě kluk, druhé holka a třetí kluk. Pak kamarádky švagrová vyložila karty a také jí to tak vyšlo a pak i z mé ruky a také to tak mám Kluka jsem měla ve 24letech, holčičku v 34letech a ted čekáme to třetí a bude to kluk. Tak už od těch mých 20let jsem to vyzkoušela skoro na svém celém příbuzenstvu a at jsem to vyzkoušela na babičce,tetách sestřenicích ale i na svých kamarádkách. Jen v jednom případně mi předpověd nevyšla z cca 50 lidí. Jehla na niti ukáže děti které se už narodily nebo narodí i v jakém pořadí. Děti nenarozené (potracené z důvodu špatného vývoje,tz že by se vůbec nenarodily) mi jehla vůbec neukázala nikdy ale děti které byli potraceni zdravé (tz. že žena šla na potrat i když by dítě bylo zdravé a narodilo by se) ty mi jehla vždy ukázala. Jehla mi i ukázala dítě které se už narodilo ale bohužel brzy po porodu zemřelo. Napíšu vám dva příklady: 1. moje má dvě dětí holka a kluk ale jehla mi ukázala kluk holka kluk apozději jsem se od mojí mamky dozvěděla že teta opravdu měla 3 děti ale první chlapeček zemřel pár dní po narození. 2. kamarádka má kluka a holku ale jehla jí ukazuje kluk kluk holka ale ten prostřední kluk se nenarodil protože ho dala pryč ve 12tt byl zdravý ale proště ho v tu chvíly nechtěla..... tak to je asi vše ...... já tedy věřím na svojí jehlu :D

pipiala
25. bře 2017

Dobrý den, hlásím, že čekáme chlapečka ;)

pepinka97
26. říj 2019

Ahojky mám dotaz jsem 5let po CS mám kluka a od te doby taky nepravidelnou MS a mám ji třeba i 4tydny ale je spis jen spineni . Ted po tolika letech jsem si zašla na gyndu vše je v pořádku napsal mi kyselinu listovou MS mi skončila ted 21.10 a styk jsme mely 22.10. Je to pověra ale prstýnek na ruce mi vždy od porodu ukazoval kluka kterého už mám a ještě holku ale to bylo do teď včera mi ukázal kluka a ještě kluka pritelovi vychází úplně vsechny děti a taky ještě jeden kluk. Poboliva me podbřišek jako když mate MS ty první tři dny vim na test je brzo ale špíně spolu prez 4roky bez ochrany a stále nic i dr řekl ze ženy k němu přijdou ze maji tyto problemi a pak přijdou těhotné tak nevím ma to někdo podobně jsem netrpeliva ale po tolika letech už pochybují proč by ted to melo vyjit děkuji za odpovědi

pepinka97
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru